Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mizantrop
Мнения: 515
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 26 юни 2019 15:41

абе днеска се изядох от яд - една дупка 3,5 - 5,5 влезе на 4,явно когато съм я залагал съм имал само 10 лв в бета,с чакащи неуредени залози,и на другия ден съм забравил да я натисна с още пари....коефите бяха бижу - 1,72 на 1,90 :mrgreen:

socer1
Мнения: 48
Регистриран на: 16 фев 2018 13:57
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот socer1 » 26 юни 2019 18:23

И един мармот завиваше шоколада.Аз баскета го играех с програма и такава ниска едноточкова дупка повече от минута или две не живееше та ти ще намериш двуточкова.Това няма как да стане.

rumtsais
Мнения: 24
Регистриран на: 22 юни 2019 13:34
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот rumtsais » 26 юни 2019 23:12

socer1 написа:И един мармот завиваше шоколада.Аз баскета го играех с програма и такава ниска едноточкова дупка повече от минута или две не живееше та ти ще намериш двуточкова.Това няма как да стане.

не съм съгласен, излизат, но зависи по кое време ги търсиш и тогава се задържат и повечко.....много пъти съм намирал дори с по-хубави коефициенти, дори и арбитражни, за двуточкови говоря.

mizantrop
Мнения: 515
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 27 юни 2019 20:16

socer1 написа:И един мармот завиваше шоколада.Аз баскета го играех с програма и такава ниска едноточкова дупка повече от минута или две не живееше та ти ще намериш двуточкова.Това няма как да стане.


че кой говори за баскетбол :) ...баскетбол сега няма...всъщност има - Европейско за жени,но точки и борби дават само 'четирите седмици' - няма къде да се посрещне :mrgreen:
иначе в Евролигата и НБА предния месец имаше и ниски дупки,сещам се последно хванах една за асистенции 1,5 - 3,5 на Ал Фарук Амину...
иии....много са ми смешни тия със софтуерите,аз 'ръчно' си намирам много по-мазни дупки и арбитражи :)

socer1
Мнения: 48
Регистриран на: 16 фев 2018 13:57
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот socer1 » 29 юни 2019 12:42

Ръчно намираш в най добрия случай с коефициенти които не стават за игра.Няма как да намираш по добри от мене понеже получавам известие за всяка излязла дупка.Ръчно да търсиш е меко казано несериозна работа.А тая дупка където си я играл скоро е в сверата на фантазията.Малко повече от тебе се занимавам с тези неща и знам какво говоря.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18128
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот kingofpop » 29 юни 2019 20:19

socer1 написа:Ръчно намираш в най добрия случай с коефициенти които не стават за игра.Няма как да намираш по добри от мене понеже получавам известие за всяка излязла дупка.Ръчно да търсиш е меко казано несериозна работа.А тая дупка където си я играл скоро е в сверата на фантазията.Малко повече от тебе се занимавам с тези неща и знам какво говоря.


Всъщност не си прав. Колегата не говори за баскетбол, а за съвсем друг спорт :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

mizantrop
Мнения: 515
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 30 юни 2019 07:25

socer1 написа:Ръчно намираш в най добрия случай с коефициенти които не стават за игра.Няма как да намираш по добри от мене понеже получавам известие за всяка излязла дупка.Ръчно да търсиш е меко казано несериозна работа.А тая дупка където си я играл скоро е в сверата на фантазията.Малко повече от тебе се занимавам с тези неща и знам какво говоря.


ако визираш сайта topgaps.info - със сигурност те 'бия' :)
кажи кои букмейкъри ти следи софтуера - ако не е тайна - и ще разберем кой от нас е по 'добър' :) - да кажем за баскетбола,така и така се фиксирахме върху него...

socer1
Мнения: 48
Регистриран на: 16 фев 2018 13:57
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот socer1 » 30 юни 2019 23:10

Да за този сайт говоря,а за доказването кой е по добър може да се разбере само по един начин.Направи скриншот със сумите с които залагаш и аз ще ти направя скриншот на сумите с които съм играл дупките.Така ще се разбере кой е по добър.

mizantrop
Мнения: 515
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 01 юли 2019 07:23

socer1 написа:Да за този сайт говоря,а за доказването кой е по добър може да се разбере само по един начин.Направи скриншот със сумите с които залагаш и аз ще ти направя скриншот на сумите с които съм играл дупките.Така ще се разбере кой е по добър.


Аз не съм професионален залагащ,слагам суми докъм 150 лв (от двете страни)...но със сигурност съм хванал повече дупки от теб(такъв беше спорът,а не за пари),особено през Май....топгапс следят само пинакъл,бет365,феъра(който е недостъпен) и бетонлайн(ли беше)....така със сигурност си изтървал много линии,които излязоха в ''четирите седмици'',bwin и **бет :)
Последна промяна от mizantrop на 02 юли 2019 06:39, променено общо 1 път.

mizantrop
Мнения: 515
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 01 юли 2019 18:22

ако не знаете кой е най-насраният букмейкър - ще ви кажа - Палмсбет.ком :mrgreen: ....есента се регнах,след 5-6 залога,сингъл,излязох с петдесетина лева отгоре и ми туриха лимит 1 лв за 24 ч......преди месец ми свалиха лимита,отново 5-6 сингъла,и съм горе-долу на парите,които съм вкарал - и пак лимит 1 лев ! :)
няма такива идиоти !!!
ми то всеки предпочита да приема колонки от малоумници,ама де тоз късмет :)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта