Изборите във Варна и ТВ7

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
alexveselinov
Мнения: 2868
Регистриран на: 14 сеп 2009 11:53
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот alexveselinov » 01 юли 2013 09:04

1982 написа:
ARSEEENAL написа: Борисов лъжеше нагло, че се било оказало, че печатницата в Костинброд не била работила за ГЕРБ,


Печатницата не знам за кого работи, но знам, че самият факт, че лицето Николай Бареков пръв цъфна там, говори достатъчно, че това е евтин компромат на ДПС и БКП. :oops: :oops: :oops: Този лизач само в евтини постановки участва.

Собственик на ''Мултипринт" е Йордан Бончев,който е общински съветник от ГЕРБ.Прокуратурата обяви- "Общият брой на откритите бюлетини в печатницата в Костинброд е 475 417. Всяка една от тях е минала през ръцете ни. 351 075 броя от тях са били годни да послужат в изборния процес. Удивлявам се с каква точност сме предсказали броя.Откритите годни бюлетини трябваше да бъдат изолирани от каквато и да е възможност за участие в изборния процес на 12 май. Останалите са били скъсани, смачкани, негодни. Нито една от бюлетините не е имала отбелязан знак.Имало е бюлетини за всички избирателни райони, сред тях - за Кърджали, за Силистра и Варна. Близо 40 000 са били за чужбина. По делото с бюлетините са разпитани 28 свидетели, направени са 29 огледа на веществени доказателства, 3 изземвания, четири компютърно технически бюлетини, две от които са готови".
Това са фактите!
[center]"България има свой път и ние ще се ръководим само от нашите интереси"
/генерал Христо Луков/[/center]
[center]"Силни са страните с чувство на национално самоуважение"
/Виктор Орбан/[/center]

krasikostadin
Мнения: 38
Регистриран на: 07 сеп 2008 18:39
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот krasikostadin » 01 юли 2013 09:19

Тв 7 съм я махнал от списъка с каналите и не я гледам въобще.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот Кролик » 01 юли 2013 10:04

Не мога да ви разбера, гледали Бареков и се дразнили ? Аз, не съм съгласен с него ама ми е интересно какво ще каже. Аз и жената едвам я изтрайвам понякога, ама я гледам всеки ден :) ... Всички са подлоги на някоя политическа партия или поне имат лични пристрастия, няма как това да не им се отразява. Като не те кефи >> следващия канал (де да можеше така и с жената)

Относно изборите във Варна:
- Портних - ББ направи всичко възможно да ни срине до земята. Не пропускаше да ни каже колко сме зле с Киро и на изборите подкрепи Киро ?!?! Иван Николаевич Портних, нито е Българин, нито е Варненец. Как да гласувам за него ?!?
- Трифонов - бизнесмен, най-големия износител на зърно главно през Бургас. Имам дълбоки съмнения в милионер, който иска да стане чиновник на заплата
- Марешки - луд + имам дълбоки съмнения в милионер, който иска да стане чиновник на заплата
- Куликов - ченге, сивия кардинал на Киро. Стоеше на кранчето на черните пари в общината
- Бозов - просто е най-малкото зло ....

Относно протестите - НЯМА смисъл постоянно да се сменят правителства !!!!!! НДСВ, ГЕРБ, АТАКА, Кунева, Светльо Витков ... всички бяха нови и неопетнени лица, каквито искахме в политиката. Въпреки това НИЩО не се промени !!!! Защо тъпчем на едно място ?
Според мен трябва да се протестира само за определени идеи/закони. Прокараш ли закона, прибираш се вкъщи. Свалиш ли Пеевски, прибираш се. Постоянните смени на правителства носят само и единствено проблеми за бизнеса в България !!
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
DANS
Мнения: 2797
Регистриран на: 06 юни 2008 13:02
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот DANS » 01 юли 2013 11:16

Варна е сбъднатата мечта на МафиятаБСП69ДПС,
хората са обезверени и отчаяни, вчера да гласуват излязоха по малко хора отколкото протестираха през Февруари!
Откъде идва това?
След оставката на кмета беше обещано оставка на Общинския съвет, да ама не, обещаното не е като даденото, СЪЩИЯ СЦЕНАРИЙ ВЪРВИ И С ПРОТЕСТИТЕ ЗА ОСТАВКА НА ОРЕШАРСКИ, ако те не успеят народа близките 20 години няма да изрази гражданската си позиция, защото ще му бъде внушено ЧЕ ОТ НЕГО НЕ ЗАВИСИ НИЩО!

За съжаление изборите във Варна ще бъдат решени от купените цигански гласове и манипулациите на тв7 и Бареков,
вчера нито една медия не обърна внимание на разкритието на Петя от Канал3 как ДПС докарват роми с бусове до избирателните секции! :evil:
Наско Сираков: "Ще бъде огромен успех за българския футбол ако ЦСКА вземе точка от Динамо!" ха ха ха :mrgreen:
Link: САМО ЗА ЛЕвСКАРИ!!!!!! ;-)

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот Кролик » 01 юли 2013 11:45

DANS написа:Варна е сбъднатата мечта на МафиятаБСП69ДПС,
хората са обезверени и отчаяни, вчера да гласуват излязоха по малко хора отколкото протестираха през Февруари!
Откъде идва това?
След оставката на кмета беше обещано оставка на Общинския съвет, да ама не, обещаното не е като даденото, СЪЩИЯ СЦЕНАРИЙ ВЪРВИ И С ПРОТЕСТИТЕ ЗА ОСТАВКА НА ОРЕШАРСКИ, ако те не успеят народа близките 20 години няма да изрази гражданската си позиция, защото ще му бъде внушено ЧЕ ОТ НЕГО НЕ ЗАВИСИ НИЩО!

За съжаление изборите във Варна ще бъдат решени от купените цигански гласове и манипулациите на тв7 и Бареков,
вчера нито една медия не обърна внимание на разкритието на Петя от Канал3 как ДПС докарват роми с бусове до избирателните секции! :evil:


А видя ли, че най-много неграмотни (основно образование) са гласували за Иван Николаевич ? А видя ли как ББ + Киро обрулиха града ни ? А знаеш ли, че ББ ни мрази от сърце и душа ? Ако не знаеш ... не коментирай !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
wicked1913
Мнения: 858
Регистриран на: 05 мар 2010 16:14
Местоположение: Тича
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот wicked1913 » 01 юли 2013 11:58

Мощно за Портних, който гласува за кандидата на бсп/дпс е психично болен... винаги съм си мислел, че Варна не е червен град но явно съм се лъгал... грешката на варненци е ,че в омразата си към герб и бб ще изберат тумора да управлява и тогава си хващам чукалата и се разкарвам от тази дупка. Не стига, че държавата се управлява от бсп/дпс ами сега остана и родния ми град... срам ме е просто, изключително много! Не смятах, че българския народ е толкова глупав и душевно беден - но явно е !
фалшива коса - фалшив футбол!

Потребителски аватар
Dobri
Мнения: 1088
Регистриран на: 07 юни 2009 15:29
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот Dobri » 01 юли 2013 13:00

wicked1913 написа:Мощно за Портних, който гласува за кандидата на бсп/дпс е психично болен... винаги съм си мислел, че Варна не е червен град но явно съм се лъгал... грешката на варненци е ,че в омразата си към герб и бб ще изберат тумора да управлява и тогава си хващам чукалата и се разкарвам от тази дупка. Не стига, че държавата се управлява от бсп/дпс ами сега остана и родния ми град... срам ме е просто, изключително много! Не смятах, че българския народ е толкова глупав и душевно беден - но явно е !


1. Не съм мазохист да подкрепям ББ и неговата откровенно антиВарненска политика.
2. Иван Портних не е варненец, а ШОП от РУСКИ произход.
Щом искаш гласувай за него, барабар с прат'чедите от Максуда (там софиянеца Портних печели безапелационно).

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот RedeviL » 01 юли 2013 13:01

wicked1913 написа:Мощно за Портних, който гласува за кандидата на бсп/дпс е психично болен... винаги съм си мислел, че Варна не е червен град но явно съм се лъгал... грешката на варненци е ,че в омразата си към герб и бб ще изберат тумора да управлява и тогава си хващам чукалата и се разкарвам от тази дупка. Не стига, че държавата се управлява от бсп/дпс ами сега остана и родния ми град... срам ме е просто, изключително много! Не смятах, че българския народ е толкова глупав и душевно беден - но явно е !

Прав ти път!

Потребителски аватар
wicked1913
Мнения: 858
Регистриран на: 05 мар 2010 16:14
Местоположение: Тича
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот wicked1913 » 01 юли 2013 13:14

тука какво, всички протестираха против управлението на Киро а сега избират неговия заместник? това ли е цаката, той и Бозов не е родом от Варна но това е друг въпрос. Този дето лично ходи в Максуда и се прегръща с "всичкото братя"... прав ви път на Вас, другата неделя червените боклуци и дпс-арите ще реват а всеки нормален варненец ще се зарадва, най-малкото заради по-доброто и ясно обосновано виждане на Иван Портних за проблемите на града.
фалшива коса - фалшив футбол!

Потребителски аватар
wicked1913
Мнения: 858
Регистриран на: 05 мар 2010 16:14
Местоположение: Тича
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот wicked1913 » 01 юли 2013 13:20

Друго си е :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2RN8iVLfmTM[/youtube]
фалшива коса - фалшив футбол!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта