Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4489
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tiamat » 02 юни 2023 12:38

Red_Neck написа:Костя ще спре да посяга на Цончо .... :)))))))))))

:))))

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20427
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 02 юни 2023 12:42

ReBorn1982 написа:
Pichichi написа:Радев е легитимна цел. Не знам дали ще го направи но ако след втория му мандат
реши да участва в парламентарни избори с някакво нова формация съвсем спокойно
ще си отнесе с едни +20/25 %-та. Следващите години ще го плюят кой кога има възможност.



Те както го плюят, утре спокойно може и да се прегърнат (пак) с него. Видя се, че "добрите сили" нямат капчица морал и принципи.

Глупости, те не са такива момчета. На тях им пука за българският народ!
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

ReBorn1982
Мнения: 8298
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 02 юни 2023 13:22

https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/14597930

Браво, браво, другарЕ ..... видният американски комрад Джеймс Гьобелс се е срещнал с колониалния чиновник и е спуснал насоките за борба с "неправилната" информация на територията на колонията. Изображение

Martinez1948
Мнения: 1385
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Martinez1948 » 02 юни 2023 13:33

ReBorn1982 написа:
Пропускаш един съществен факт. През всички тези векове е имало РАЖДАЕМОСТ. Сега няма.

Че къде в цивилизования свят има раждаемост ? Населението се покачва от пришълци, а не от естественото население.
Кой на 20+ години иска да си направи дете във свят в който с 1 средна европейска месечна заплата можеш да отидеш на другият край на света за 24ч и да се върнеш ?
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2998
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот JimBeam » 02 юни 2023 13:38

DanailG написа:Аз пък си мисля ,че ако иска да запази доброто си име трябва да се оттегли след втория си мандат и да гледа живота си


Той няма да го направи публично и просто ще си дърпа конците отзад или в друг вариант ще се води почетен член на партията. Просто някой друг ще я сформира или ще яхне Български възход, защото това си беше негова партия с цел да дръпне проценти от ПП миналата есен. Някак си ей така случайно в последните 1-2 часа им се наляха едни хиляди гласове, за да ги вкарат в парламента.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23915
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот delqnski47 » 02 юни 2023 13:55

ReBorn1982 написа:
delqnski47 написа:В момента върви неква много тежка пропаганда за изпирането на Тиквата и оборазуването на новия ''антагонист на Републиката'' - Радев. :D Всичко куцо и сакато, мисирско, живо и кретащо сега се е забил да пропагандира какъв ужасен антагонист и руско мекере бил Радев, защото ВИДИТЕ ЛИ позволил си да коментира уличаващите измамниците записа за завземането на държавата от тях.


Буквално напълно изчезна анти ГЕРБ реториката, съвсем очевидно започна изпирането на Борисов, сега се лее мощна пропаганда как врагът вече са Радев и Възраждане, падението наистина е пълно.

Мен лично ми е супер смешен целия този цирк. :D Реално в момента се опитват да оправдаят секса с ГЕРБ, опитвайки се да измислят някъв общ враг срещу себе си, та идиотите да клъвнат. Тва е толкова изтъркано че няма накъде просто. Волен и ДПС така се крепяха едно време (единия уж ругае другия), после Валери Симеоново ходи да бута бабички по границата, хилядите уж хранения срещу ГЕРБ от кой ли не и т.н. и т.н. сега са измислили стратегията с Радев,а Радев просто коментира записа, който ги уличава и нищо повече. Тоя филм горе се гледа за пореден път и все още има идиоти, които се връзват на стратегията ''Гледайте там към този враг, оставете мен и мойте проблеми и компромати''. Имам усещането, че ако утре заменят Борисов с Делян Пеевски и техните платени анализатори започнат да им промиват мозъка колко било нужно да има коалиция с Делян Пеевски, същите тея, които ''ама изобщо не вярват че някога ще има коалиция с Делян Пеевски'', ще повтарят същото. При тях ''Прозорецът на Овертон'' прескача няколко етапа и директно се забива в другия край....
Последна промяна от delqnski47 на 02 юни 2023 14:01, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 02 юни 2023 14:00

То като цяло нещата вече е ясно на къде се насочват, Боциньо ще дръпне шалтера на ПП/ДБ някъде след местните избори и догодина ще е сам на коня отново, понеже те няма да съществуват на картата.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23915
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот delqnski47 » 02 юни 2023 14:03

rhaegar написа:То като цяло нещата вече е ясно на къде се насочват, Боциньо ще дръпне шалтера на ПП/ДБ някъде след местните избори и догодина ще е сам на коня отново, понеже те няма да съществуват на картата.

Нещата са ясни. Боциньо се е разбрал с онея измамници да ''усвоят'' едни пари и да си бият шута до 1-2 години (самия Кокорчо ли беше или май другия клоун сам го казва в записа, че ''я ни има, я ни няма'' ...) , защото на всички е ясно, че втори шанс надали ще имат. И Боциньо си остава в България като единствена алтернатива. Това е за мен сценария на 90%.
Всеки с някаква елементарна интуиция вътре в себе си го знае това, изключвайки онея, които са лоботомизирани изцяло от подобни интуиции или чувство за самосъхранение.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 02 юни 2023 14:17

Много ми се виждат две години. Една е горе-долу времето според мен, ако кажем че три-четири месеца след местните избори им спре тока, до новите парламентартни ще дойде около година.

Освееееен ако не станат някакви вътрешни неразбории в ГЕРБ, но мисля че и те си знаят че без вожда са довиждане.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23915
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот delqnski47 » 02 юни 2023 14:18

Христо Иванов заедно с останалите около него и ГЕРБ ходил в кабинета на ДПС-то да обсъждали съдебна реформа..
Вече почва да ми става жал за електората на ПП-ДБ ->
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта