Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот enguerino » 04 мар 2018 19:43

Хората са го казали - всяко чудо за 3 дни 8-) Атлетико може да се концентрира в боричкането с чичко Венго.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Tiberius » 04 мар 2018 19:45

enguerino написа:Хората са го казали - всяко чудо за 3 дни 8-) Атлетико може да се концентрира в боричкането с чичко Венго.

Е, бай Венго ми се струва, че е приключил курса. Не вярвам Арсенал да отстранят Милан.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот enguerino » 04 мар 2018 19:47

Tiberius написа:
enguerino написа:Хората са го казали - всяко чудо за 3 дни 8-) Атлетико може да се концентрира в боричкането с чичко Венго.

Е, бай Венго ми се струва, че е приключил курса. Не вярвам Арсенал да отстранят Милан.

Не го подценявай. Може да изненада всички, да елиминира Милан, да спечели ЛЕ и така да влезе в ШЛ и да подпише нов 5 годишен договор :mrgreen: :lol:
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот CSKA69 » 04 мар 2018 20:01

Най-трагичното в случая е, че тази Барселона изобщо не впечатлява :lol: Второто полувреме Валверде откровено ги върна да пази резултата и само абсолютната импотентност в атака на Атлетико ги спаси от хикса, който си беше реалният резултат от мача 8-) Няма как като фен на Реал да не ме хваща още повече яд колко несъстоятелни сме ние в хода на този шампионат :|
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 04 мар 2018 20:12

paceto написа:
rhaegar написа:
paceto написа:Вие наистина ли сте си мислели, че Атлетико е имал някакъв шанс за титлата този сезон? :roll:


Днес ако бяха свалили разликата на 2 точки, дали нямаше да имат шанс?


Нищо нямаше да стане и просто щеше да има интрига и нищо повече.
Атлетико има мач и с Реал да играе, има коварни мачове срещу Селта, Виляреал, Реал Сосиедад и трябва да излезе победител във всички тях и в останалите мачове с другите отбори.


Това че Реал осра една дузина мачове с подобни отбори не значи, че и Атлетико щеше да ги загуби. Борбата за титлата дава крила. А и не е малко да има интрига, на фона на цялостното развитие на първенството.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Tiberius » 04 мар 2018 20:17

enguerino написа:
Tiberius написа:
enguerino написа:Хората са го казали - всяко чудо за 3 дни 8-) Атлетико може да се концентрира в боричкането с чичко Венго.

Е, бай Венго ми се струва, че е приключил курса. Не вярвам Арсенал да отстранят Милан.

Не го подценявай. Може да изненада всички, да елиминира Милан, да спечели ЛЕ и така да влезе в ШЛ и да подпише нов 5 годишен договор :mrgreen: :lol:

А какво пречи Венго хем да отпадне от Милан, хем да получи нов 5,6 годишен договор с Арсенал. Би било доста култово! :mrgreen:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11125
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 04 мар 2018 21:19

Като стана дума за Венгер. Няма по-голяма форма на идолопоклонничество, от тази да позволиш на собствения създател самостоятелно и с налудничева доза самоувереност да разруши творението си.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Groucho » 04 мар 2018 21:26

CSKA69 написа:Най-трагичното в случая е, че тази Барселона изобщо не впечатлява :lol:

Защитата им е с доста впечатляващи показатели до момента.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13870
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Pichichi » 04 мар 2018 21:27

sapio0o написа:
Pichichi написа:Снощи пак имаше яко двоен аршин при показването на ЧК. Много преди да изгони Реми съдята трябваше да е изгонил Начо! Начо направи много слаб мач и единствено това че носеше фланелка брандована с щампа на Реал Мадрид го спаси.


Айде друг луд. Какъв двоен аршин като нямаше никаква дузпа за Хетафе?! Адски сте нагли.

Само заради този долен коментар заслужавате каталунците да ви нашамарят днес.


Никво положение за дузпа не цитирам никъде още в 39 мин. Начо е за ЧК -> 39-та мин. при резултат 1:0! Някои съдии за нарушението му в тази минута биха дали директен ЧК дори а не минимума жълт но в неговия случай без значение защото въпросното ренде вече имаше ЖК 5 мин. по-рано. Съдията дори измисли някакво подновяване със спорна топка при брутален фаул на Начо за който трябваше да го изгони, т.е. дори не даде фаул! :mrgreen:
Като цяло целия мач въпросния играч постоянно закъсняваше и изкърти противниците се от ритане, завърши мача само защото е от Реал! Друго обяснение нямам!

Барса си ни очукаха и в момента изглежда че са шампиони! Жалко!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13870
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Pichichi » 04 мар 2018 21:50

Furious_Monk написа:Те вече си го получиха на два финала. Кой знае какво се случва и на техните мачове... аз знам, аз знам...




Изображение


Чудесна снимка, честита купа отново но не виждам какво общо има с темата а тя е че Начо не трябваше да завърши първото полувреме след което заслужено Реми си получи картичката. Двойния аршин е че един в бяло който си заслужаваше не я получи.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта