Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот vaskonti » 31 яну 2014 22:20

Кашчей написа:
vaskonti написа:
Кашчей написа:Изключително необмислено! По-скоро създайте раздели за политика- България и Свят. Сега е все едно в една тема за някой отбор да се пускат всички новини около него.Тези раздели могат да бъдат направени така, щото само желаещите да пишат в тях да могат да ги виждат, но кой съм аз да ви давам съвети на вас, безгрешните и знаещите 8-) :mrgreen:

Това все пак е форум, а не новинарски сайт, за да се пускат новини(което не пречи 9/10 от темите да са именно новини :evil: ).

[offtopic]Това е форум, но с предимно спортна насоченост. Напълно достатъчни са две подобни теми, тъй като създаването на отделен раздел няма да промени нищо - отново ще се пуска тема за щяло и нещяло, както е в момента.[/offtopic]


Нямаше нужда е в офф-топик!
Виж, не знам какво разбирате под тема, в която да се пускат теми, но е смешно, тъпо и жалко. Това отдавна не е истински форум и Стенли се постара да го направи така. Не ви знам правата какви са, но за да се променят много неща в един форум се искат пълни админски права. Аз предложих преди няколко дена да бъдат поставени на "модераторска опашка" тези, които прекаляват с политическите теми и с тролването, но реакция никаква. Вместо нещо лесно и полезно , вие излизате с някаква абсолютно безумна идея за две теми, в които да се отварят теми?!? Ако идеята е само да се постват новини, а не да се разисква върху тях.....то това е приоритет на новинарските сайтове, а не на форум.

ПП- Модовете в този форум сте готови за депутати- много приказки, а решенията са тривиални-това не ни изнася-ще го забраним!

Отново те питам - какво ще се промени със създаването на отделни раздели? Сега на всеки 3 теми, 2 са за политика - нещо по-различно ли ще стане като има отделни раздели? Същото е! И тук не става въпрос да се пускат теми в теми, а новини в теми, с последващи коментари. В колко чисто политически форуми има отделни раздели за спорт, в които да има подраздели за няколко вида спорт?
В момента това е решението, ако някой държи да си изкаже гражданската позиция по всички наболели български и световни политически въпроси, и ако държи това мнение да бъде на отделно видно място и оградено с рамка, може да го направи във форума на ООН или в краен случай на ЕС.
Този форум е спортен и в него се набляга на футбол, баскетбол, кърлинг и всякакъв друг спорт, за който се сетиш или не се сетиш.
Ако може този въпрос вече да не го обсъждаме в темата. Умишлено отговарям тук за да се види и от други, които не са наясно с мотивите ни за пускането на тези теми.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот vaskonti » 31 яну 2014 22:22

КНДР написа:Как ще се коментира дадена тема след като няма отделна тема за нея?

Принципно се коментира новината, а не темата. Приеми, че този нов подход ще ти помогне най-накрая да прецизираш по-добре коя новина е интересна и за други, освен за теб.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
КНДР
Мнения: 1118
Регистриран на: 25 дек 2012 11:50
Skype: комсомолеца

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот КНДР » 31 яну 2014 22:23

А в Свободна зона какво ще се коментира? Азис и Златките ли? Ясно ми е какво искаш ти да направиш и се изживяваш като шеф на форума, какъвто не си, но явно искаш да се подмазниш. Така не може да се получи дискусия, защото ще се месят коментарите с други новини и ще стане пълна анархия!
Най-великите държави в света - Русия, КНДР, Китай, Куба, Виетнам.
Най-великия вожд - Ким Чен Ун
Велики личности - Карл Маркс, Енгелс, Ленин, Сталин, Ким Чен Ир, Ким Чен Ун и др.


Еврейският съюз (ЕС) и капитализма най-големия бич на общество!

Потребителски аватар
КНДР
Мнения: 1118
Регистриран на: 25 дек 2012 11:50
Skype: комсомолеца

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот КНДР » 31 яну 2014 22:24

vaskonti написа:
КНДР написа:Как ще се коментира дадена тема след като няма отделна тема за нея?

Принципно се коментира новината, а не темата. Приеми, че този нов подход ще ти помогне най-накрая да прецизираш по-добре коя новина е интересна и за други, освен за теб.


Аз не дискутирам само мои теми, но и на други съфорумници.
Най-великите държави в света - Русия, КНДР, Китай, Куба, Виетнам.
Най-великия вожд - Ким Чен Ун
Велики личности - Карл Маркс, Енгелс, Ленин, Сталин, Ким Чен Ир, Ким Чен Ун и др.


Еврейският съюз (ЕС) и капитализма най-големия бич на общество!

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Балкански Орел » 31 яну 2014 22:26

А това съгласувано ли е с всички управници на форум гонг ? И как ще попречиш хората да пускат актуални новини от политиката, при положение, че за това е раздел "Свободна зона" тоест ти протеворечиш с правилата на форума или пък наложете някакъв лимит, примерно "виали" да пуска максимум по 2 теми, но това е АБСУРД !
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
КНДР
Мнения: 1118
Регистриран на: 25 дек 2012 11:50
Skype: комсомолеца

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот КНДР » 31 яну 2014 22:27

Балкански Орел написа:А това съгласувано ли е с всички управници на форум гонг ? И как ще попречиш хората да пускат актуални новини от политиката, при положение, че за това е раздел "Свободна зона" тоест ти протеворечиш с правилата на форума или пък наложете някакъв лимит, примерно "виали" да пуска максимум по 2 теми, но това е АБСУРД !


И това е вариант. В този форум повечето хора се интересуват от политика. Виж по колко коментара събират темите за политика и колко за футбол например. Сами ще си загробят форума.
Най-великите държави в света - Русия, КНДР, Китай, Куба, Виетнам.
Най-великия вожд - Ким Чен Ун
Велики личности - Карл Маркс, Енгелс, Ленин, Сталин, Ким Чен Ир, Ким Чен Ун и др.


Еврейският съюз (ЕС) и капитализма най-големия бич на общество!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот sin4ec » 31 яну 2014 22:31

Вчера Ники Ал 5 минути коментира с колежката си в предаването темата за сутиена...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Кашчей » 31 яну 2014 22:33

vaskonti написа:
Кашчей написа:
vaskonti написа:
Кашчей написа:Изключително необмислено! По-скоро създайте раздели за политика- България и Свят. Сега е все едно в една тема за някой отбор да се пускат всички новини около него.Тези раздели могат да бъдат направени така, щото само желаещите да пишат в тях да могат да ги виждат, но кой съм аз да ви давам съвети на вас, безгрешните и знаещите 8-) :mrgreen:

Това все пак е форум, а не новинарски сайт, за да се пускат новини(което не пречи 9/10 от темите да са именно новини :evil: ).

[offtopic]Това е форум, но с предимно спортна насоченост. Напълно достатъчни са две подобни теми, тъй като създаването на отделен раздел няма да промени нищо - отново ще се пуска тема за щяло и нещяло, както е в момента.[/offtopic]


Нямаше нужда е в офф-топик!
Виж, не знам какво разбирате под тема, в която да се пускат теми, но е смешно, тъпо и жалко. Това отдавна не е истински форум и Стенли се постара да го направи така. Не ви знам правата какви са, но за да се променят много неща в един форум се искат пълни админски права. Аз предложих преди няколко дена да бъдат поставени на "модераторска опашка" тези, които прекаляват с политическите теми и с тролването, но реакция никаква. Вместо нещо лесно и полезно , вие излизате с някаква абсолютно безумна идея за две теми, в които да се отварят теми?!? Ако идеята е само да се постват новини, а не да се разисква върху тях.....то това е приоритет на новинарските сайтове, а не на форум.

ПП- Модовете в този форум сте готови за депутати- много приказки, а решенията са тривиални-това не ни изнася-ще го забраним!

Отново те питам - какво ще се промени със създаването на отделни раздели? Сега на всеки 3 теми, 2 са за политика - нещо по-различно ли ще стане като има отделни раздели? Същото е! И тук не става въпрос да се пускат теми в теми, а новини в теми, с последващи коментари. В колко чисто политически форуми има отделни раздели за спорт, в които да има подраздели за няколко вида спорт?
В момента това е решението, ако някой държи да си изкаже гражданската позиция по всички наболели български и световни политически въпроси, и ако държи това мнение да бъде на отделно видно място и оградено с рамка, може да го направи във форума на ООН или в краен случай на ЕС.
Този форум е спортен и в него се набляга на футбол, баскетбол, кърлинг и всякакъв друг спорт, за който се сетиш или не се сетиш.
Ако може този въпрос вече да не го обсъждаме в темата. Умишлено отговарям тук за да се види и от други, които не са наясно с мотивите ни за пускането на тези теми.


Ти прочете ли ми мнението, че тези раздели могат да бъдат направени невидими за този, който не желае да ги вижда? Знаете ли въобще, че това е възможно в един форум.. след като модераторската ви тема е невидима за останалите?

ПП- Защо темата за Венци Христов е отделна, а не в темата за трансферите в ЦСКА? Тя с какво е по-различна? Темите за Офанзива и сектор Г защо са отделно?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Кировец » 31 яну 2014 22:37

Бан за всяка политическа тема и всичко ще е наред. Има политически форуми в онлайн пространството - със сигурност.
Политиката не е хоби, нито забавление - не й е мястото в този форум. Има блогове, който иска може да пише колкото си ще.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот vaskonti » 31 яну 2014 22:41

В заглавното мнение е добавено важно правило, което бях пропуснал.
Надявам се, че то ще успокои тези, които се притесниха, че мнението им по всевъзможни политически теми ще остане незабелязано от всички.
Ще помоля това мое мнение да остане последно извън същността на темата. От тук натам отговори, които не са по темата ще бъдат трити.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта