Предаването "Безкомпромисно"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот angelco77 » 19 юни 2014 17:05

angelco77 написа:Хареса ми темата.Искам да попитам г-н Жеков какви са условията за приемане на нов член на неговата партия и ако може подробна визия или програма на бъдещо участие в политическия живот на страната.Моля за сериозен отговор от страна на г-н Жеков,който въпреки някои интересни идеи,има,според мен разбира се,странна представа за демокрация.Предполагам и на колегите,активно участващи в темата,ще е интересно лидерът на БАП да конкретизира вижданията относно бъдещо участие на партията му в управлението на България.

Г-н Жеков,бъдете така любезен да отговорите на въпросите ми.Мисля,че е редно,при положение че нито съм ви обидил,или засегнал.
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот angelco77 » 20 юни 2014 23:53

Отговори от г-н Жеков май няма да получа.Жалко.Не е лош човек,но май не иска нови членове в партията си. ;)
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
зеленото човече
Мнения: 26
Регистриран на: 20 юни 2014 21:32
Skype: На Марс няма скайп
Местоположение: Марс
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот зеленото човече » 21 юни 2014 14:45

Ние на Марс имаме партия с подобни интереси като тези на Георги Жеков .
Предлагам му да обмисли евентуален трансфер в нея !
[rimg]http://www.clipartbest.com/cliparts/yTk/dj4/yTkdj48TE.png[/rimg]


Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 04 сеп 2014 14:39

Alexx написа:https://www.youtube.com/watch?v=SENtGfsYiiU
https://www.youtube.com/watch?v=ecjJmo- ... rsgkjxzMaw
Жечката цепи мрака!

Искрено се чудя кое чакам с по-голямо нетърпение: да се засека някъде с него за да се позабавлявам за негова сметка или да прочета некролог с неговото име.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
ГеоргиЖеков
Мнения: 38
Регистриран на: 17 фев 2014 00:22
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот ГеоргиЖеков » 23 окт 2014 00:40

Не пропускайте новите броеве на предаването "Безкомпромисно" с мен, Георги Жеков. В тях ще разкрия много от престъпленият на комунистическите престъпници, които обитават милата ни родина. Те пръскат наред комунистическата си зараза, заразявайки българския народ с комунистическата болест. Доказано е, че комунизмът е психично заболяване! Решението е на следващите избори да гласувате за БАП, след като вземем властта, а аз стана цар ще пратя всички комуняги по лагерите да чукат камъни. България отново ще бъде царство и ще бъде върнат истинския ни химн- "Шуми Марица". След това ще прекъснем всички връзки с пияната съвестка сган, наречена СССР, ще изгоня и всички водещи в медиите за манипулация и масова дезинформация. БАП ще има своя телевизия- БАП Тв, която ще бъде национална!
Бог да пази България от комунисти!
#Антикомунизъм

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12487
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот TristaNNN » 23 окт 2014 18:07

Абе ма'ни тия комунистически престъпления сега. Я кажи, 'що се караш ти на професор Вучков :lol: :lol: :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ГеоргиЖеков
Мнения: 38
Регистриран на: 17 фев 2014 00:22
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот ГеоргиЖеков » 23 окт 2014 19:49

Юлиян Вучков е комунистически престъпник, на когото мястото е в затвора. Когато БАП дойде на власт ще бъде пратен да чука камъни в някой лагер. Вучков е слуга на враждебния болшевишки концлагер СССР и на другарката Бойка Борисова.
Бог да пази България от комунисти!
#Антикомунизъм

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот sin4ec » 23 окт 2014 21:03

ГеоргиЖеков написа:Не пропускайте новите броеве на предаването "Безкомпромисно" с мен, Георги Жеков. В тях ще разкрия много от престъпленият на комунистическите престъпници, които обитават милата ни родина. Те пръскат наред комунистическата си зараза, заразявайки българския народ с комунистическата болест. Доказано е, че комунизмът е психично заболяване! Решението е на следващите избори да гласувате за БАП, след като вземем властта, а аз стана цар ще пратя всички комуняги по лагерите да чукат камъни. България отново ще бъде царство и ще бъде върнат истинския ни химн- "Шуми Марица". След това ще прекъснем всички връзки с пияната съвестка сган, наречена СССР, ще изгоня и всички водещи в медиите за манипулация и масова дезинформация. БАП ще има своя телевизия- БАП Тв, която ще бъде национална!
Бог да пази България от комунисти!

Да ти се изтропам на предаването! Шо не идеш на Донбас да се биеш с пияната руска сган, а? Ще те хванат повстанцев и ше ти пръснат задника... а колко минети ще извъртиш, ум да ти зайде!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 25 окт 2014 13:56

sin4ec написа:
ГеоргиЖеков написа:Не пропускайте новите броеве на предаването "Безкомпромисно" с мен, Георги Жеков. В тях ще разкрия много от престъпленият на комунистическите престъпници, които обитават милата ни родина. Те пръскат наред комунистическата си зараза, заразявайки българския народ с комунистическата болест. Доказано е, че комунизмът е психично заболяване! Решението е на следващите избори да гласувате за БАП, след като вземем властта, а аз стана цар ще пратя всички комуняги по лагерите да чукат камъни. България отново ще бъде царство и ще бъде върнат истинския ни химн- "Шуми Марица". След това ще прекъснем всички връзки с пияната съвестка сган, наречена СССР, ще изгоня и всички водещи в медиите за манипулация и масова дезинформация. БАП ще има своя телевизия- БАП Тв, която ще бъде национална!
Бог да пази България от комунисти!

Да ти се изтропам на предаването! Шо не идеш на Донбас да се биеш с пияната руска сган, а? Ще те хванат повстанцев и ше ти пръснат задника... а колко минети ще извъртиш, ум да ти зайде!

Няма да извърти никакви минети, няма да му правят нищо на задника. Той затова и си стои тука. Що да бие път залудо?
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Авалокитешвара, Thsmith и 28 госта