За кого ще гласувате на 26 март?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3210
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот sirius123 » 21 мар 2017 09:07

X

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот dreben23 » 21 мар 2017 09:59

Българският народ е много глупав народ понякога. Той не може да разбере едно нещо, за да е стабилно управлението в една държава вотът не бива да е разнопосочен. Дали ще е за БСП, МПС или НАП, ДАП или ХЕИ то всички трябва да гласуват за една партия. Хем по-малко ще лапат от Европейски субсидии, хем и няма да има с кого да се карат у парламенто, на улицата или във форумче, а защо не и на стадионче, хем га се гласува некъв закон няма кой да ти каже копченце. Държава без партия с пълно мнозинство не е никаква държава. Немало да гласуваме щото едни и същи щели да лапат кебапчетата и кюфтетата, ами че те все си ги лапат едни и същи, дори да не гласуваме. :lol: Бих отишъл да упражня вот само щото народът ни е супер малоумна история - бояджии, бояджии и пак бояджии. У парламенто, на улицата и във форумче, а за мен политиката още като дете разбрах как е - да не си бояджия и никой не може ти каже копченце. :mrgreen: Хубаво, лошо, пак ще съм артилерист, прилепче, драконче, армейче и каталунче. По същия начин разсъждавам и за политиката, макар че ни чета и не гледам дебати и егати. Няма какво да ми кажат чак толкова, някоя партийка каза ли, че народът няма да измира от глад, или пък ще поумнее поне маличко.. Пак ДОСТ, Гост и от прост по-прост и най-прост? :mrgreen: Все ми е тая. Само не бива да ставаме бояджии, а народът е такъв. Появи се нещо друго и веднага хваща четката или боичките! Т.е. в нищо никой не вярва. Съжалявам, че все аз трябва да казвам нещата с истинските им имена, но това съм видял, това трябва и да се каже, за да им е гадно на лошите. Защо само на нас трябва? :)

Ще го кажа такачка - ще целя много точни и в политиката, както и във футбола. Ако на някой не му харесва, да дава еднакви резултати, ами това е щото и с футболчето е на вие, но иска да бъде номер едно. Такива са ни и днешните политици - на вие са с политиката, а искат да са номер едно у парламенто. И във футбола, и в политиката са нужни качества за номер едно, иначе ще останеш впечатлен от моите прекрасни много точни. А те са доста, чак не знам как ги правя така. И още нещо - и във футблчето, и в политиката най-силните ги държат умишлено под чертата, затова няма да станат нещата нито в едното, нито в другото. Ем ай мистър Райт? :)
Последна промяна от dreben23 на 21 мар 2017 10:14, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13858
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот Pichichi » 21 мар 2017 10:11

Ще гласувам с/у тези които управляваха последните 4 мандата от по 4 г. (общо 16), нищо че бяха 3/4
правителства от различни партии пак си важи че ще е с/у всички тях! За лъжепатриотите и турците няма
как да е така че явно тези за които ще гласувам трудно ще минат 4 %-та!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13849
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот Red_Neck » 21 мар 2017 10:41

Все още не съм решил ....
Отдавна съм задраскал с дебелия флумастер БСП, етническите партии и лъжепатрЕотите.
Най-кофти е, че от 15 години няма читава дясна партия. :(
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот iliev72 » 21 мар 2017 10:41

Повечето мнения само доказват , че българина още не е узрял за демокрация.
Най-ярък пример за узряла реакция на масите беше референдума във Великобритания.
Масите винаги гласуват против богаташите и политиците.В момента щом всички богаташи и политици взеха да агитират за оставане в ЕС британците прозряха както трябва да направят им зашиха звучен шамар на политиците и богаташите.
А тук се вижда , че политиците не искат хората да гласуват , а това задължително е само прах в очите.
Ако политиците наистина им пукаше за всеки глас и искаха всеки от нас да гласуват задължителното гласуване щеше да бъде обвързано със сериозно глоби.Можеха да гласуват за всеки който не е гласувал да бъде глобен % от брутният си доход и тези пари да влязат в хазната.Само , че те искат точно обратното и хората като Живко дори не го разбират.Единственият начин да накажеш политиците е като се гласува без значение за кой.Всеки има право на избор и трябва да го упражни и това ще обърка съвсем сметките на политиците.Който се смята за пълноценен гражданин нека гласува и да накаже тези които не харесва :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот kiril.a.d » 21 мар 2017 11:03

NOMER14 написа:За кого ще гласувате на 26 март?
Винаги съм казвал тук, че футболните фенове, особено в този форум, са най-ерудираната част на нашето общество и са политически отговорни за съдбата на България.

Предлагам на админите да пуснат анкета със следните опции:
- ГЕРБ
- БСП
– ДПС
- Обединени патриоти
- Реформаторски блок
- АБВ-Движение21
– Воля
- Да,България
- Нова Република
- ДОСТ
- Не подкрепям никого
- Няма да гласувам

Моля, придържайте се към добрия тон.

Първо, изпуснал си много от партиите, които ще се явят на изборите и ни предлагаш само "държавно рекламираните" партии, за които "трябва" да се гласува, тъй като са разклонения и отрочета на БКП, което обезсмисля гласуването, поради липса на промяна на статуквото!
Второ, изпуснал си че има и независими кандидати!
И трето, бих гласувал за себе си...роднина...приятел, изобщо човек на когото имам доверие!
НО, за да се помъча да съборя статуквото на Бойчо и ГЕРБ, смятам да отида да гласувам за някой от независимите кандидати, за да не отиде "не подкрепящия ми" или не гласувал глас, за същите тези, от статуквото!!!
ВНИМАНИЕ! - напомням, че при пропорционални избори, гласуване с "Не подкрепям никого" се разпределя в квотата на избрания НС!!! - т.е. пак си гласува за тези, които не подкрепяш...
А аз съм за Мажоритарни избори!!! - дори за да ги няма горепосочените случаи, да не подкрепиш, или не гласуваш, а де факто да си подкрепил!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот Daniel Levski » 21 мар 2017 11:04

ГЕРБ с номер 11 :)

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот Kris_men2000 » 21 мар 2017 11:06

Ще гласувам за бай Гроздан от Кочево.Прави много хубава ракия на казана.След употреба става супер мега патриот.Ето това са патриотите и политиците след като се нашмъркат и видят камера.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот fcb_bg » 21 мар 2017 11:12

Daniel Levski написа:ГЕРБ с номер 11 :)

Тия гробари след като бяха направили фафли ГЕРБ, сега направиха и бонбонки ГЕРБ.
Деа уродите за какви глупости харчат народната субсидия.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот защо » 21 мар 2017 11:13

veni__85 написа:Единствената причина поради която ще отида да гласувам е пасмината от дост и дпс , да получат по-малък процент.
Още не съм решил за кои , но със сигурност ще бъде за някои, които със сигурност няма да минат прага от 4%. Не искам да вкарвам в парламента, никой от боклуците , които ни се предлагат.

E, гласът ти теоретично може да не бъде преразпределен точно за ДПС или ДОСТ, ама шансът не е за пренебрегване. Все пак е възможно да удариш едно рамо и на някой друг от тия, дето им викаш боклуци. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта