Бареков минава реф.блок,диша във врата на Герб и БСП

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

БАЙ ШНУР
Мнения: 266
Регистриран на: 24 фев 2009 19:03
Контакти:

Re: Бареков минава реф.блок,диша във врата на Герб и БСП

Мнениеот БАЙ ШНУР » 09 окт 2013 20:16

сега ще каже че ако не гласуват за него отбора ще се разпадне,чест прави на момчетата от Ботев че не лапнаха въдицата на дудука


Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: Бареков минава реф.блок,диша във врата на Герб и БСП

Мнениеот Raoul_Duke » 09 окт 2013 20:20

БАЙ ШНУР написа:сега ще каже че ако не гласуват за него отбора ще се разпадне,чест прави на момчетата от Ботев че не лапнаха въдицата на дудука


Не знам що за глупост е да се твърди, че щом даден човек е фен на някой отбор, то тогава всички останали са като него. Лютви Местан например е фен на ЦСКА и го е казвал, наркоманите в София са от Левски, циганите в Пловдив са от Локо... Но не се пускат по сто теми на ден с подобни нелепи сравнения, че щом еди кой си бил такъв и всички останали също.
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

[offtopic][wrapimg=]http://s13.postimg.org/o7a1f66sn/3838681m.gif[/wrapimg]
Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3476
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Бареков минава реф.блок,диша във врата на Герб и БСП

Мнениеот groti » 09 окт 2013 20:25

GOLEADOR написа:
джони написа:време е някои хора да разберат и научат,е България не е само "интелигентни и красиви" софиянци и България не е жълтите павета ,така че според мен Бареков тепърва ще дърпа още нагоре

Това радва ли те?Нима искаш да живееш в такава държава където хора като "гумичката" ще решават съдбата ти?Честно,не те разбирам!


Сериозно ли не го разбираш? Клубната принадлежност,омразата към София и някой друг лев са по-важни от всичко друго :roll:
110 години любов!

Потребителски аватар
1912plovdiv
Мнения: 1662
Регистриран на: 20 дек 2011 10:31
Местоположение: USA , CA
Контакти:

Re: Бареков минава реф.блок,диша във врата на Герб и БСП

Мнениеот 1912plovdiv » 09 окт 2013 20:26

БАЙ ШНУР написа:сега ще каже че ако не гласуват за него отбора ще се разпадне,чест прави на момчетата от Ботев че не лапнаха въдицата на дудука


Няма как да стане това ;)

Изображение
▒▓█▄▀ БОТЕВ ▄▀█▓▒

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UP20C5agYoE&list=LLDu9hpyDTcjHX9bXKfC5wsA[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Бареков минава реф.блок,диша във врата на Герб и БСП

Мнениеот DrAvalanche » 09 окт 2013 20:29

джони написа:Бареков вече е фактор и то за добро,трябва ли да припомням,че ако не беше той Герб щеше да е пак на власт

Караибрахимчетата за някой лев и на дудука дудуци са готови да правят. Не знам каква фантазия трябва да имаш, за да употребиш Бюреков и добро в едно изречение с логическа връзка.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
1912plovdiv
Мнения: 1662
Регистриран на: 20 дек 2011 10:31
Местоположение: USA , CA
Контакти:

Re: Бареков минава реф.блок,диша във врата на Герб и БСП

Мнениеот 1912plovdiv » 09 окт 2013 20:36

DrAvalanche написа:
джони написа:Бареков вече е фактор и то за добро,трябва ли да припомням,че ако не беше той Герб щеше да е пак на власт

Караибрахимчетата за някой лев и на дудука дудуци са готови да правят. Не знам каква фантазия трябва да имаш, за да употребиш Бюреков и добро в едно изречение с логическа връзка.


Доганчетата 10 години са на заплата към ДС а дудуците които правят са едни от най-добрите базирайки се на дългогодишния опит . Не знам каква фантазия трябва да имаш за да употребяваш ДС, Тара, Сокола и антикомунизъм в едно изречение с логическа връзка. :mrgreen:
▒▓█▄▀ БОТЕВ ▄▀█▓▒

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UP20C5agYoE&list=LLDu9hpyDTcjHX9bXKfC5wsA[/youtube][/offtopic]

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Бареков минава реф.блок,диша във врата на Герб и БСП

Мнениеот гражданин от село » 09 окт 2013 20:42

Барек Додуков е дори още по-напред,вече е забелязан,че наближава последният вираж преди Стара Загора. ;)

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: Бареков минава реф.блок,диша във врата на Герб и БСП

Мнениеот razbira4 » 09 окт 2013 20:43

Циганите отдавна не ходят по мачове, Раул ли си, Дюк ли си или си просто Тъп...
Те крадат. А ти отговори, ама честно - турски отбор ли сте или Бареков отбор? Нали той ви беше спасителя с Ирен К.?

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Бареков минава реф.блок,диша във врата на Герб и БСП

Мнениеот DrAvalanche » 09 окт 2013 20:46

1912plovdiv написа:
DrAvalanche написа:
джони написа:Бареков вече е фактор и то за добро,трябва ли да припомням,че ако не беше той Герб щеше да е пак на власт

Караибрахимчетата за някой лев и на дудука дудуци са готови да правят. Не знам каква фантазия трябва да имаш, за да употребиш Бюреков и добро в едно изречение с логическа връзка.


Доганчетата 10 години са на заплата към ДС а дудуците които правят са едни от най-добрите базирайки се на дългогодишния опит . Не знам каква фантазия трябва да имаш за да употребяваш ДС, Тара, Сокола и антикомунизъм в едно изречение с логическа връзка. :mrgreen:


Не мога да ти отговоря, задал си въпроса на погрешно място. За разлика от твоята дружка която съм цитирал, аз не хваля Тара, Сокола или някой друг ДС кадър. За разлика от вас ние никога не сме скандирали името на Тара
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 78 госта