Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49971
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 апр 2019 13:58

"pampi" ... Тя войната е срещу всички религии, без значение от деноминацията.
Може в даден момент на една или друга религия/деноминация да се даде преимущество, но това ще да е колкото да се използва като метод ( оръжие ) ... След което ще бъде смазана и тя.

Пък то "православието" не е особено за хвалене в последният век... Узурпирано от членове на бившите тайни
( репресивни ) служби по Държави... Това течение в християнството не прави нищо друго, освен да нарушава основни Божи Заповеди и да разединява хората.
Не че и католицизма не го прави това... Но това само показва на какво ниво е "православието".
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23401
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 01 апр 2019 14:16

Onward christian soldiers! :lol:


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот pampi » 01 апр 2019 21:55

Thsmith написа:Всички граждани на Украйна са украинци! И не, не се правя на теб и нямам намерение да се правя. Естествено, че ще премине в хленч след като са се оказали излъгани да си предадат ядреното оръжие. Така става като се довериш на Иван. Какво чудно има и на честванията на 5 години от ОКУПАЦИЯТА да го посрещнат така? Те и Саддам го посрещаха по същия начин, смее ли човек да прави друго : ))))

--
* За събитията в Одеса може да е виновен само агресора или в случая "Иван". Може да се сърдиш на него.
.

А бе те и всички граждани на Сърбия са сърби, ама юдейско-англосаксонската мафия не се трогна и създаде Косово!
Усещаш ли как се оплиташ все повече в собствените си умоизпръжнения? :mrgreen:
А изказването ти за събитията в Одеса потвърждава колко си ограничен интелектуално и емоционално, да оставим на страна и пословичната ти неосведоменост щам ми говориш за агресор и тем подобни...
Англосъксонските лицемери говорят за свобода на личността, даже и за самоопределяне на пола, а ти тука отричаш правото на национално самоопределение и религиозна свобода. Като ти казвам, че ти не си привърженик на свободния капитал и честното съревнование, а си остатък от феодалното средновековие, вервай ми, прав съм. Чистият капитализъм отрича получаването на доходи без да си ги заслужил и в тоя смисъл наследяването на средствата за производство за чистият капитализъм е феодална привилегия. По тази причина и вие реститутите не знаете къде се намирате, уж сте за свобода на икономическите отношения и възхвалявате капитала, а идеологията ви е на феодални васали от 14 век ...

П.П Предадоха си ядрените глави под натиск не от Русия, а от Щатите, неосведомени ми друже. И правилно са преценили американските генерали, защото в противен случай Северна Корея щеше да притежава не само носители, ами целият боекомплект барабар ядрата още преди 15 години... :mrgreen:
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Groucho » 01 апр 2019 23:42

Thsmith написа:
Groucho написа:
Thsmith написа:Израел се защити от поредната мюсюлманска агресия и взе превантивни мерки за анексацията на съответната територия с цел защита и под формата на един вид репарация.

:mrgreen: :lol:

Е какво не е така :) ?

A, нищо. Просто тези "превантивни мерки", които ползва Запада важат с пълна сила и за Изтока. Примерно Русия също може да ползва с право този коз. Русия също "взе превантивни мерки за анексацията на съответната територия(Крим) с цел защита и под формата на един вид репарация" :lol:
Има голяма вероятност Украйна да е скрила атомни бомби :lol: При голяма вероятност е нормално Русия да се защити превантивно и да не позволи да я обстрелват с ядрено оръжие :lol: Както знаем от практиката на Запада - не е важно дали има доказателства, за да се скочи "превантивно" на някоя страна, достатъчно е да се каже, че има "голяма вероятност" :lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23401
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 02 апр 2019 00:25

pampi написа:А бе те и всички граждани на Сърбия са сърби, ама юдейско-англосаксонската мафия не се трогна и създаде Косово!
Усещаш ли как се оплиташ все повече в собствените си умоизпръжнения? :mrgreen:
А изказването ти за събитията в Одеса потвърждава колко си ограничен интелектуално и емоционално, да оставим на страна и пословичната ти неосведоменост щам ми говориш за агресор и тем подобни...
Англосъксонските лицемери говорят за свобода на личността, даже и за самоопределяне на пола, а ти тука отричаш правото на национално самоопределение и религиозна свобода. Като ти казвам, че ти не си привърженик на свободния капитал и честното съревнование, а си остатък от феодалното средновековие, вервай ми, прав съм. Чистият капитализъм отрича получаването на доходи без да си ги заслужил и в тоя смисъл наследяването на средствата за производство за чистият капитализъм е феодална привилегия. По тази причина и вие реститутите не знаете къде се намирате, уж сте за свобода на икономическите отношения и възхвалявате капитала, а идеологията ви е на феодални васали от 14 век ...

П.П Предадоха си ядрените глави под натиск не от Русия, а от Щатите, неосведомени ми друже. И правилно са преценили американските генерали, защото в противен случай Северна Корея щеше да притежава не само носители, ами целият боекомплект барабар ядрата още преди 15 години... :mrgreen:


Югославия не е държава на Сърбите, те сами предизвикаха всичко това, а отделянето на Косово от Сърбия в следващ момент бе изцяло последствие от това.
Аз изобщо не се оплитам, а ти отново си в някаква делюзия.
Много пъти съм ти казвал да си копаеш картофите и да не се опитваш да коментираш неща, които не разбираш, но на теб ти е като фетиш да се изложиш.

Глупостите ти за наследството на капитали ги остави. Нямаш достатъчно капацитет за да защитаваш подобно теза, нито можеш да разбереш книга от рода на "Капитализмът - непознатият идеал" или "Протестантската етика и духът на капитализма", следователно си изключително бос на тази тема (то на коя ли не си). Спести си глупостите.


Groucho написа:
Thsmith написа:
Groucho написа:
Thsmith написа:Израел се защити от поредната мюсюлманска агресия и взе превантивни мерки за анексацията на съответната територия с цел защита и под формата на един вид репарация.

:mrgreen: :lol:

Е какво не е така :) ?

A, нищо. Просто тези "превантивни мерки", които ползва Запада важат с пълна сила и за Изтока. Примерно Русия също може да ползва с право този коз. Русия също "взе превантивни мерки за анексацията на съответната територия(Крим) с цел защита и под формата на един вид репарация" :lol:
Има голяма вероятност Украйна да е скрила атомни бомби :lol: При голяма вероятност е нормално Русия да се защити превантивно и да не позволи да я обстрелват с ядрено оръжие :lol: Както знаем от практиката на Запада - не е важно дали има доказателства, за да се скочи "превантивно" на някоя страна, достатъчно е да се каже, че има "голяма вероятност" :lol:

Може разбира се, може и естествено да я натикат в миша дупка за което. Иначе интересно кога точно Украйна е нападала Русия, че да се защитават от тях : ) ? Другото се случва доста често, но да не бъдем буквалисти. Иначе като нищо скоро ще "открият" някое подобно оръжие за да се защитят от подобни действия за бъдещ период. В момента ги спира единствено реакцията на Запада и нищо повече.

пп Репарации за вековната окупация на чужда земя ли взимат? : )))



pampi написа:А бе те и всички граждани на Сърбия са сърби, ама юдейско-англосаксонската мафия не се трогна и създаде Косово!
Усещаш ли как се оплиташ все повече в собствените си умоизпръжнения? :mrgreen:
А изказването ти за събитията в Одеса потвърждава колко си ограничен интелектуално и емоционално, да оставим на страна и пословичната ти неосведоменост щам ми говориш за агресор и тем подобни...
Англосъксонските лицемери говорят за свобода на личността, даже и за самоопределяне на пола, а ти тука отричаш правото на национално самоопределение и религиозна свобода. Като ти казвам, че ти не си привърженик на свободния капитал и честното съревнование, а си остатък от феодалното средновековие, вервай ми, прав съм. Чистият капитализъм отрича получаването на доходи без да си ги заслужил и в тоя смисъл наследяването на средствата за производство за чистият капитализъм е феодална привилегия. По тази причина и вие реститутите не знаете къде се намирате, уж сте за свобода на икономическите отношения и възхвалявате капитала, а идеологията ви е на феодални васали от 14 век ...



Югославия не е държава на Сърбите, те сами предизвикаха всичко това, а отделянето на Косово от Сърбия в следващ момент бе изцяло последствие от това.
Аз изобщо не се оплитам, а ти отново си в някаква делюзия.
Много пъти съм ти казвал да си копаеш картофите и да не се опитваш да коментираш неща, които не разбираш, но на теб ти е като фетиш да се изложиш.

Глупостите ти за наследството на капитали ги остави. Нямаш достатъчно капацитет за да защитаваш подобно теза, нито можеш да разбереш книга от рода на "Капитализмът - непознатият идеал" или "Протестантската етика и духът на капитализма", следователно си изключително бос на тази тема (то на коя ли не си). Спести си глупостите.


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Groucho » 02 апр 2019 00:45

Thsmith написа:Може разбира се, може и естествено да я натикат в миша дупка за което.

Eм, значи лицемерието на Запада в действие, като при Саудитска Арабия и Кашоги :lol:
Русия е в правото си да се намеси превантивно в Крим, следвайки добрите практики на Запада, а Запада ще я тика в миша дупка :lol:

Thsmith написа:Иначе интересно кога точно Украйна е нападала Русия, че да се защитават от тях : ) ?

Не четеш внимателно. Няма значение какво точно е правила Украйна. Има голяма вероятност Украйна да е скрила ядрено оръжие в Крим :!: :lol:
Това е достатъчно за обосновани превантивни действия от страна на Русия в съответствие със западното международно "право" :lol:

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6514
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Alexx » 02 апр 2019 16:43

pampi написа:
Thsmith написа:Всички граждани на Украйна са украинци! И не, не се правя на теб и нямам намерение да се правя. Естествено, че ще премине в хленч след като са се оказали излъгани да си предадат ядреното оръжие. Така става като се довериш на Иван. Какво чудно има и на честванията на 5 години от ОКУПАЦИЯТА да го посрещнат така? Те и Саддам го посрещаха по същия начин, смее ли човек да прави друго : ))))

--
* За събитията в Одеса може да е виновен само агресора или в случая "Иван". Може да се сърдиш на него.
.

А бе те и всички граждани на Сърбия са сърби, ама юдейско-англосаксонската мафия не се трогна и създаде Косово!
Усещаш ли как се оплиташ все повече в собствените си умоизпръжнения? :mrgreen:
А изказването ти за събитията в Одеса потвърждава колко си ограничен интелектуално и емоционално, да оставим на страна и пословичната ти неосведоменост щам ми говориш за агресор и тем подобни...
Англосъксонските лицемери говорят за свобода на личността, даже и за самоопределяне на пола, а ти тука отричаш правото на национално самоопределение и религиозна свобода. Като ти казвам, че ти не си привърженик на свободния капитал и честното съревнование, а си остатък от феодалното средновековие, вервай ми, прав съм. Чистият капитализъм отрича получаването на доходи без да си ги заслужил и в тоя смисъл наследяването на средствата за производство за чистият капитализъм е феодална привилегия. По тази причина и вие реститутите не знаете къде се намирате, уж сте за свобода на икономическите отношения и възхвалявате капитала, а идеологията ви е на феодални васали от 14 век ...

П.П Предадоха си ядрените глави под натиск не от Русия, а от Щатите, неосведомени ми друже. И правилно са преценили американските генерали, защото в противен случай Северна Корея щеше да притежава не само носители, ами целият боекомплект барабар ядрата още преди 15 години... :mrgreen:


Уж си ляв пък цялата идея за юдейска мафия е изцяло дясна. Повечето десни в Америка обвиняват Сорос и други за разпада на семейните ценности, западната цивилизация,налагането на разнообразие във филмите(да има един гей,черен, жълт,жена и т.н.) и т.н...

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23401
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 02 апр 2019 17:21

Groucho написа:
Thsmith написа:Може разбира се, може и естествено да я натикат в миша дупка за което.

Eм, значи лицемерието на Запада в действие, като при Саудитска Арабия и Кашоги :lol:
Русия е в правото си да се намеси превантивно в Крим, следвайки добрите практики на Запада, а Запада ще я тика в миша дупка :lol:

Thsmith написа:Иначе интересно кога точно Украйна е нападала Русия, че да се защитават от тях : ) ?

Не четеш внимателно. Няма значение какво точно е правила Украйна. Има голяма вероятност Украйна да е скрила ядрено оръжие в Крим :!: :lol:
Това е достатъчно за обосновани превантивни действия от страна на Русия в съответствие със западното международно "право" :lol:

Зарежи този хашоги. Супер смешно е да се реве за някакъв "мюсюлмански брат" и то от такива като Ердоган и ко. Либералите са ясни, те са беломразци.

Ми не е правото си и не е в ничии интерес, освен за напомпване на рейтинг или за игра с курса на рублата.

---
Аз много добре чета и разбирам какво намекваш, но няма никаква връзка. Единия доказано беше използвал химически оръжия срещу собствения си народ и постоянно се стремеше да финансира международния тероризъм. Или се опитваш да защитаваш тезата, че Украйна видиш ли е била готова да финансира чеченците и да им дава оръжия в името на някаква висша кауза : ) ?
Явно някой прекалено много се е фокусирал върху четиризвездния Колин и е приел прекалено буквално изказването му "You don't know what you can get away with until you try." И пробва, пробва, настъпва лопатата и продължава по същия начин. Лопатата още не е паднала и веднага се бърза отново със скок върху нея и се търси различен резултат.

* Като почна да чета за международно право и "едностранни" решения/мита/санкции/действия и направо падам.


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

garfield22
Мнения: 365
Регистриран на: 29 юни 2015 18:31
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот garfield22 » 02 апр 2019 18:14

Thsmith написа:
Демилитаризирана зона дрън дрън. Сирия подписа ли мир, капитулира ли? Плати ли репарации?

Защо да капитулира Сирия, те единствено са загубили погранични територии, нито армията им е разгромена, нито израелците са влезли в Дамаск. Дори Египет не е капитулирал, ами напротив, израелците направиха сериозни отстъпки. Нали проблемът с тези височини е, че сирийците могат да ги използват за нападение, но след като бе създадена буферна зона и те спряха да ги обстрелват, защо израелците продължават да ги окупират?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23401
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 02 апр 2019 20:00

Спряха да ги изстрелват защото Израелците владеят територията.

Нека не се заблуждаваме, че едно влизане в Дамаск би било оправдано и добро решение. Израелците са сравнително малко като население спрямо глутниците диви кучета около тях. През 70 години е невъзможно да се предвижват толкова бързо за да е възможно да контролират тази територия. Това само ще отваря буфер за други кучета да си пробват късмета от другия край.
Такъв е и законът на войната - започнеш ли война, която си загубил, губиш също и територии.


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 40 госта