Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 15 авг 2018 23:40

Thsmith написа:Аз умишлено използвах "честен начин", а не законен. Просто усещам на къде щеше да тръгне стария "comrade" и как щеше да претендира, че е комунистическото заграбване и заробване е честно след като отговаря на законите, които са си наложили сами :lol:

Еха, по османско не е било заграбване и заробване, ама по комуняшко е.
Еволюираш, мамка му! :lol:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 15 авг 2018 23:46

Честният ви бизнес модел, мистър, закара милиони( от които доста мои приятели) на Терминал 2. Стигнахме до там, че бият и новия вносен персонал за 300 кинта глоба и чао.

След 5 години и молдовците и украинците няма да идват.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23456
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 15 авг 2018 23:58

fcb_bg написа:
Thsmith написа:Аз умишлено използвах "честен начин", а не законен. Просто усещам на къде щеше да тръгне стария "comrade" и как щеше да претендира, че е комунистическото заграбване и заробване е честно след като отговаря на законите, които са си наложили сами :lol:

Еха, по османско не е било заграбване и заробване, ама по комуняшко е.
Еволюираш, мамка му! :lol:

Заграбване не съм казал, че няма.
Заробването се характеризира с невъзможност да притежаваш собственост и един вид крепостничество. Макар да не слагат вериги буквално на всички. Може и да бъркам, но при османците никой не те е пазил да не избягаш от империята им.
При всички случай робство нямаме в нито един от двата периода в пълен смисъл на думата, но определено при комунистите има повече белези на същото.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

AndreshkoGacovBacov
Мнения: 593
Регистриран на: 05 авг 2016 01:02
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот AndreshkoGacovBacov » 15 авг 2018 23:58

Thsmith написа:Аз умишлено използвах "честен начин", а не законен. Просто усещам на къде щеше да тръгне стария "comrade" и как щеше да претендира, че е комунистическото заграбване и заробване е честно след като отговаря на законите, които са си наложили сами :lol:


Мнооого си хитър ...
:lol:

Но ти нямаш никакъв шанс да стигнеш до "комунизма" ... "комунистическото ЗАКОННО заграбване" можеше само да бъде последния пирон в ковчега ти ...
:cry:

Според какви критерии за "честност" се оправдава около 300-400 годишното "забогатяване" на днешните "Водещи Демокрации" ??? ...
Чрез безогледно разграбване и експлоатация на "колониите им"... на населението там... на "природните ИМ богатства" ...
и дори чрез масовото прилагането на "оригиналното значение" на думата "робство" ... която ти добре "познаваш" ...
:shock:

Било ли е "законно" ??? ... - ДА, било е ... Било ли е "честно" ??? - ти ше кажеш ...

През същите тия години - ние никому нищо "нечестно" не сме причинили ... напротив - съжителствали сме си "добре" с "османците" ... според тебе ... и НЕ чак толкова "добре" - според мнозинството хора ...
Но НИЕ никому НЕ СМЕ ПРИЧИНИЛИ това, което са причинили съвременните "демокрации" на народите по Света ...
:cry:

300 години "законен" ГРАБЕЖ над ЦЕЛИЯ Свят ...
:lol:

И после някой умник вика - "ама той Рокфелер честно е забогатял" ... и Бил Гейтс - тОже ...
Или - "Ние Българите сме МЪРЗЕЛИВИ ... и затова НЕ сме като ония-там" ...
:cry:

НЕ СМЕ - ЗАЩОТО НЕ СМЕ БИЛИ КРАДЦИ ... като ония изпедерастени тунеядци ...
капИш ???

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 16 авг 2018 00:17

Thsmith написа:
fcb_bg написа:
Thsmith написа:Аз умишлено използвах "честен начин", а не законен. Просто усещам на къде щеше да тръгне стария "comrade" и как щеше да претендира, че е комунистическото заграбване и заробване е честно след като отговаря на законите, които са си наложили сами :lol:

Еха, по османско не е било заграбване и заробване, ама по комуняшко е.
Еволюираш, мамка му! :lol:

Заграбване не съм казал, че няма.
Заробването се характеризира с невъзможност да притежаваш собственост и един вид крепостничество.


Американо-руски модел ли ти е представата за робство? Май по-скоро щатският. За по-лесно може да викаме на бея кат иска да ти вземе овцата или щерката, мутренско поведение. Така даже и учениците лесно ще вденат ония времена - османските мутри...
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23456
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 16 авг 2018 00:21

Същото като при областния престъпник ака секретар и неговите желания :lol:

AndreshkoGacovBacov написа:
Thsmith написа:Аз умишлено използвах "честен начин", а не законен. Просто усещам на къде щеше да тръгне стария "comrade" и как щеше да претендира, че е комунистическото заграбване и заробване е честно след като отговаря на законите, които са си наложили сами :lol:


Мнооого си хитър ...
:lol:

Но ти нямаш никакъв шанс да стигнеш до "комунизма" ... "комунистическото ЗАКОННО заграбване" можеше само да бъде последния пирон в ковчега ти ...
:cry:

Според какви критерии за "честност" се оправдава около 300-400 годишното "забогатяване" на днешните "Водещи Демокрации" ??? ...
Чрез безогледно разграбване и експлоатация на "колониите им"... на населението там... на "природните ИМ богатства" ...
и дори чрез масовото прилагането на "оригиналното значение" на думата "робство" ... която ти добре "познаваш" ...
:shock:

Било ли е "законно" ??? ... - ДА, било е ... Било ли е "честно" ??? - ти ше кажеш ...

През същите тия години - ние никому нищо "нечестно" не сме причинили ... напротив - съжителствали сме си "добре" с "османците" ... според тебе ... и НЕ чак толкова "добре" - според мнозинството хора ...
Но НИЕ никому НЕ СМЕ ПРИЧИНИЛИ това, което са причинили съвременните "демокрации" на народите по Света ...
:cry:

300 години "законен" ГРАБЕЖ над ЦЕЛИЯ Свят ...
:lol:

И после някой умник вика - "ама той Рокфелер честно е забогатял" ... и Бил Гейтс - тОже ...
Или - "Ние Българите сме МЪРЗЕЛИВИ ... и затова НЕ сме като ония-там" ...
:cry:

НЕ СМЕ - ЗАЩОТО НЕ СМЕ БИЛИ КРАДЦИ ... като ония изпедерастени тунеядци ...
капИш ???

Законно заграбване няма, а ако това е озаконено, този закон е нищожен.

Скъпи "гражданино" "Ла" Андрешко, няма място за смесване на частния бизнес в 21 век и колониалната политика през предишните векове (която е била много правилна и най-голямата грешка на Рузвелт за която плащаме и до днес е натиска за преустановяването на Британската и Френската колониални империи).

И там говорим за завоюване и цивилизоване. Както в ЮАР : )
Между другото, жалко че идеята на Теди Рузвелт за Пакс Американа не се е осъществила. Щяхме да си спестим доста ядове с Аладин и останалите разбойници. Включително и с Марксовите дивотии.


--
пп Пироните в ковчега се отлагат, а аз по гръб рядко падам. Просто вижданията ми са подплатени с ясни позиции във всяка една посока и в мен няма грам срам за да ги защитавам или да се правя на нещо което не съм.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 16 авг 2018 00:26

Има законно заграбване, как да няма. КТБ кво беше, кризата 2008 в САЩ кво беше - законно ограбване на капитала. Те тия банки при секо пръдване да не ги подкрепят ей тъй за нема нищо. :lol:

Или тия българи дет си теглят от банковите своеволия в България не са роби на банките?
Последна промяна от fcb_bg на 16 авг 2018 00:28, променено общо 1 път.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23456
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 16 авг 2018 00:27

Банките да са ги карали да теглят заеми? Кой да носи последствия за действията им?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 16 авг 2018 00:29

Thsmith написа:Банките да са ги карали да теглят заеми? Кой да носи последствия за действията им?

Кои заеми, даже преди да си редактирам постинга не съм писал за тях.

Писах за банковото робство. Я пробвай пак! :lol:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23456
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 16 авг 2018 00:32

Предположих, че имаш предвид ипотеките и др заеми.

---
За подкрепата на банките е друга тема и не е хубаво да скачаме от една в друга толкова бързо. Губи се връзката. Като цяло аз съм против държавните помощи и смятам, че трябва да се търси персонална отговорност.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта