673 481 подписа за референдума

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: 673 481 подписа за референдума

Мнениеот doktora25 » 08 фев 2016 23:06

Твърдо "за" референдумите, бих отишъл да гласувам и на този ако се проведе, на част от въпросите с "не". Не мисля обаче, че въпросната "промяна в избирателната система" е ключът към по-доброто бъдеще и смятам че тези конкретно предложения биха довели единствено до разместване на влиянията на действащите играчи - играчи, които до един са от един отбор. В същото време обществената дискусия се отклонява от по-важни въпроси. Мисля че референдумите биха били удачен инструмент за противодействие срещу конкретни политики и вредни решения на въпросните играчи, по които те са на едно мнение (както беше за АЕЦ Белене).
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: 673 481 подписа за референдума

Мнениеот GOLEADOR » 08 фев 2016 23:09

diplomat написа:
PSvilenov написа:
diplomat написа:Тоя плешив нещастник да го духа. Да си гледа чалгата там и псевдо-"рока". Най-жалкото е, че младите му се връзват на този изрод, ама какво друго да се очаква от едно чалгарско поколение. :evil: Това е едно шибано продажно копеле, подлога на ДПС и изобщо на всеки, който плаща. :x

Металика, нали знаеш че тоя референдум не е за Слави ? :lol:

Първо - не съм изявен рокаджия или металист, но плешото е срам за тези музикални жанрове. Едно цяло поколение деградира заради "музиката" на този. Второ - да знам, но всъщност той ще го направи именно за себе си и своите лични цели. Който мисли по друг начин е просто наивен и изобщо не знае що за човек е Трифонов. :roll:

1.Слави не винаги е пял чалга.Заради него много хора прослушаха възрожденски песни.Даже и кирливия попфолк дето го пее е на по-високо ниво от този който залива България (главно заради Куку бенд).
2.Няма значение,че прави референдума за лични цели.Като цяло това е добре за България и е хубаво да се подкрепи.Сега ако някой няма главата на рамене си и направи от Слави втори Бареков си е негов проблем.Надявам се тези хора да са малцинство и СТ да си остане в шоубизнеса.
Последна промяна от GOLEADOR на 08 фев 2016 23:13, променено общо 1 път.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: 673 481 подписа за референдума

Мнениеот diplomat » 08 фев 2016 23:10

0007 написа:
diplomat написа:Първо - не съм изявен рокаджия или металист, но плешото е срам за тези музикални жанрове. Едно цяло поколение деградира заради "музиката" на този. Второ - да знам, но всъщност той ще го направи именно за себе си и своите лични цели. Който мисли по друг начин е просто наивен и изобщо не знае що за човек е Трифонов. :roll:

Приятел,познавам достатъчно качествени хора,израстнали или изкарали младините си с музиката на Слави,които странно как не са деградирали.Деградацията на дадено поколение не идва от нечии песни,а от липсата на закони,на работещи държавни органи,на качествена образователна система и на здрави семейни ценности.

Има някои сносни парчета, но като цяло репертоарът му е предимно изпълнен с чалга помия. Познавам може би двама, трима необлъчени от музиката му, въпреки че го слушат, но всяко правило си има изключения - останалите са пълна скръб. Деградацията идва точно от слаба или несъществуваща култура, която започва да губи своята принадлежност, а така младите губят своята идентичност и... Ами виждаме резултатите в момента.

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: 673 481 подписа за референдума

Мнениеот dindan » 08 фев 2016 23:12

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LA8lyQoxGgw[/youtube]
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: 673 481 подписа за референдума

Мнениеот CTAHKO » 08 фев 2016 23:15

Гадното соросоидче пак се излага на воля, милото ми то 8-) Да си плащаш за да си соросоид...и неговата не е лесна :) Те му пускат тема за референдума, той тръгнал чалгата да обсъжда :oops:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: 673 481 подписа за референдума

Мнениеот diplomat » 08 фев 2016 23:16

GOLEADOR написа:
diplomat написа:
PSvilenov написа:
diplomat написа:Тоя плешив нещастник да го духа. Да си гледа чалгата там и псевдо-"рока". Най-жалкото е, че младите му се връзват на този изрод, ама какво друго да се очаква от едно чалгарско поколение. :evil: Това е едно шибано продажно копеле, подлога на ДПС и изобщо на всеки, който плаща. :x

Металика, нали знаеш че тоя референдум не е за Слави ? :lol:

Първо - не съм изявен рокаджия или металист, но плешото е срам за тези музикални жанрове. Едно цяло поколение деградира заради "музиката" на този. Второ - да знам, но всъщност той ще го направи именно за себе си и своите лични цели. Който мисли по друг начин е просто наивен и изобщо не знае що за човек е Трифонов. :roll:

1.Слави не винаги е пял чалга.Заради него много хора прослушаха възрожденски песни.Даже и кирливия попфолк дето го пее е на по-високо ниво от този който залива България (главно заради Куку бенд).
2.Няма значение,че прави референдума за лични цели.Като цяло това е добре за България и е хубаво да се подкрепи.Сега ако някой няма рамене на главата си и направи от Слави втори Бареков си е негов проблем.Надявам се тези хора да са малцинство и СТ да си остане в шоубизнеса.

В Ку-ку бенд има много добри музиканти, но за мен са пълни продажници. А Трифонов е продажник, слаб музикант, слаб шоумен, в чисто човешки план пък е един нагаждач. Цялата тази история с неговия референдума показва нагледно до какво положение сме се докарали, че да разчитаме на подобните нему. Като ми предложиха да го подпиша това в университета, направо ми дойде да ги подпукам с все папчиците. :x

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: 673 481 подписа за референдума

Мнениеот diplomat » 08 фев 2016 23:18

CTAHKO написа:Гадното соросоидче пак се излага на воля, милото ми то 8-) Да си плащаш за да си соросоид...и неговата не е лесна :) Те му пускат тема за референдума, той тръгнал чалгата да обсъжда :oops:

Стига си ревал като вдовица за кур - ще те уважа по-късно, ама си носи боровазелина.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: 673 481 подписа за референдума

Мнениеот PFC Litex » 08 фев 2016 23:26

diplomat написа:В Ку-ку бенд има много добри музиканти, но за мен са пълни продажници. А Трифонов е продажник, слаб музикант, слаб шоумен, в чисто човешки план пък е един нагаждач. Цялата тази история с неговия референдума показва нагледно до какво положение сме се докарали, че да разчитаме на подобните нему. Като ми предложиха да го подпиша това в университета, направо ми дойде да ги подпукам с все папчиците. :x

Имаш ли си и най-малката идея, какво е да си в този бранш толкова години?
Бил слаб шоумен... :lol:
Изображение

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: 673 481 подписа за референдума

Мнениеот diplomat » 08 фев 2016 23:29

PFC Litex написа:
diplomat написа:В Ку-ку бенд има много добри музиканти, но за мен са пълни продажници. А Трифонов е продажник, слаб музикант, слаб шоумен, в чисто човешки план пък е един нагаждач. Цялата тази история с неговия референдума показва нагледно до какво положение сме се докарали, че да разчитаме на подобните нему. Като ми предложиха да го подпиша това в университета, направо ми дойде да ги подпукам с все папчиците. :x

Имаш ли си и най-малката идея, какво е да си в този бранш толкова години?
Бил слаб шоумен... :lol:

Слабо ме интересуват душевните терзания на Славчо, от които ти явно много силно се интересуваш. Осведоми ни за тежката участ не великомъченик Славун, щом сте толкова близки. :oops:

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: 673 481 подписа за референдума

Мнениеот TodorT » 08 фев 2016 23:30

БРАВО! Браво на всички, които участваха по някакъв начин в събирането на подписи! Надявам се, че няма да има проблеми и референдумът ще се проведе! Да му мислят тиквите в НС. Отдавна говорим за задължително гласуване, за намаляване на броя на депутатите, за субсидиите, но все се оплакваме. Ето сега ще имаме възможност да им опрем един х.. в задните части. Ще имаме възможност да променим много неща, които не ни харесват. Разбира се не всички въпроси могат да бъдат подкрепени, но затова се провежда референдума. Силно се надявам народът да се възползва от създалата се възможност, защото досега не сме имали, не се знае ще имаме ли друга такава.... :)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka, vasilnv и 36 госта