Спартак Търнава - ЛЕВСКИ СОФИЯ 2:1 ( 5-4 при дузпите)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
CSKARCHETO-BS
Мнения: 1105
Регистриран на: 08 сеп 2009 21:40
Контакти:

Re: Спартак Търнава - ЛЕВСКИ СОФИЯ

Мнениеот CSKARCHETO-BS » 29 юли 2011 08:21

Да се надяваме на една по убедителна победа,но след снощния мач незнам как ще стане това.Много добро впечатление ми направи Иван Цветков и това младото момче което сте взели от Ботев Враца.Все пак ви желая успех защото България е над всичко

mtaraduda
Мнения: 1497
Регистриран на: 30 юли 2009 20:16
Контакти:

Re: Спартак Търнава - ЛЕВСКИ СОФИЯ

Мнениеот mtaraduda » 29 юли 2011 08:51

1:1 или нещо подобно, с което се класираме.
П.П. Всички, които снощи са стискали палци за спартак ми се ще да им видя на всеки един по отделно жалките физиономийки в 92 мин. дори и само на снимка.

mrazq_4ervenoto
Мнения: 183
Регистриран на: 04 май 2009 15:50
Skype: stefan85538

Re: Спартак Търнава - ЛЕВСКИ СОФИЯ

Мнениеот mrazq_4ervenoto » 29 юли 2011 08:53

като за първи мач, не мисля че трябва да сме чак толкова взискателни.Все пак двойката ни централни защитници Милиев и Рипс за първи път играха заедно, цялата ни офанзивна линия също е нова...що се отнася до "анонимника" и географското откритие Търнава....все пак този отбор в историята си има полуфинал за КЕШ, а както знаем според някои фенове, полуфиналът в КЕШ е извънземен подвиг, а отбор достигнал полуфинал е "евробоец", "марка в Европа" и "харизма"....нещо си противоречат май ааа :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
Gonzi_407
Мнения: 1546
Регистриран на: 06 авг 2010 08:58
Контакти:

Re: Спартак Търнава - ЛЕВСКИ СОФИЯ

Мнениеот Gonzi_407 » 29 юли 2011 09:04

Мисля че там ще бием поне с 0:2.
Иначе за снощи не знам тая врътка на бековете?!?!?!?!??!
ВЪН НЕКАДЪРНИЦИТЕ ГОНЗО И БАТКОВ!!!
Завинаги оставам аз ЛЕВСКАР,
верен на отбора си докрай!
Аз неще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на вичко съм готов!

ТИ ПИ ЛИ СИ СИРОПА? НЕ БЪДИ ПО-БАВЕН ОТ ДРУГИТЕ, ДОКТОРА ЧЕРПИ!!!


nikoko
Мнения: 287
Регистриран на: 19 авг 2008 15:38
Контакти:

Re: Спартак Търнава - ЛЕВСКИ СОФИЯ

Мнениеот nikoko » 29 юли 2011 09:22

Това с размяната на бековете, наистина е уникална простотия. Като видях че Йовов стартира от дясно очаквах до 5тата минута да разменят местата си с Дани Младенов, и в един момент гледам, че вместо това местата са си разменили Мюлдер и Старокин!?!?!
Гонзо, Уот Дъ Фак???????

miha3l
Мнения: 13
Регистриран на: 07 май 2011 14:15
Контакти:

Re: Спартак Търнава - ЛЕВСКИ СОФИЯ

Мнениеот miha3l » 29 юли 2011 09:24

Абе хора много сте интересни .. какво вие очаквате като играем 1 официален мач .. докато словаците са изгирали няколко мача и в първенството а и играха ЛЕ кръг преди нас ??? замислете се малко .. със всеки друг мач ще сме още по силни ;) САМО ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
plamen_ol
Мнения: 1063
Регистриран на: 07 сеп 2009 23:06
Контакти:

Re: Спартак Търнава - ЛЕВСКИ СОФИЯ

Мнениеот plamen_ol » 29 юли 2011 09:26

Очаквам победа в Словакия. Търнава не са лош отбор, но не са по-силни от нас. Надявам се Гонзо този път да улучи състава и най-вече да не излиза за 0:0. От дясно надеждата ми е в Калво, защото Младенов си продължава да е трагичен.

Потребителски аватар
percival
Мнения: 3616
Регистриран на: 03 сеп 2010 15:36
Контакти:

Re: Спартак Търнава - ЛЕВСКИ СОФИЯ

Мнениеот percival » 29 юли 2011 09:33

Ако играете както в първия мач нищо добро не ви очаква.Дано ръководството ви са си взели поука от първия мач.Поне по изиграните 5 мача в ЛЕ словаците играят много слабо като гости и много силно като домакини.Лично аз ви пожелавам успех но силно се съмнявам , все пак всичко зависи само от вас самите.
Кашчей:Никаква песен няма да пея.Ще тегля една сочна на БФС и футбола и ще го заеба!
Не Япония,ами и Сан Марино ще не натътрузи 7 гола в един мач,ако продължават така да го управляват този футбол-с компромиси, врътки,спестени наказания, щото са наши хора

Потребителски аватар
ARSENAL(LONDON)
Мнения: 138
Регистриран на: 16 ное 2009 11:02
Skype: MILEN.DENEV
Контакти:

Re: Спартак Търнава - ЛЕВСКИ СОФИЯ

Мнениеот ARSENAL(LONDON) » 29 юли 2011 09:51

Там ще ни е комфортно си мисля защото те ще трябва да атакуват.1:2


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта