Ла Лига (2021/2022)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13858
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Ла Лига (2021/2022)

Мнениеот Pichichi » 28 юли 2021 23:00

Нямам много наблюдение в/у играта на Милитао но някакъв журналист от барселонистите му се присмя че Тер Щеген изнасял по-добре топчето от него а уж е бразилец. Има ли проблеми с топка в крака или го хейтят само?

На теория Реал М имат Азар и Бейл!
Един от двамата да влезе във форма и на 60 %та ще си е по-качествен играч от Депай примерно!
Последна промяна от Pichichi на 28 юли 2021 23:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23792
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига (2021/2022)

Мнениеот paceto » 28 юли 2021 23:07

Не съм забелязал подобно нещо, но е много вероятно да е имало някаква подобна проява и те да са се хванали за това. Все пак Милитао търкаше пейката от 2019 година и чак сега заради липсата на Рамос му гласуваха доверие и се превърна в титуляр. Нормално е като кибичиш на пейката да си загубил тонус и увереност в дадени ситуации, но в края на сезона заедно с Начо бяха железни отзад.

Той игра добре и на Копа Америка и дори гол записа там. Иначе не е изненадващо, че барселонските журналисти гледат под лупа нашите какво правят, вместо да следят техните за същите неща. Сигурно имат статистика и кой най-слабо хвърля от тъч за нашият отбор. :lol:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33126
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига (2021/2022)

Мнениеот 1914.1902 » 28 юли 2021 23:11

paceto написа:
Той игра добре и на Копа Америка и дори гол записа там. Иначе не е изненадващо, че барселонските журналисти гледат под лупа нашите какво правят, вместо да следят техните за същите неща. Сигурно имат статистика и кой най-слабо хвърля от тъч за нашият отбор. :lol:


И феновете им са същите. :mrgreen:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18106
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Ла Лига (2021/2022)

Мнениеот kingofpop » 29 юли 2021 01:13

CSKA69 написа:Карло Анчелоти е ставал шампион на Италия, Англия, Франция и Германия в кариерата си на треньор. При предния си престой начело на Реал Мадрид не успя да стане шампион на Испания. Време е да поправи тази грешка 8-)


Ако Реал стане шампион с тоя отбор това ще е краят на Ла Лига :mrgreen:


П.П. Освен ако Карло не възроди Бейл и Ицо :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23792
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига (2021/2022)

Мнениеот paceto » 29 юли 2021 03:08

Ами не, говори че вие и Атлетико ще сте мега слаби в този случай, а не нещо друго. :)

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Ла Лига (2021/2022)

Мнениеот JackPackage » 29 юли 2021 11:07

paceto написа:Нямаме пари, а имаме играчи като Бейл с много високи заплати и затова се търсят свежи пари от някъде. И без това искаме подмяна на отбора, но е лошото в момента, че не се взима нищо на напусналите именно заради липсата на пари и високата цена на качествените играчи. Рамос няма да се усети липсата му, но на Варан вероятно ще се усети до известна степен, въпреки че в последно време правеше не малко глупости отзад. Ние без Рамос играем още от началото на 2021 година с малки изключения с по 3-4 мача до края на сезона, така че няма да липсва толкова отзад легендата, а и все пак дали щеше да е сега или след още една година все тази, защото трябва да се свиква да се играе без него. Милитао не получаваше шансове за игра именно заради Рамос, но ей го сега след като го замени показа не малко качества и защо беше взет.


Аз съм на точно обратното мнение - Варан изнесе някои колебливи мачове последните 2 сезона - сещам се как собственоръчно класира Сити миналия сезон в ШЛ примерно. Рамос ще ви липсва на терена освен като качества, също и като лидер и характер, тъй като не виждам никой от настоящия ви отбор да има такива качества като него - то всъщност кои са ви капитаните сега - Марсело? и кои са другите двама :?

Има време до края на трансферния пазар, но мисля че прекалено много възлагате надежди Карлето да възроди играта на Хазарта, Бейл и Иско примерно :roll: Не казвам че е невъзможно, но е много рискована стратегия :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13858
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Ла Лига (2021/2022)

Мнениеот Pichichi » 29 юли 2021 11:38

На Реал им трябва двама от тройката Асенсио, Бейл, Азар да са поне малко във форма и с
Бензема и Родриго ще им вървят нещата в нападение, ако вдигнат и Иско още по-добре.
Проблемите ще са в защитата и линията Валверде- Модрич- Крос- Касемиро там нямат
нито една смяна и ако имат двама контузени от тези 4-та по едно и също време ще е драматично.
То реално само няколко отобора (арабските, Челси и Юнайтед) могат да си позволят да имат скъпи резерви.
Дори и Байерн не могат да си позволят това!
Реал не са за отписване. Аз лично не мисля че Депай примерно е някакъв топ футболист. Играч малко на средното
ниво който никога нямаше да отиде в Барселона дори като свободен агент ако Куман не им беше треньор.
Направи два сезона в Лион с някака бройка голове които половината са от дузпи. Ако го пускат титуляр
вместо Гризман ще е много яко! :mrgreen:
В Барселона по-скоро може да изкочи Кун с някакви силни изяви. Готиното е че Куман е като Ван Гаал едно време
ще си пуска холандеца.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17781
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Ла Лига (2021/2022)

Мнениеот pomiqrat » 29 юли 2021 14:32

Имам чувството, че отборите от Ла Лига ще съберат пари за заплатата на Меси. Много са разтревожени от негово напускане, което ще доведе до намаляне на приходите им :lol: Като петролен кладенец в Катар е.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23792
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига (2021/2022)

Мнениеот paceto » 29 юли 2021 18:52

JackPackage написа:
paceto написа:Нямаме пари, а имаме играчи като Бейл с много високи заплати и затова се търсят свежи пари от някъде. И без това искаме подмяна на отбора, но е лошото в момента, че не се взима нищо на напусналите именно заради липсата на пари и високата цена на качествените играчи. Рамос няма да се усети липсата му, но на Варан вероятно ще се усети до известна степен, въпреки че в последно време правеше не малко глупости отзад. Ние без Рамос играем още от началото на 2021 година с малки изключения с по 3-4 мача до края на сезона, така че няма да липсва толкова отзад легендата, а и все пак дали щеше да е сега или след още една година все тази, защото трябва да се свиква да се играе без него. Милитао не получаваше шансове за игра именно заради Рамос, но ей го сега след като го замени показа не малко качества и защо беше взет.


Аз съм на точно обратното мнение - Варан изнесе някои колебливи мачове последните 2 сезона - сещам се как собственоръчно класира Сити миналия сезон в ШЛ примерно. Рамос ще ви липсва на терена освен като качества, също и като лидер и характер, тъй като не виждам никой от настоящия ви отбор да има такива качества като него - то всъщност кои са ви капитаните сега - Марсело? и кои са другите двама :?

Има време до края на трансферния пазар, но мисля че прекалено много възлагате надежди Карлето да възроди играта на Хазарта, Бейл и Иско примерно :roll: Не казвам че е невъзможно, но е много рискована стратегия :roll:


Като личност и характер ще липсва, ама чак толкова като игра поне сега в последните 5-6 месеца не я усетихме тази липса, а дори така намаляха шансовете за жълти и червени картони. :lol: За Варан си прав и аз го казах до някъде това, но е хубаво че ти го казваш същото особено за мача със Сити и аз нарочно не го споменах, за да не кажат някои тук, че си търся някакви оправдания и да очерня едва ли не Варан понеже ни напуска. Няма такова нещо и лошо дума като цяло за него не мога да кажа, но както и ти казах в последно време правеше големи глупости и то не само в този мач. Време му е за промяна и аз го разбирам напълно, защото дойде при нас тъкмо навършил преди 2 месеца 18 години, а сега е вече на такава възраст от 28 години, където иска промяна и сега е точният момент.

За капитаните вероятно след Марсело ще са Бензема, Модрич и Карвахал.

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7373
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Ла Лига (2021/2022)

Мнениеот Los Che » 30 юли 2021 09:53

[rimg]https://estaticos-cdn.prensaiberica.es/clip/21e71f1c-95a4-4f1f-9b5a-981965e6806b_16-9-discover-aspect-ratio_default_0.jpg[/rimg]Плажните ни жабчета толкова години се каниха на Dani Parejo, докато играеше в по-отбора на Валенсия и чак вчера успяха да го контузят. Вече не ми пука и ми е през пивота , нали избра да играе за испанския "Хебър" Пз.
Лошото е, че на 11 август играят за Суперкупата на Европа с някакви островитяни. Според гугълмапс стадиона им се намира като тръгнеш от Европа за Америка първата пресечка в дясно.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта