Честит рожден ден на Тодор Христов!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот CTAHKO » 07 сеп 2014 10:22

Bourgas написа:Кух съм заради кое? Че акълът ми повече от твоето разстройство, което се бландика в празната ти тиква ли? То бива бива малоумен лентяй, форумен трол и човек без истински, реален социален живот, ама ти разбиваш тъпомера. Можеш да продължаваш да се излагаш като кифладжия или поне докато на някого тук не му дойде акълът и да те разкара като лайнян вестник из драки. Кретен.

Средношколец, не разваляй празника 8-) Или си кух или си мазохист. ФАКТ :!: Сам си влезнал в темата и после ми обясняваш колко си се дразнел :lol: Това явно е висша форма на интелект :lol: И без обиди, ако обичаш 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот CTAHKO » 07 сеп 2014 10:24

Bourgas написа:
CTAHKO написа:
Bourgas написа:
CTAHKO написа:
Bourgas написа:Станко, мъчно ми е за теб. Хора бедстват в твоя регион и вместо да си вдигнеш дебелия задник от компа и отидеш, за да им помогне, ти отново лентяйстваш във форума с поредната ти малоумна тема. Заради такива кретени като теб и другите двама урунгели с по 10 ника този форум спря да се посещава от бая нормални хора. Не знам колко още трябва, за да те изтрайват и модераторите, може би докато не останете само вие тук, безхаберни лентяи.

Да не би при вас да няма бедстващи 8-) Ти какво правиш тук, работливко ;)

За съжаление аз работя, ама наистина. И това, че съм влязъл във форума, не значи, че съм лентяй като теб. Хващай си парцалите и излез отвън да подишаш малко чист въздух, че да си отдъхнат малко нормалните хора от твоите душевни разстройства.


Аз пък работя цяла седмица, днес и утре почивам ;) И за разлика от теб си бачкам две работи (без да смятам тази на другаря Кутев) ;) Така че не ми обяснявай кой е лентяй и кой не е и кой какво трябва да прави. Капиш 8-)

Ти цяла седмица не излизаш от форумите, трол такъв. Цял месец, цяла година. Кой ти дава на теб работата, кой е този бездарен работодател. Такива като теб ги разкарвам с шутове от фирмата ми. Егати кроманьонеца изостанал.

Я си представи, че работата ми може и да е свързана с интернет ;) Пак ти казвам, простичко е и е близко до акъла. Ама те станаха доста простички неща, ама са доста далече от твоя акъл :lol: Сега разбра ли кой е кроманьонеца? А ти какво правиш тук? Нали си на работа бе, лаик?
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот CTAHKO » 07 сеп 2014 10:28

Абе гларус , я ми кажи другарят Христов историческа личност ли е или не :?: Напиши поне един пост по темата ;)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот Владо_ЦСКА » 07 сеп 2014 10:39

Ти и още няколко идиота като теб, сте взели тоя форум на подбив. Ташак си правите :lol:
Нищо друго няма да постигнете, освен да накарате хората които правят сайта, да премахнат сегашната начална страница с мешания от всички последни теми и тя да се замени с обичайната за другите форуми.
Така ще изгубим ние, които го четем, но важното е вие чикиджии да си направите кефа.
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот CTAHKO » 07 сеп 2014 10:59

Владо_ЦСКА написа:Ти и още няколко идиота като теб, сте взели тоя форум на подбив. Ташак си правите :lol:
Нищо друго няма да постигнете, освен да накарате хората които правят сайта, да премахнат сегашната начална страница с мешания от всички последни теми и тя да се замени с обичайната за другите форуми.
Така ще изгубим ние, които го четем, но важното е вие чикиджии да си направите кефа.

Е, друго си е всеки ден да четем теми за Лудогорец и да наказват два клуба заради вас, ама ти си тръгнал морал да ми четеш ;) Пък и точно цесекар, да да се оплаква от тема за Тодор Христов, нещо ми се вижда нелогично ;) Ама няма нищо, ще го израстеш 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот Владо_ЦСКА » 07 сеп 2014 11:07

Това е СПОРТЕН ФОРУМ :idea: а всеки ден влизам тук и чета за комунистически отрепки и конспирации. Русофили, русофоби и всякакви други идиоти.
Всеки знае, че сте взели форума на подбив.
Е, много скоро ще махнат тая начална страница и да видим, кой ще влиза в зоната на здрача, най-долу на страницата, да ви чете простотиите.
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот CTAHKO » 07 сеп 2014 11:09

Владо_ЦСКА написа:Това е СПОРТЕН ФОРУМ :idea: а всеки ден влизам тук и чета за комунистически отрепки и конспирации. Русофили, русофоби и всякакви други идиоти.
Всеки знае, че сте взели форума на подбив.
Е, много скоро ще махнат тая начална страница и да видим, кой ще влиза в зоната на здрача, най-долу на страницата, да ви чете простотиите.

Така ли :?: И какво спортно има в теми за наказанията на Лудогорец и Стяуа, заради расистките ви изцепки :?: Къде е спорта в случая :?: И напиши най-накрая нещо по темата. Поздрави един от създателите ви, по случай рождения му ден ;)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот Владо_ЦСКА » 07 сеп 2014 11:16

Ето това са спортни и свързани със спортни мероприятия теми, които се обсъждат в СПОРТЕН ФОРУМ :idea:
Естествено, с инвалид като теб, за спорт няма да споря.
Нормално е, след 20 спортни теми, да има и нещо различно и в страни от цялата тематика, но друго е всяка трета тема да е за комунисти, русия (нарочно е с малка буква), сащ, еврей, кндр и какви ли не други простотии.
Като ти е жал за престъпника Бай Тошо и престъпното 45 годишно робство, марш при брат ти в Северна Корея или си намери някой политически форум, да се насираш прав там. Защото брат, ти много нагло се насираш всеки ден и чак по крачолите ти тече :!:
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15599
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот fcb_bg » 07 сеп 2014 11:23

Баси и репресията.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?



Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта