Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23915
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот delqnski47 » 02 юни 2023 14:20

rhaegar написа:Много ми се виждат две години. Една е горе-долу времето според мен, ако кажем че три-четири месеца след местните избори им спре тока, до новите парламентартни ще дойде около година.

Освееееен ако не станат някакви вътрешни неразбории в ГЕРБ, но мисля че и те си знаят че без вожда са довиждане.

За местните избори съм вече на 100% убеден, а и слушайки записа с Кокорчо, който казва че са около 10% реални и че нямат много шанс на местните избори, че ПП-ДБ са се продали за пари и няма да правят проблеми на Тиквата и ще си бият шута след като ''усвоят'' парите. Няма логика преди местните избори да правят такива предателски изпълнения........ ако не става въпрос за мнооого пари и после ''чал''.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 02 юни 2023 14:25

delqnski47 написа:
rhaegar написа:Много ми се виждат две години. Една е горе-долу времето според мен, ако кажем че три-четири месеца след местните избори им спре тока, до новите парламентартни ще дойде около година.

Освееееен ако не станат някакви вътрешни неразбории в ГЕРБ, но мисля че и те си знаят че без вожда са довиждане.

За местните избори съм вече на 100% убеден, а и слушайки записа с Кокорчо, който казва че са около 10% реални и че нямат много шанс на местните избори, че ПП-ДБ са се продали за пари и няма да правят проблеми на Тиквата и ще си бият шута след като ''усвоят'' парите. Няма логика преди местните избори да правят такива предателски изпълнения........ ако не става въпрос за мнооого пари и после ''чал''.


Нали и аз пиша месеци СЛЕД местни избори, ве. Ей Богу, дет се вика. Иначе кат цяло съм съгласен.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

ReBorn1982
Мнения: 8298
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 02 юни 2023 14:57

delqnski47 написа:Христо Иванов заедно с останалите около него и ГЕРБ ходил в кабинета на ДПС-то да обсъждали съдебна реформа..
Вече почва да ми става жал за електората на ПП-ДБ ->


Вътре е бил и "самото зло" - Делян Пеевски.

Апропо, Христо Иванов отдавна спря да говори срещу Доган и Пеевски, а едно време по цял ден това му беше темата.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12784
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот BRF » 02 юни 2023 15:08

delqnski47 написа:Христо Иванов заедно с останалите около него и ГЕРБ ходил в кабинета на ДПС-то да обсъждали съдебна реформа..
Вече почва да ми става жал за електората на ПП-ДБ ->

Това същия Христо Иванов,който яхна протеста на Росенец и искаше да нахлуе в старайте на Доган ки е?Няма как да е същия,той смята ДПС за престъпна партия!Освен това малкото ДПС е Итн ,имаш някаква греша!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12972
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Eminem » 02 юни 2023 15:59

Въпреки че всичко лъсна що за партия са ппдб, въпреки че си сраха на обещанията от преди месец, въпреки че оправданието им защо я правят тази коалиция е крайно неадекватно и жалко, не малка част от хората им се вързаха. Това либералите са рядко тъпи хора.....

Е, как да не го стрижеш и доиш този народ? Той само за това става!

garfield22
Мнения: 365
Регистриран на: 29 юни 2015 18:31
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот garfield22 » 02 юни 2023 16:07

То се извършва тотална подмяна на волята на народа и отклоняването на енергията му срещу уж проруския Радев, когото изведнъж започнаха да обвиняват за всички проблеми в държавата, само защото им каза, че са дискредитирани, вместо хората да се противопоставят на новата скандална коалиция. Сега от американското посолство даже казаха, че на протестите срещу Радев днес, които вероятно те организират, ще има между 3 и 5 хиляди души, даже предупреждават американците да се пазят от безредици.

ReBorn1982
Мнения: 8298
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 02 юни 2023 16:15

Eminem написа:Въпреки че всичко лъсна що за партия са ппдб, въпреки че си сраха на обещанията от преди месец, въпреки че оправданието им защо я правят тази коалиция е крайно неадекватно и жалко, не малка част от хората им се вързаха. Това либералите са рядко тъпи хора.....

Е, как да не го стрижеш и доиш този народ? Той само за това става!


Не е така. "Вързали" са се една шепа умнокрасиви, които са си и ядрото на тази аморална шайка. Те така или иначе са си радикализирани и вършат, каквото им се спусне като "правилно" за деня ..... нормалните хора са отвратени и погнусени.

Не се залъгвай по едно изключително малко, но адски кресливо малцинство.

ReBorn1982
Мнения: 8298
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 02 юни 2023 16:25

https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/14598738

И ДПС се присъединява към "преговорите" за кабинет между ПП/ДБ и ГЕРБ..... даже и Пеевски участва.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12972
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Eminem » 02 юни 2023 16:43

Дб не са способни на преговори с дпс. Още помним Росенец.
Но пък защо да не, важното е гадният русофил Радев, който почти е подписал документа, с който ни присъединява към Русия, да не е на власт. Няма значение какво сме приказвали вчера.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23915
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот delqnski47 » 02 юни 2023 16:54

Днес слушах един ''анализатор'' който разправяше как имал опасения, че Радев нямал да сдаде властта ей така и ще се противопоставял ако ще със сила, ако станело правителство :))))
Потрес.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта