Тренъорският пост в ЦСКА???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

difeza
Мнения: 626
Регистриран на: 14 дек 2009 12:55
Контакти:

Re: Причината за ''напускането'' на съседа ни.

Мнениеот difeza » 30 мар 2010 16:43

Докато Българските мутри имат такова отношение към хората като към животни няма да има нито тренери нито добри чужденци.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4005
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Причината за ''напускането'' на съседа ни.

Мнениеот Странджата » 30 мар 2010 16:55

Не знам доколко думите на г-н Живков са дали основание за заглавието " Андоне си тръгна по лични причини - жена или любовница", но така или иначе то е обидно за човека, не само за треньора Андоне. Не подобава на възпитан човек, лице на титулуван клуб, да говори така пренебрежително и да засяга семейната чест на треньор, в който едва ли не се кле преди началото на сезона, че ще вкара ЦСКА в групите на Шампионската лига. Представяте ли си сега какво би могъл да отговори Андоне, ако носи манталитета на Живков. Най-малкото, че ЦСКА не струва за него повече, отколкото жена му или любовницата му (всъщност това значение е контекстово за казаното от Живков. Срам! Пази Боже! Докога тези, които се идентифицират с гордостта на хиляди привърженици, ще се представяпт като хора, които не знят не само какво да говорят, ами и как да казват нещо, без да стават прицел на присмех ( имам предвид и нашия Мустак, който с всяко свое изявление конкурира ученическите бисери от тетрадките). Когато нещо не могат, да не го правят, още повече, че назначават хора, които са говорители. Те не са само да пишат декларации постфактум, а и за да не допускат недомислици.

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Тренъорският пост в ЦСКА???

Мнениеот bobonikolov » 30 мар 2010 16:58

Yasso написа:
Porto написа:....ЦСКА в момент няма треньор.Това е....


И аз съм съгласен с мението, че просто в момента ЦСКА няма треньор... :!:

Аз никога няма да възприема Зафиров като старши треньор на ЦСКА, дори и утре да бием Берое с добра игра....
Щях да ходя в Зарата, но сега се отказвам заради него :!:
Никога няма да отида на мач на ЦСКА докато този е треньор на отбора :evil:

По-добре да ни води Мето Деянов срещу Берое :!:

Казвал съм го и преди - този Зафиров ми е черен от мача на ЦСКА с Черно Море преди години, когато ги водеше В. Вуцов и ни биха мисля с 1:2 и това си е...

Не може да удряш къде каквото видиш из коридорите и съблекалнята за гости на "Армията" и да крещиш "Бий чорбата по главата..." и сега да ми се правиш на голям ЦСКА-р.... :evil:

Дано да им дойде акъла на ръководството ( нещо, което към момента си е научна фантастика откъдето и да го погледнеш ) и до началото на другата седмица да назначат адекватен треньор на името и класата на нашия отбор :!:

Защото при тази обстановка, която описва msm имаме огромна нужда от кадърен треньор, който ако трябва и да тропне по масата, но да накара всички да се съобразяват с нашия отбор и дори да не им минава през главата мисълта за първото място, щом машината на ЦСКА заработи както трябва и започне да гази наред :!:

Ами ето дойде Андоне.Всички почнаха да говорят как точно такъв треньор ни трябва и че с него всичко ще е супер.Никой не предполагаше,че отбора може да направи няколко слаби мачма при него.Андоне беше супер треньор за някои хора,до момента,в който отбора не загуби точки.Веднага Андоне за същите хора стана най-лошия и най-некадърния треньор в първенството.Ние не заслужаваме да имаме качествни треньори,защото при първа загуба на точки и те стават съответно най-смешните,най-некадърните и т.н.И Моуриньо да дойде тук след втората загуба ще го изкрата некадърник.Ето затова не заслужаваме такива треньори.

Потребителски аватар
eMs1
Мнения: 1293
Регистриран на: 15 май 2008 16:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тренъорският пост в ЦСКА???

Мнениеот eMs1 » 30 мар 2010 17:17

msm написа:
Не мога да разбера , защо говорите на изуст: 19 септември 2002 г. – Купа на УЕФА, първи кръг- реванш
ЦСКА - Блекбърн 3:3
Съдия: Алон Йефет (Израел)
Стадион Българска армия – 25 000 зрители
Състав на ЦСКА: 12. Стоян Колев, 2. Георги Антонов (кап.), 29. Ибрахима Гай, 3. Галин Иванов (81’ Христо Янев), 4. Маркос Чарас, 5. Тодор Янчев, 8. Велизар Димитров, 14. Светослав Петров, 25. Жоао Карлош, 20. Брито (59’ Агналдо), 21. Макдоналд Мукаси (59’ Гъргоров).
Състав на Блекбърн: 1. Брад Фридъл , 2. Лукас Нийл, 3. Тугай Керимоглу (61’ Кейт Гилеспи), 11. Деймиън Дъф, 8. Дейвид Дън, 22. Естенсад (59’ Корадо Граби), 14. Йохансон, 25. Хенинг Берг, 20. Дейвид Томпсън, 21. Мартин Тейлър, 35. Анди Коул (81’ Алън Махън).
Голмайстори: 0:1 Дейвид Томпсън (30), 0:2 Егил Естнестад (55), 0:3 Деймиън Дъф (56), 1:3 Емил Гъргоров (65), 2:3 Агналдо (71), 3:3 Гъргоров (89-дузпа).
Айде преброй ми ги тия 6 защитника? Ако за теб Брито и Мукаси са защитници , за мен не са. А това , че не са се прдставили както трябва и, че ни вкарват два гола за две минути и той веднага прави две смени, изобщо не го отдавам на страхливост.


Добре прав си, петима са и още двама дефанзивни халфа....не това в важното. При него почти винаги играехме идентично, независимо от съперника. Това си е мое мнение и просто коментираме.

Потребителски аватар
ebaef
Мнения: 551
Регистриран на: 22 окт 2008 01:57
Контакти:

Re: Причината за ''напускането'' на съседа ни.

Мнениеот ebaef » 30 мар 2010 17:17

Странджата написа:Не знам доколко думите на г-н Живков са дали основание за заглавието " Андоне си тръгна по лични причини - жена или любовница", но така или иначе то е обидно за човека, не само за треньора Андоне. Не подобава на възпитан човек, лице на титулуван клуб, да говори така пренебрежително и да засяга семейната чест на треньор, в който едва ли не се кле преди началото на сезона, че ще вкара ЦСКА в групите на Шампионската лига. Представяте ли си сега какво би могъл да отговори Андоне, ако носи манталитета на Живков. Най-малкото, че ЦСКА не струва за него повече, отколкото жена му или любовницата му (всъщност това значение е контекстово за казаното от Живков. Срам! Пази Боже! Докога тези, които се идентифицират с гордостта на хиляди привърженици, ще се представяпт като хора, които не знят не само какво да говорят, ами и как да казват нещо, без да стават прицел на присмех ( имам предвид и нашия Мустак, който с всяко свое изявление конкурира ученическите бисери от тетрадките). Когато нещо не могат, да не го правят, още повече, че назначават хора, които са говорители. Те не са само да пишат декларации постфактум, а и за да не допускат недомислици.


Е няма как да си по прав,жалко е че ЦСКА попадна в толкова некомпетентни ръце,не съм фен на отбора но такава амат(каде е тая буква бре)орщина и селяния е най малкото жалка!
И феновете я се стегнете...тоя бил за добро щото бил от Цска и прочее....Любо от къде беше...
Ей сега му слушам интервюто на тоз...директор...смях....жалка работа...

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Тренъорският пост в ЦСКА???

Мнениеот защо » 30 мар 2010 18:02

bobonikolov написа:Ами ето дойде Андоне.Всички почнаха да говорят как точно такъв треньор ни трябва и че с него всичко ще е супер.Никой не предполагаше,че отбора може да направи няколко слаби мачма при него.Андоне беше супер треньор за някои хора,до момента,в който отбора не загуби точки.Веднага Андоне за същите хора стана най-лошия и най-некадърния треньор в първенството.Ние не заслужаваме да имаме качествни треньори,защото при първа загуба на точки и те стават съответно най-смешните,най-некадърните и т.н.И Моуриньо да дойде тук след втората загуба ще го изкрата некадърник.Ето затова не заслужаваме такива треньори.


Не знам какви са предишните постижения на Андоне, ама е далече от големите треньори. Така и не успя да прецени качествата на футболистите си, правеше някакви сложни схеми с не по най-добрия начин подбрани изпълнители, та всеки мач му беше различен отбора. Е, какво е правил през подготовката, сега кога щеше измисли какво иска да направи, кога ще го отработи с играчите. Вярно, че дойде на пожар, щото Титаните си нямаха представа кой да доведат като изгониха Любо, както и сега нямат представа и сложиха Зафиров, щото просто само него познават.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
EL GALAKTIKO
Мнения: 189
Регистриран на: 14 сеп 2009 10:03
Контакти:

Re: Причината за ''напускането'' на съседа ни.

Мнениеот EL GALAKTIKO » 30 мар 2010 18:41

Радвайте се, че тая "мамалига"набедена за треньор си би камшика :evil: Тоя 2 месеца даже с преводач, не разбра каде се намира :roll: Сигурен съм, че сега без треньор, ЦСКА ще покаже по-хубави игри :)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта