ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23887
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот delqnski47 » 26 ное 2017 23:38

Цецо Чука написа:
Добре, бе ти не усещаш ли че аргументацията ти е нелепа?
Феновете на Лудогорец доколкото знам никъде не са нахлули да се бият с местните, кое не е ясно?

Ми съображения за сигурност бе.Кое не ти е ясно??Какъв е проблема и ние ''да си направим съображение за сигурност'' и кое е нелепото?Даже с вас ще го направим,ако искаш.Такива глупости ще доведат само до такава реакция,ама такива като тебе не могат да я проумеят.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот Цецо Чука » 26 ное 2017 23:45

delqnski47 написа:Ми съображения за сигурност бе.Кое не ти е ясно??Какъв е проблема и ние ''да си направим съображение за сигурност'' и кое е нелепото?Даже с вас ще го направим,ако искаш.Такива глупости ще доведат само до такава реакция,ама такива като тебе не могат да я проумеят.


ЗАЩОТО НЯМА ПРЕЦЕДЕНТ БЕ!
Нямате НИКАКВО основание да ги третирате по тоя начин, докато вас вече и в Русе на стадиона да ви сложат за мача в Разград и да ви пускат мача на телевизори, всички ше си кажат: Еми да, има право Кирил, те тея не са хора.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот Unforgiven_M » 26 ное 2017 23:47

NOMER14 написа:Тук се бе повдигнал въпроса за Аквариума на Лудогорец АрИна. Днес пак гостуваща агитка е натъпкана в желязна клетка. Има и обратни примери - на ст.Ивайло феновете на Левски спокойно си бяха седнали и в централните сектори....
Та въпросът ми е - кои други стадиони освен разградския и пловдивския госуващите агитки са зад решетки?


Случки като днешната показват защо на всеки стадион, трябва да има такива съоръжения!
Е когато гостуващата агитка е на Хофенхайм например, съоръжението може и да не се ползва, но когато ще гостуват наркоманчетата биячи с празни глави... мдаа

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот tut » 26 ное 2017 23:47

puf-paf написа:Мача няма какво да го коментирам;Ние сме безобразни и по- слаба продукция /говоря за поредица от мачове/ не съм виждал.Копаем дъното като клуб има раздор и между феновете, което се вижда и от посещението на стадиона много от нашите фенове не са на стадиона включително и аз .Преди години при такова нахлуване и при толкова полиция нямаше да може да се върнете ,това го знаете и надали щеше да се случи.Дебелия който се оказа руснак не знам какво е направил но не даде задна въпреки наобиколилите го.Човека който се хвърли срещу десет и нормално беше наритан на земята има топки колкото цялата ви агитка начело с онзи "лангур" с колана .Ако на всяка провокация се нахлува няма да остане жив по стадионите.


Аве ти сигурно най-бързо бягаш от вашите фенове а тръгнал тука да се обеснява .... а дебелият руснак май не е знаел че е в отбора по бягане и докато се усети остана сам ....

20 армейци върнаха с шамари 59 майни .... кратко, точно и ясно!

Напред армейски лъвове ...32-та зове!

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот Unforgiven_M » 26 ное 2017 23:51

delqnski47 написа:100 пъти ви се каза,че такъв аквариум в света няма и трябва да се премахне


На теб да ти обясним ли 100 пъти, че в света и фенове като тези на ЦСКА няма - вандалите са в аквариума, само защото държавата не ги вкарва в затвора! Клетката в Разград я изградиха точно след едно ваше гостуване, примери с изпотрошени стадиони има много през годините и ако някой ми каже, че публиката на ЦСКА се държи нормално и заслужава нормално отношение, значи просто лъже!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23887
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот delqnski47 » 26 ное 2017 23:58

Цецо Чука написа:
delqnski47 написа:Ми съображения за сигурност бе.Кое не ти е ясно??Какъв е проблема и ние ''да си направим съображение за сигурност'' и кое е нелепото?Даже с вас ще го направим,ако искаш.Такива глупости ще доведат само до такава реакция,ама такива като тебе не могат да я проумеят.


ЗАЩОТО НЯМА ПРЕЦЕДЕНТ БЕ!
Нямате НИКАКВО основание да ги третирате по тоя начин, докато вас вече и в Русе на стадиона да ви сложат за мача в Разград и да ви пускат мача на телевизори, всички ше си кажат: Еми да, има право Кирил, те тея не са хора.

То и КИРО няма никакво основание да ме дискриминира мене,при положение че аз не съм чупил нищо,но съм отишъл в сектора за гости(защото няма къде другаде.......очевадно) .И не съм само аз,а много хора сме така.Толкова ли си гранитен,че не го проумяваш.
Ние сме домакини на стадиона и ние сме отговорни за осигуряването на безопасност за зрителите,а в правилника не пише за покриване на ''прецеденти''.Аз лично ще ги вържа с тиксо като пратка за Еконт,ако имах власт.Тогава си пискайте,няма проблем.''Каквото повикало,такова се е обадило''.Хората са го казали.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23887
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот delqnski47 » 27 ное 2017 00:09

Unforgiven_M написа:
delqnski47 написа:100 пъти ви се каза,че такъв аквариум в света няма и трябва да се премахне


На теб да ти обясним ли 100 пъти, че в света и фенове като тези на ЦСКА няма - вандалите са в аквариума, само защото държавата не ги вкарва в затвора! Клетката в Разград я изградиха точно след едно ваше гостуване, примери с изпотрошени стадиони има много през годините и ако някой ми каже, че публиката на ЦСКА се държи нормално и заслужава нормално отношение, значи просто лъже!

Само не ми давай пример за онова наше гостуване,защото бях жив свидетел какво направиха ония озверели стюарди.Само не ми го давай за пример това,щот не си бил там.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот Цецо Чука » 27 ное 2017 00:19

delqnski47 написа:То и КИРО няма никакво основание да ме дискриминира мене,при положение че аз не съм чупил нищо,но съм отишъл в сектора за гости(защото няма къде другаде.......очевадно) .И не съм само аз,а много хора сме така.Толкова ли си гранитен,че не го проумяваш.
Ние сме домакини на стадиона и ние сме отговорни за осигуряването на безопасност за зрителите,а в правилника не пише за покриване на ''прецеденти''.Аз лично ще ги вържа с тиксо като пратка за Еконт,ако имах власт.Тогава си пискайте,няма проблем.''Каквото повикало,такова се е обадило''.Хората са го казали.


Пич, ултранесъстоятелен си, отказвам да споря с радиото, хубава вечер!
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот tut » 27 ное 2017 01:19

Цецо Чука написа:
delqnski47 написа:То и КИРО няма никакво основание да ме дискриминира мене,при положение че аз не съм чупил нищо,но съм отишъл в сектора за гости(защото няма къде другаде.......очевадно) .И не съм само аз,а много хора сме така.Толкова ли си гранитен,че не го проумяваш.
Ние сме домакини на стадиона и ние сме отговорни за осигуряването на безопасност за зрителите,а в правилника не пише за покриване на ''прецеденти''.Аз лично ще ги вържа с тиксо като пратка за Еконт,ако имах власт.Тогава си пискайте,няма проблем.''Каквото повикало,такова се е обадило''.Хората са го казали.


Пич, ултранесъстоятелен си, отказвам да споря с радиото, хубава вечер!


А така ... бегай като буферите, че иначе шамари като на руснаците ... :mrgreen:

Напред армейски лъвове ...32-та зове!

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот bobonikolov » 27 ное 2017 08:20

Гледам доста хора тук виждат само половината факти.
1.Факт е, че и ДВЕТЕ агитки нахлуха на терена, не само тази на ЦСКА!
2. Факт е, че хора от други агитки са били на терена пред сектора на ЦСКА! Самото им присъствие там е нарушение и трябва да тежи много повече при определянето на наказанието! На пистата външни лица нямат място!
3. Много бих искал да проведа един експеримент. Искам да заключа един от вас-твърдящите, че провокацията не е извинение за действията на агитката на ЦСКА, в клетка висока до шията и широка 1х1 метра! После да застана отпред и да започна да го псувам на майка, леля, чичо, братчеди, братчедки, да му казвам, че е част от велосипед за придаване на въртеливо движение на гумите, да му казвам, че е съдържанието на контейнер на Чистотата и т.н. Интересно ми е на коя минута ще му се иска да разбие клетката и да ме смаже от бой. А на бас, че ще е още в първите десетина!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта