"А" Футболна група - Сезон 2015/16

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Молба!

Мнениеот kanar76 » 21 дек 2015 13:41

Captain Stottlemeyer написа:
Заклет Левскар написа:Моят линк е от Ютубата.
На него още по-добре се вижда бруталното нарушение. Има и прикачена снимка с тройното счупване на десния крак на вратаря. Ама щом си държиш на Вибокса, ще си го пазя за мен, за да ме топли в студените дни.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Аз имам още по-хубаво видео. Там освен счупването на крака се вижда и как Бедоя удря вратаря с юмрук в окото... 8-) При необходимост мога да набавя и епикризата от Клиниката по очни болести в МБАЛ "Света Анна", откъдето е видна загубата в значителна степен на зрително възприятие у Винисиус Баривиейра. Горещо препоръчвам тази клиника и на авторчето на темата... :lol:


А видя ли как Минев погали нежно с пръсти по гърба Асприля? Как Владко не с ръка а с устни докосна любовно играча на Литекс по скулата? А секси влизането на Бедоя към вратаря Баривиейра. Посети очна клиника и ги помоли да ти махнат синьото перде което ти пречи, Капитане!

toshted17
Мнения: 3
Регистриран на: 04 май 2015 19:24
Контакти:

Re: Молба!

Мнениеот toshted17 » 21 дек 2015 13:51

за този Попов няма ли някой да се самосезира за изречените лъжи че той е извел отбора

Потребителски аватар
CskaUl7rasB0ysS0f1a
Мнения: 4818
Регистриран на: 24 авг 2010 09:43
Местоположение: София

Re: Молба!

Мнениеот CskaUl7rasB0ysS0f1a » 21 дек 2015 15:04

DrAvalanche написа:
CskaUl7rasB0ysS0f1a написа:A опасна игра за посягане с бутоните нещо, или тва не важи за вашите мачове ?!

Как точно му е посегнал с бутоните нещо, след като в момента на най-голяма близост м/у краката на двамата, кракът на Бедоя е здраво стъпил на земята?

Това красноармейците сте по-зле и от атакистите. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Тука пишат фенове на Ботев, Локо, Берое , всички ви казват че нарушение има, ма вие не го виждате, няма проблем.
СЕКТОР Г
ТОВА СИ ТИ!

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Молба!

Мнениеот Alex » 21 дек 2015 17:01

Captain Stottlemeyer написа:
Заклет Левскар написа:Моят линк е от Ютубата.
На него още по-добре се вижда бруталното нарушение. Има и прикачена снимка с тройното счупване на десния крак на вратаря. Ама щом си държиш на Вибокса, ще си го пазя за мен, за да ме топли в студените дни.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Аз имам още по-хубаво видео. Там освен счупването на крака се вижда и как Бедоя удря вратаря с юмрук в окото... 8-) При необходимост мога да набавя и епикризата от Клиниката по очни болести в МБАЛ "Света Анна", откъдето е видна загубата в значителна степен на зрително възприятие у Винисиус Баривиейра. Горещо препоръчвам тази клиника и на авторчето на темата... :lol:

Става въпрос за същото зверско нарушение, при което вратарят стоически издържа всички нечовешки издевателства срещу себе си и не помръдна и на сантиметър, нали? :)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Молба!

Мнениеот Вал » 21 дек 2015 17:13

Не се видя да има препъване, но самото посягане с крак би трябвало да се санкционира. Както и подскока срещу Йор...сон, след което той го духна и Бедоя се просна. Както съм казвал не веднъж - 2 провокации + 1 симулация. Не че Стойчо Стоилов имаше право да ги изважда. Но Бедоя си има учител. Помним как Гонзо в качеството си на длъжностно лице по същия начин посегна да спъне футболист на Локо Пд. Не трябваше ли да бъде наказан Левски и Гонзо отстранен за 1 г от футбола. Такава наглост в България не е имало.
Последна промяна от Вал на 21 дек 2015 17:37, променено общо 2 пъти.

pisna_mi
Мнения: 112
Регистриран на: 25 юни 2011 10:50
Контакти:

Re: "А" Футболна група - Сезон 2015/16

Мнениеот pisna_mi » 21 дек 2015 20:08

Абе, чета, чета, но никъде нищо за последствията от изцепките на феновете на Левски - има пострадали длъжностни лица : ударени полицаи в Ловеч и ударен деж. делегат в София.
За 1-во провинение наказанието е лишаване от домакинство + глоба.
За 2-ро провинение наказанието е изваждане от съответната група !

Нещо май се премълчава този въпрос ?

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Михайлов Тонев ли нарече МИШОК

Мнениеот obi4am_pirin » 23 дек 2015 19:52

„Левски трябва да си гледа собственото ръководство, играта, трансферната политика, резултатите. Така че няма кой да е виновен, че от шест години не са шампиони. Откак съм президент се говори за синия Изпълком, по едно време беше оранжев, Зелен. Винаги независимо е отсъждал Изпълкома” заяви Борислав Михайлов
„Не ме притеснявам недоволството на Левски. Въобще не ме притеснява, Данчо Лечков повдигна тази тема. Той каза „Хубаво, Левски ни иска оставките, но знае кои сме. А ние не знаем кои са техните собственици”. Това е в неговия стил. Аз не обичам да се заяждам”, каза Боби Михайлов.
„Абсолютно неоснователни са претенциите за оставки и от Левски, и от тези хора, които отдавна не се занимават с футбол. Когато леко корабът се разклати, мишоците излизат напред. Дори няма да ги споменавам, за да не им вдигам самочувствието.
От БФС дадоха за домашно на сините :lol:
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3223
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Михайлов Тонев ли нарече МИШОК

Мнениеот sirius123 » 23 дек 2015 20:03

Корабът , отдавна се клати , вече има пробойни. Показва се един полуплешив плъх.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Kазусът "Мапуку"

Мнениеот sandi74 » 05 яну 2016 16:34

Поигра си човекът на футболист за няколко месеца в България,плати 3 брутни заплати на Берое и си тръгна като пич. :idea: По същия начин от Литекс си тръгва Илия Миланов.Така се прави.Който го може си го може.Факт. :idea: :!:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10934
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Kазусът "Мапуку"

Мнениеот ivan56 » 05 яну 2016 16:41

Супер, вече няма да е нужно да се подписват договори между клуб и играч.Като ти писне си хващаш шапката и чао.
Мила родна картинка.Отново сме новатори, ама едва ли ще мине пред ФИФА.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта