Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Радвам се!

Мнениеот tornadooo » 28 окт 2017 21:06

Captain Stottlemeyer написа:Авторче, радвай се - никой не ти пречи да се радваш на своя любим отбор, само че защо пак намесваш софийските грандове!? Неизличими комплекси от времето, когато грандовете биеха наред у нас и в чужбина, "твоят отбор" креташе в долните дивизии, 90 % от любителите на футбола в Разград бяха фенове именно на тези софийски грандове, а най-популярен спорт в региона бяха мазните борби!?... :lol:
Що се отнася до школите, нещо си се объркал - мога да ти дам за пример тази на "Левски" - и в момента в първия отбор са титуляри четирима юноши на "Левски": Митрев, Панайотов, Горанов и Вутов. ;)
Ако се върнем пък назад във времето, когато българският футбол постигна своя най-голям успех в историята (СП 94 в САЩ), в неговия състав пак имаше четирима юноши на "Левски": Боби Михайлов, Велко Йотов, Наско Сираков и Ники Илиев. :)
Това е положението... 8-)

Намесвам ги защото на тях все Лудогорец им е проблема и правят същите неща заради които плюят по тях. А по въпросите за публиката защо нищо не кажеш. Имаше един журналист който броеше празните седалки в Разград, интересно ми е на стадионите на грандовете защо не ги брои. Гледам резервите на Лудогорец на скамейката с брандирани чували се навлекли за студа, днес гледам скамейката на ЦСКА-София седнали и се покрили с две черги все едно на Стамен Белчев баба му ги е плела. От чистачката на стадиона до най скъпия футболист ЦСКА- София и Левски са на светлинни години от Лудогорец и е време да го приемете. С приказки какво било еди кога си топлите само накърненото си его.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Радвам се!

Мнениеот volf » 28 окт 2017 21:09

Captain Stottlemeyer написа:Авторче, радвай се - никой не ти пречи да се радваш на своя любим отбор, само че защо пак намесваш софийските грандове!? Неизличими комплекси от времето, когато грандовете биеха наред у нас и в чужбина, "твоят отбор" креташе в долните дивизии, 90 % от любителите на футбола в Разград бяха фенове именно на тези софийски грандове, а най-популярен спорт в региона бяха мазните борби!?... :lol:
Що се отнася до школите, нещо си се объркал - мога да ти дам за пример тази на "Левски" - и в момента в първия отбор са титуляри четирима юноши на "Левски": Митрев, Панайотов, Горанов и Вутов. ;)
Ако се върнем пък назад във времето, когато българският футбол постигна своя най-голям успех в историята (СП 94 в САЩ), в неговия състав пак имаше четирима юноши на "Левски": Боби Михайлов, Велко Йотов, Наско Сираков и Ники Илиев. :)
Това е положението... 8-)

И аз не съм никак млад и помня онова време, но какво общо има това с футбола днес и въобще с футбола?!
Защо някой трябва да има комплекси от нещо случило се толкова отдавна и толкова незначимо, а и управлявано от партията-майка.
Това е нещо, като да твърдиш, че младите са комплексирани, защото не са изучавали "история на партията".
Ти пак си ги препрочитай прашните книги, но няма нужда да сочиш младите хора, като виновни че не им дреме за тях!

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Радвам се!

Мнениеот tornadooo » 28 окт 2017 21:18

Аз в никакъв случай няма да вляза пръв в конфронтация. Просто съм подразнен от неспособността да се гледа реално на нещата. Никой не ви кара да харесвате Лудогорец или да сте им фенове, но да твърдите че сте по добри от тях или че ги бутали съдиите повече е нелепо. Пример от тазвечершния мач, кристално ясна игра с ръка на Каранга в наказателното поле, при топка летяща в очертанията на вратата... какво се дава, 85 минута, ама няма как да позволим червената ни гордост да загуби поредни точки нали? Илюзии надали някой си прави че ще стигне Лудогорец, но се мъчат там поне до нова година да се крепят на няколко точки само зад тях.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Радвам се!

Мнениеот volf » 28 окт 2017 21:39

Captain Stottlemeyer написа:Авторче, радвай се - никой не ти пречи да се радваш на своя любим отбор, само че защо пак намесваш софийските грандове!? Неизличими комплекси от времето, когато грандовете биеха наред у нас и в чужбина, "твоят отбор" креташе в долните дивизии, 90 % от любителите на футбола в Разград бяха фенове именно на тези софийски грандове, а най-популярен спорт в региона бяха мазните борби!?... :lol:
Що се отнася до школите, нещо си се объркал - мога да ти дам за пример тази на "Левски" - и в момента в първия отбор са титуляри четирима юноши на "Левски": Митрев, Панайотов, Горанов и Вутов. ;)
Ако се върнем пък назад във времето, когато българският футбол постигна своя най-голям успех в историята (СП 94 в САЩ), в неговия състав пак имаше четирима юноши на "Левски": Боби Михайлов, Велко Йотов, Наско Сираков и Ники Илиев. :)
Това е положението... 8-)

И аз не съм никак млад и помня онова време, но какво общо има това с футбола днес и въобще с футбола?!
Защо някой трябва да има комплекси от нещо случило се толкова отдавна и толкова незначимо, а и управлявано от партията-майка.
Това е нещо, като да твърдиш, че младите са комплексирани, защото не са изучавали "история на партията".
Ти пак си ги препрочитай прашните книги, но няма нужда да сочиш младите хора, като виновни че не им дреме за тях!

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Радвам се!

Мнениеот phd » 28 окт 2017 23:00

На нормалните футболни привърженици Лудогорец не са неприятни с това, че радват своята наскоро самоидентифицирала се публика.
Нито пък нормалните футболни привърженици се дразнят от това, че Лудогорец имат добър отбор, играят добър футбол, имат успехи, имат тоалетни с топла вода и отлична база.
Повтарям, Лудогорец не са неприятни с това. А с друго.
Така че - радвай се и не мисли за другите клубове.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Радвам се!

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 29 окт 2017 00:56

tornadooo написа:Чувал съм че хората не оценявали навреме това което имат.


Е, ти си го оценил навреме, браво... Радвай се на момента, защото е кратък, днес го има, утре го няма.
А като свърши приказката, ще ти остане отново да се радваш само на машината за скубане на пилета !

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Радвам се!

Мнениеот tornadooo » 29 окт 2017 14:48

Air_Smuggler_FU написа:
tornadooo написа:Чувал съм че хората не оценявали навреме това което имат.


Е, ти си го оценил навреме, браво... Радвай се на момента, защото е кратък, днес го има, утре го няма.
А като свърши приказката, ще ти остане отново да се радваш само на машината за скубане на пилета !

А ти как се чувстваш като вашата приказка отдавна е свършила, ако естествено срамни мачове в Европа могат да се нарекат приказка. Така си говорехте и преди 5 и преди 6 години, и когато Лудогорец спечели и десета и единайста титла пак така ще си говорите, утешава ли ви това, става ли ви по леко, аз бих си замълчал на ваше място.

kamilata3
Мнения: 697
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

А уж били европейски отбор

Мнениеот kamilata3 » 29 окт 2017 21:41

Не му отива на Петричев това интервю,нали уж са единствения европейски отбор в България,а може би му отива,има една хубава приказка може да избягаш от селото но селото от теб не,съжалявам че му слизам на нивото,но не се сдържах(нищо лично към хората от село).Да поясня че не е заяждане с феновете на Лудогорец,ако иска да отмести напрежението от отбора не е това начина,но явно толкова му е капацитета.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: А уж били европейски отбор

Мнениеот k_oleto » 29 окт 2017 23:14

Явно има някаква игра на по-голямо ниво.
Действително, това е неуважение......да си призная и аз съм измумен как и защо го каза това. Мисълта ми е, че няма да е чудно, ако пролетта дойде на армията и стане беля.
Това нагнетява напрежение.

Обаче.......през годините много хора са се опитвали да подиграват с клуба, но никой не е заставал директно срещу феновете. Това му интервю ме накара да го намразя още повече. Хубу ще е да не се срещаме, дето се вика.

Но, ако трябва да търся вина, то тя си е у нас.
Време е да си вземем базите и емблемата, за да спрат простотиите.
Такива интервюта дразнят. Те няма да ме спрат да си подкрепям отбора, напротив, но ще ме предизвикат да търся омраза, да плюя и да стана като тях

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: А уж били европейски отбор

Мнениеот Mathias_Coureur » 29 окт 2017 23:31

Нищо скандално и нередно не е казал Петричев, а самата истина - че ЦСКА-София е ловешки клуб (прекъстен Литекс), което е напълно доказуемо с официални документи!.Но истината явно много боли.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта