Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44178
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 07 мар 2018 10:33

Стига сте я слагали на всяка страница ве, дръжте си я в Русе и не я показвайте. Помияра поне я беше сложил в offtopic. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Warped » 07 мар 2018 10:43

Що не смените заглавието на темата на NSFW :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23509
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 07 мар 2018 11:23

Я Ганьо бил свинар припознавач, каква изненада само :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33218
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1914.1902 » 07 мар 2018 15:43

Предлагам някой измежду Георги Кабаков или Стойчо Стоилов да стане шеф на съдиите , а най-добре ще е двамата да работят в тандем .

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот modor » 07 мар 2018 15:52

1914.1902 написа:Предлагам някой измежду Георги Кабаков или Стойчо Стоилов да стане шеф на съдиите , а най-добре ще е двамата да работят в тандем .

Изображение
Нека да е Венци :mrgreen:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Red_Neck » 07 мар 2018 15:56

1914.1902 написа:Предлагам някой измежду Георги Кабаков или Стойчо Стоилов да стане шеф на съдиите , а най-добре ще е двамата да работят в тандем .

Е как, .... нали вие свалихте бай Пешо, редно е вие да кадрувате ;)
Тити Папазаов става ли? Ама трябва една козирка да му направите, ... да има къде да се чекне.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Eeespartaco
Мнения: 49
Регистриран на: 06 мар 2018 15:17
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Eeespartaco » 07 мар 2018 20:02

Тия оранжевите много силни с гумичката, ама Ръгъръ го е увековечил в подпис поне, освен и него да изтрие онзи ?!
Чак вече и СПАМ темата трият :lol: :mrgreen:

Червени Воини написа:Просто ГФС-то доказа че е подуенско. какво си наумят подуенци това се случва. затова футбола ни е толкова зле от години. САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол със свойте постижения и футболисти

Червени Воини написа:Просто ГФС-то доказа че е подуенско.какво си наумят подуенци това се случва. затова футбола ни е толкова зле от години.САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол със свойте постижения и футболисти

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44178
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 07 мар 2018 20:42

Аз не виждам проблем в цитата ве, прав е човекът. :lol: :lol: :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22966
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот NOMER14 » 07 мар 2018 20:49

Някакъв олигофрен (Калин Людмилов) коментира игрови ситуации в момента по Диема.
За мача в Русе голът бил редовен, защото разперената ръка на Каранга било просто ТИК и топката както е влязла във вратата, така можело и да не влезе. Футболистите имали тикове с ръце и трябвало да ги разбираме. То не беяе джендери, то не беше евреи, то не беше н егри, то не беше цигани, вегани, мюслита, та сега и футболисти. :roll:

Потребителски аватар
Eeespartaco
Мнения: 49
Регистриран на: 06 мар 2018 15:17
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Eeespartaco » 07 мар 2018 20:54

NOMER14 написа:Някакъв олигофрен (Калин Людмилов) коментира игрови ситуации в момента по Диема.
За мача в Русе голът бил редовен, защото разперената ръка на Каранга било просто ТИК и топката както е влязла във вратата, така можело и да не влезе. Футболистите имали тикове с ръце и трябвало да ги разбираме. То не беяе джендери, то не беше евреи, то не беше н егри, то не беше цигани, вегани, мюслита, та сега и футболисти. :roll:

Е те от 79 кладенеца носят вода за да онеправдаят тирейците, какво очакваш?
Сигурно и на техния ММА боец не е имало дузпа, щото е имало ЧК и за играча на Дунав :lol:
Червени Воини написа:Просто ГФС-то доказа че е подуенско.какво си наумят подуенци това се случва. затова футбола ни е толкова зле от години.САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол със свойте постижения и футболисти


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Soulen и 14 госта