Тренъорският пост в ЦСКА???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот styopa » 29 мар 2010 15:44

За мен Антон Велков ще е заместник на Андоне ;)

blue_ power1
Мнения: 833
Регистриран на: 17 юни 2008 16:11
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот blue_ power1 » 29 мар 2010 15:46

Ха сега да видите,кво става без читав тренер-ние в Левски тоя филм го гледаме 2 години...Кофти работа е това,да знаете...

Потребителски аватар
TheClub
Мнения: 2112
Регистриран на: 26 юни 2008 19:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот TheClub » 29 мар 2010 15:46

styopa написа:За мен Антон Велков ще е заместник на Андоне ;)


Нищо чудно!

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6347
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот mistreated » 29 мар 2010 15:51

Варианти има много, все пак това е ЦСКА. Желаещи винаги ще има, въпроса е кой да се избере. Стойчо сигурно ще ни направи шампиони, ако не тази година, то догодина, но на каква цена? За мен много удачен избор би бил Стефан Грозданов. Той е треньор, който е водил силни отбори, знае какво е да работиш под натиск. Предложенията за Велков и Ясен Петров не са лоши, но те не са свикнали на такова напрежение и няма да издържат.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот Lyubaka01 » 29 мар 2010 15:51

Ако това за Андоне е вярно, предполагам, че пак ще се завъртите в порочния кръг: Стойчо, Пламен, Пенев-старши... А мисля, че е по-добре да пробвате някой друг-Павел Дочев (беше казал, че в България би водил Цска), Гочето, а защо не и някой друг чужденец...

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот Xanko » 29 мар 2010 15:52

blue_ power1 написа:Ха сега да видите,кво става без читав тренер-ние в Левски тоя филм го гледаме 2 години...Кофти работа е това,да знаете...

Той пък Андоне един свестен хайде не си кривете душата не ми се вярва да има фен на ЦСКА на който да му е харесало как Андоне води мачовете на отбора лошото е че от Д. Пенев на сам който и да дойде все от трън та на глог.

redpride
Мнения: 1391
Регистриран на: 19 сеп 2009 12:01
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот redpride » 29 мар 2010 15:55

Щом Гонг пише, че Андоне си тръгва, значи е на 90% сигурно! Лошото е, че в момента не виждам, кой ще го замести. Стойчо си има отбор в Египет, Любо ще откаже обеден съм, а чичо Митко вече употребяван доста пъти за да се хване. Остава някой външен като Симонович или Велков, но аз още през пролетта исках Павел Дочев. Може и да остане Зафето да води отбора до края на първенството, но тогава трябва да се бориме за Лига Европа със зъби и нокти!

Потребителски аватар
Боримечката
Мнения: 398
Регистриран на: 19 ное 2008 20:10
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот Боримечката » 29 мар 2010 15:55

Xanko написа:
blue_ power1 написа:Ха сега да видите,кво става без читав тренер-ние в Левски тоя филм го гледаме 2 години...Кофти работа е това,да знаете...

Той пък Андоне един свестен хайде не си кривете душата не ме се вярва да има фен на ЦСКА на който да му е харесало как Андоне води мачовете на отбора лошото е че от Д. Пенев на сам който и да дойде все от трън та на глог.

Генералната им грешка беше,че махнаха Любо.Хубав лош и подготовка ше си направи и бяха длъжни да го оставят до края на шампионата.Просто Титаните са неспособни да се справят!Сега се набутаха в един кръговрат,няма измъкване.Ама който сам си го направи...

Потребителски аватар
krum_kravov
Мнения: 454
Регистриран на: 20 авг 2008 21:39
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот krum_kravov » 29 мар 2010 16:00

mistreated написа:Варианти има много, все пак това е ЦСКА. Желаещи винаги ще има, въпроса е кой да се избере. Стойчо сигурно ще ни направи шампиони, ако не тази година, то догодина, но на каква цена? За мен много удачен избор би бил Стефан Грозданов. Той е треньор, който е водил силни отбори, знае какво е да работиш под натиск. Предложенията за Велков и Ясен Петров не са лоши, но те не са свикнали на такова напрежение и няма да издържат.




Стефан Грозданов НИКОГА, АМА НИКОГА не би станал треньор на ЦСКА...

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6347
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот mistreated » 29 мар 2010 16:03

krum_kravov написа:
mistreated написа:Варианти има много, все пак това е ЦСКА. Желаещи винаги ще има, въпроса е кой да се избере. Стойчо сигурно ще ни направи шампиони, ако не тази година, то догодина, но на каква цена? За мен много удачен избор би бил Стефан Грозданов. Той е треньор, който е водил силни отбори, знае какво е да работиш под натиск. Предложенията за Велков и Ясен Петров не са лоши, но те не са свикнали на такова напрежение и няма да издържат.




Стефан Грозданов НИКОГА, АМА НИКОГА не би станал треньор на ЦСКА...


Това пък как го реши?
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 28 госта