Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21452
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот metodito » 02 юни 2023 16:57

Да видим, явно бг Майдан е подготвян отдавна. Активираха се и скритите клетки. Чак Расате се появи на сцената. Та да видим, толкова ли са тъпи българите. Сценарият е подготвян от поне 7-8 години. Може би повече. Няма съвпадение с Украйна. Имаме репликиращ се модел - сценарий. Радев ще да е българския Янукович. Имаме ястребите, имаме олигарсите, хванати от чуждите служби и вече продали България (иначе - куршум). Имаме и модела на киевчани, за които тези в провинцията са някаква "шлака". Корумпирана съдебна система, хванати служби и най-важното - превето отвън вътрешно контраразузнаване. Все си мисля, че сме по-умни от русите и украинците (поне от общуването си със стотина човека от двете държави с такова впечатление съм останал). Но това беше в минало време. Наблюдавайте и запомняйте - твори се история, която няма да я пише в учебниците.
А да, появиха се и нацистите. Навремето в скин движението бяха основно объркани тийнове с повече хормони, но имаше и наистина опасни психолуди. По това време имаше държава все още и скин бандите бяха разбити. Но може и просто да са се притаили.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12704
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот BRF » 02 юни 2023 18:17

И така скъпи съфорумци,дано сте доволни,България хвана евроатлантическия път с ПП ,след помощта на ДБ и ГЕРБ и благословията на Делян Пеевски!Честито и да не забравяте ,Русия е виновна!

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17706
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 02 юни 2023 18:51

BRF написа:И така скъпи съфорумци,дано сте доволни,България хвана евроатлантическия път с ПП ,след помощта на ДБ и ГЕРБ и благословията на Делян Пеевски!Честито и да не забравяте ,Русия е виновна!


Пеевски е руски човек. ГЕРБ са, който ги заплаши най-много или даде пари. Чехльо е руска ***** и знаем кой ги назначи. Та какво казваш?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

ReBorn1982
Мнения: 8119
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 02 юни 2023 18:53

Очевидно освен Бойко Борисов, ще бъде "изпран" и Делян Пеевски.

Честито на всички, които се търкаляха по площадите и протестираха срещу Делян Пеевски и Бойко Борисов, точно техните 2 партии, за които гласуваха, се гушнаха с тях и ги "изпраха". Изображение

Ще ровичкат по конституцията и ДПС осигурява нужното мнозинство, срещу което, естествено, нещо ще получи ..... това са договаряли днес коалицията ПП/ДБ/ГЕРБ/ДПС ....

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12704
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот BRF » 02 юни 2023 18:56

pomiqrat написа:
BRF написа:И така скъпи съфорумци,дано сте доволни,България хвана евроатлантическия път с ПП ,след помощта на ДБ и ГЕРБ и благословията на Делян Пеевски!Честито и да не забравяте ,Русия е виновна!


Пеевски е руски човек. ГЕРБ са, който ги заплаши най-много или даде пари. Чехльо е руска ***** и знаем кой ги назначи. Та какво казваш?

Виж сега,глупости не ми се коментират!Ако ГЕРБ са руска подлога ,давай към площада,защото това е евроатлантическо правителство !Щом нямаш проблем дори Делян Пеевски да участва в това нещо,нямам какво да коментирам!
Лично аз много палки изядох и на росенец и в София,за съжаление е нямало защо!

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17706
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 02 юни 2023 19:09

BRF написа:
pomiqrat написа:
BRF написа:И така скъпи съфорумци,дано сте доволни,България хвана евроатлантическия път с ПП ,след помощта на ДБ и ГЕРБ и благословията на Делян Пеевски!Честито и да не забравяте ,Русия е виновна!


Пеевски е руски човек. ГЕРБ са, който ги заплаши най-много или даде пари. Чехльо е руска ***** и знаем кой ги назначи. Та какво казваш?

Виж сега,глупости не ми се коментират!Ако ГЕРБ са руска подлога ,давай към площада,защото това е евроатлантическо правителство !Щом нямаш проблем дори Делян Пеевски да участва в това нещо,нямам какво да коментирам!
Лично аз много палки изядох и на росенец и в София,за съжаление е нямало защо!


Защо да ходя на площада? На който не му харесва да ходи. На мен не ми пука. Гледам ви и ви се присмивам как чакате месия и викате дайте им време да управляват и после гласувате за следващите с гръмки изказвания ;(
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13813
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Red_Neck » 02 юни 2023 19:29

Нека първо мине през НС, а после по делата ще ги съдим!

Сега, ... на някои може да им е криво, че Късопишко в амок ще опъва тънък врат по ТВ студията, Чебурашка ще вдига юмрук само вкъщи пред огледалото, а на Тошко главата му умря надеждата да разхожда съдраните си дънки в МС, ... ама такива са реалностите. ;)))
Посоката е зададена.....
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12704
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот BRF » 02 юни 2023 19:42

pomiqrat написа:
BRF написа:
pomiqrat написа:
BRF написа:И така скъпи съфорумци,дано сте доволни,България хвана евроатлантическия път с ПП ,след помощта на ДБ и ГЕРБ и благословията на Делян Пеевски!Честито и да не забравяте ,Русия е виновна!


Пеевски е руски човек. ГЕРБ са, който ги заплаши най-много или даде пари. Чехльо е руска ***** и знаем кой ги назначи. Та какво казваш?

Виж сега,глупости не ми се коментират!Ако ГЕРБ са руска подлога ,давай към площада,защото това е евроатлантическо правителство !Щом нямаш проблем дори Делян Пеевски да участва в това нещо,нямам какво да коментирам!
Лично аз много палки изядох и на росенец и в София,за съжаление е нямало защо!


Защо да ходя на площада? На който не му харесва да ходи. На мен не ми пука. Гледам ви и ви се присмивам как чакате месия и викате дайте им време да управляват и после гласувате за следващите с гръмки изказвания ;(

Ти спомена,че ГЕРБ е руска партия!Аз за месия не съм гладувал,но съм ср борил срещу ГЕРБ !Няма знамение,както казах вече -честито!Продължавай да се присмиваш докато ти пуснат опорните!
Последна промяна от BRF на 02 юни 2023 19:45, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12704
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот BRF » 02 юни 2023 19:44

Red_Neck написа:Нека първо мине през НС, а после по делата ще ги съдим!

Сега, ... на някои може да им е криво, че Късопишко в амок ще опъва тънък врат по ТВ студията, Чебурашка ще вдига юмрук само вкъщи пред огледалото, а на Тошко главата му умря надеждата да разхожда съдраните си дънки в МС, ... ама такива са реалностите. ;)))
Посоката е зададена.....

На мен ми е криво за ББ ,а за Пеевски съм потресен!Ако късопишко е Костадинов,че не ви знам позивните,ми е тотално през оная работа за него!Честит ви Магнитски!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22816
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот NOMER14 » 02 юни 2023 19:53

След като и депесето се залепва под предтекст за конституционни промени, може да обобщим, че гласувалите за Украйна и Македония пак се събраха. Пък нека някои мисирки да говорят за безпринципна коалиция. Принципът е Европа с Украйна и Македония.
Апропо: другарят Радев и дезертьор стана, забягна чак във Варна (по-далеко нема), за да не приеме папката, а бързаше калпазанинът в началото.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта