Форумни изцепки

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17834
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 16 май 2022 15:29

Благодаря за вниманието, г-н информиран нет. Знаем, че цитирането ти е силна страна :D
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20415
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Drunken_Master » 25 май 2022 14:37

pomiqrat написа:САЩ са добрите и имат изграден образ на добрите и благодарение на тях се радваш на всички благини, които получаваш в живота. Русия са лошите и всички проблеми идват от тях. Защитаващите русия са дебили, платени или се опитват да се правят на интересни, за да привлекат внимание. САЩ водят войни на места, на които войните никога не са спирали и никога няма да спрат, и не пречат на нормалните хора с войните си.

Дълбоко, проникновено...

bobonikolov написа:Баба ми е живяла по това време, когато са им събрали стоката и айде в ТКЗС. После стават АПК. Тя от там се пенсионира и имаше мизерна пенсия. Разказвала ми е как докато са работили на полето над тях минава самолета и пръска с отрова.....

оО
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20415
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Drunken_Master » 02 юли 2022 16:46

pomiqrat написа:
ReBorn1982 написа:
Groucho написа:Изтокът е тирания, но поне не се опитва да продава фалшиви ценности на останалия свят.


Абсолютно. Русия (а и Китай) са си диктатури, няма демокрация, огромни части от населението живеят зле (на запад също, между другото), но поне не ти пробутват господството си под формата на някакви фалшиви и кухи "ценности" ..... също така, Русия и Китай не подпалват войни на оня край на света, както прави "демокрацията" САЩ .... САЩ се меша навсякъде по света ..... ето, виж Венецуела. Мирна държава, никого не е нападнала, но е подложена на тежки санкции от САЩ, щото ..... не им харесвало кой управлява .... уникално.


Русия и Китай нямат капацитета да подпалват войни на оня край на света, както ти нямаш капацитета да го осъзнаеш. Абсолютно. Русия и Китай прокламират равенство между хората. Куха и фалшива ценност. Най-кухата и фалшива ценност. Абсолютно ;(


;)
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20415
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Drunken_Master » 03 юли 2022 00:37

tiamat написа:Тъй ли не разбрахте, че САЩ, Германия, България, Европа като цяло и т.н. сме в един отбор. Няма значение, че САЩ и Канада са през океана, Япония и С. Корея още по-далеч, в един кюп сме. Което е лошо за някой от отбора, като цяло е лошо и за други в отбора, и за целия отбор. Също така, всеки отбор си има капитан, влиятелни играчи (ако мога на направя аналогия с футболен отбор). САЩ, който явно е капитана на тоя отбор, се пробва да предпазва ЕС от недобросъвестни влияния, примерно СП2 или ЮП, и мрънка по въпроса. Дали Германия или ние ще се съгласим си е лично наше решение, никой не е опрял дуло в главата на никой. Но ако не играеш с другите в отбора и се делиш на групички, нали... В един момент ще бъдеш изритан. Ние съответно сме едни новобранци в отбора, но ако продължаваме да бележим голове както напоследък (отрязването на Газпром, изгонването на руснаците), ще почне и нашия глас да се чува в хора :)
А за германците е явно, че не са съвсем изчистени. Супер зависими от руски газ, един билюк политици обвързани с Путин...

Проникновено ! ;)
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20415
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Drunken_Master » 11 юли 2022 19:26

pomiqrat написа:Хора, за които да се бориш за независимостта си е изродщина няма как да го разберат...

Титан на мисълта...

pomiqrat написа:Добре, че неграмотните руски войничета не са знаели, че българите водят по-добър живот. Евреите как не са се сетили да благодарят на червената вихрушка. Армия, де. Фонда за подпомагане на пияници и комарджии върви ли?

:)
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20415
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Drunken_Master » 03 авг 2022 07:59

bobonikolov написа:Тия убавци е хубаво малко да се ограмотят от историята какво се случва, когато САЩ стои отстрани и не прави нищо и после могат да говорят. Наляти са им като с фуния някакви кухи опорки от Русия и даже и не мислят. Да вземат малко да попрочетат история за периода между ПСВ и ВСВ и какво се случва, когато САЩ приема пацифистката политика на Рузвелт, вярвайки, че ако нямат ВПК никой няма да воюва. Илюзии. Веднага се появява Хитлер, Сталин и тем подобни идиоти,заради които днес сърбаме тая попара ама не САЩ та САЩ все те са виновните. Преди ВСВ САЩ стига до такъв момент, че забраняват всякакъв вид фирми, които произвеждат оборудване за война - било то пушки или каквото и да било. И какво става? В Европа един мустакат откаченяк, заедно с един друг мустакат мужик започват да бълнуват, че Полша видиш ли ги заплашвала. Горките толкова са глупави, че не могат да разберат, че ако не е САЩ основния дразнител ще е някой друг, но "любимата" им Русия винаги ще търси оправдания за да напада други страни, просто защото варварина си е варварин каквото да го правиш. Точно тия индивиди да ми говорят за някакви морални ценности при положение, че при тях напълно липсват е меко казано смешно.

Не знам, колко скаран с историята човек и на какви хапчета, може да си позволиш, дори да си помислиш подобно нещо, камо ли да го напишеш във форум...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17834
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 18 авг 2022 19:28

Някой може да си направи докторантурата по психология...

Drunken_Master написа:
Thsmith написа:И нацисти (истински) трудно биха ти помогнали ; )

Честно ви казвам, не мога, да разбера, за какво се джафкате за глупости. Спокойно, може да проведете една напълно нормална дискусия. Още повече, ако имате различни гледни точки. Никой не печели от ирония, сарказъм или обидни постове...


Drunken_Master написа:Жоре, съжали ме, че не ти следя мненията... Не за друго, а щото няма какво да се прочете толкова в тях. Освен дебилщини и бисери, де... Те при теб са неизбежни.


Drunken_Master написа:Жорко, няма нужда да си правиш ОТНОВО погрешни заключения. Кви аргументи ? Правя си просто та*аци с теб, понеже си ми мега смешен


Drunken_Master написа:Въъъъ, че те миячите на кенефи, значи изкарвали добри пари, ве ?


Drunken_Master написа:Съдейки по писанията ти, вероятно си работил като мияч на кенефи някъде...


Drunken_Master написа:На това момче... миенето на кенефи му е тавана, повярвайте ми ! :ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД


Drunken_Master написа:Сигурно и ти като Помияра, миеш кенефи някъде...


Drunken_Master написа:Как да казвам, че си бизнесмен примерно, като миеш клозети на гарата ?!


Drunken_Master написа:Предполагам, че чистиш кенефи на русенския мол.


Drunken_Master написа:Сисе, не се безпокой ! В която и държава да си, пак ще миеш кенефи..


Drunken_Master написа: В смисъл, при такава логическа мисъл като твоята никой не очаква, да работиш нищо по-различно от мияч на чинии/кенефи или да си закачен за някой боклукчийски камион.


Drunken_Master написа:bluesupport не случайно си фен на Левски...Не си в час изобщо...
Даже няма и да си правя труд,да ти обяснявам...Смешен си !
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17834
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 26 авг 2022 19:54

Drunken_Master написа:Привържениците на американчетата да чуят и речта на Алън Дълес, при учредяването на ЦРУ през 1947-ма


Drunken_Master написа:
pomiqrat написа:Дай ми речта на Дълес и ще ти дам Игнатиев.

Това не е реч, умник такъв ! А меморандум... "Меморандум" ? Пак непозната дума за теб.

П.С.
Баси падението е това момче...
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17834
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 27 авг 2022 17:45

Drunken_Master написа:
bobonikolov написа:Аз имам приятели, чиито семейства са там и не ми е безразлично положението ама никак.

Оф, пич, ай спри с твоите лъжи... Имал бил приятели !


Drunken_Master написа:
JimBeam написа:Значи ти наистина вярваш, че Украйна ще нападне мощна Русия ако не са били първи руснаците?

Това го твърди и Colonelcassad, между другото... Дали е истина, нямам никаква представа. Може да напише по-подробно, какво знае по тази тема, понеже има роднини в Одеса, ако не се лъжа.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17834
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 28 авг 2022 19:04

Drunken_Master написа:Евродепутатската свиня - Александър Йорданов на 12-ти февруари пред паметника на Рейгън бил казал: „България се освободи от турско робство благодарение на Америка. Ботев и Левски са руски терористи и заслужено са получили това, за което се бориха – куршум и бесило. Защо Левски е бил неразпознаваем? Защото руските служби са пазили своите шпиони от това. Ако Васил Левски е бил заловен и е бил толкова значима фигура за българския народ, защо не направили опит да го освободят, когато е бил охраняван от десетина заптиета?“

Странно, защо при положение, че политиката ни била проруска, държавата била руска колония и т.н. в нито една медия не е цитирано, отбелязано и т.н. Много странно наистина... Добре, че Павел Поппандов беше в националното радио, че да си изкаже болката от хубавите думи.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта