''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mizantrop
Мнения: 512
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 13 апр 2019 15:37

baltimore написа:
balef написа:Някой знае ли колко е коефициента Славия -Дунав за точен резултат 3:5. , има ли залагания и печеливши?


Предполагам, че е бил около 25. Но дори и да можем да заложиш, всеки сайт ще те ограничи с макс залог 70-80лв.


мисля,че грешиш - около 25 коеф. е само за 7 + гола(или над 6,5),а по принцип за точен резултат има 2+ на 5 - което със сигурност е над 100 коеф....освен това имайте предвид че основната маса пари за такива нагласени мачове не се залага в европейски букмейкъри,а в азиатски - там лимити няма,защото обемите са многомилиардни,дори и да им откъртят някой и друг милион с нагласен мач не пищят като ощипани моми - като европейските букита :) ...няма сигнали до ФИФА,УЕФА и тем подобни.
Между другото - сетих се още нещо важно - понякога самите букита се издават че знаят някой мач как ще завърши - особено с дневните си бонуси :) ...тая седмица например за мача от ШЛ Тотнъм - Ман. Сити 'националната лотария' предложиха следното - залагаш 10 лева на мача и за всеки гол в него получаваш по 5 безплатни флаш-игри...тоест те са сигурни че ще има малко голове,да не са луди да подаряват много игри :) - така и стана 1-0....Миналата година така хванах на точен резултат мача от Световното Швеция - Швейцария - 7777 пак даваха некви безпл. игри за всеки отбелязан гол,а в еврофутбол линията беше обърната 2,20 - 3,20 - 3,00(нещо такова),докато във всички онлайн-букмейкъри беше 3,00 - 3,20 - 2,20....викам си тук ще е единица(по подсказката на еврофутбол) и с малко голове - както подсказват ''седмиците'' - играх го 1-0 точен резултат.Така и завърши... промоцията със завишените залози на Уинбет също има много подсказки - сещам се миналата година мача Лудогорец - ЦСКА (3-2) бяха дали завишен ''гост да отбележи над 1,5 гола''...обяснете ми защо точно тоя залог избраха,освен ако не са го знаели !

mizantrop
Мнения: 512
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 13 апр 2019 15:48

k_oleto написа:със същият успех можеш да пуснеш и ТОТО
Залагаш на шанс и късмет, без да следиш въобще състави, новини и т.н
Ако си правиш 400 месечно с тея схеми - трябва да призная, че си голям късметлия


приятелю,не си ме прочел добре - правя тия пари с безрискови залози - арбитражи и други подобни...
Темата ми е за рисковите залози - които почти не практикувам,но както казах - изкушавам се понякога като ми се облещи някоя закономерност :) - и слагам някой дребен лев.Тези залози за вас обаче са ежедневие,така че - темата вярвам е полезна.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот k_oleto » 13 апр 2019 16:42

mizantrop написа:
k_oleto написа:със същият успех можеш да пуснеш и ТОТО
Залагаш на шанс и късмет, без да следиш въобще състави, новини и т.н
Ако си правиш 400 месечно с тея схеми - трябва да призная, че си голям късметлия


приятелю,не си ме прочел добре - правя тия пари с безрискови залози - арбитражи и други подобни...
Темата ми е за рисковите залози - които почти не практикувам,но както казах - изкушавам се понякога като ми се облещи някоя закономерност :) - и слагам някой дребен лев.Тези залози за вас обаче са ежедневие,така че - темата вярвам е полезна.


аз не залагам :!:

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот Дидо » 13 апр 2019 18:35

Само схемата на kingofpop за залози на дупки в баскетбола има ефект в дългосрочен план,другото е късмет и разтягане на локуми.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

mizantrop
Мнения: 512
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 13 апр 2019 19:21

Дидо написа:Само схемата на kingofpop за залози на дупки в баскетбола има ефект в дългосрочен план,другото е късмет и разтягане на локуми.


много си със грешка,мидлинг има и в други спортове,в момента го тествам на крикет...освен това - кражбата е дейност с висока принадена стойност,а бонуси можеш да крадеш постоянно :)

по темата - днеска пак 'дежа вю' - току-що завърши Ботев Пд - Черно море,гледах мача на живо,видях как Ботев нямаха никакво желание да вкарват - биеха над вратата,встрани,и се сетих че на предния им мач коментаторът спомена че нямали загуба тая пролет....Черно море пък не били вкарвали гол последните си 4 мача - викам си - сега ще е ! :) праснах 'двойка' в 50-тата минута на 5,00 коеф..Мачът свърши 0-2.Жив уреден мач ! Да има човек сигурно инфо,да го натисне с пари..
Тези безсмислени баражи са пропити с тото,от мен да знаете.Следете ги и очаквайте неочакваното ! :mrgreen:

pisna_mi
Мнения: 112
Регистриран на: 25 юни 2011 10:50
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот pisna_mi » 13 апр 2019 20:25

Когато има уговорени мачове никой не може да говори за стратегия и т.н. Ако някой си мисли че може да предугажда далаверите е в голяма грешка - може да познае по-случайност но не и редовно. ..... Предполага се, че говорите за мачове когато няма далавера и че стратегията на букмейкърите е на база дългосрочни залагания при което залагащия има нищожен шанс да излезе на печалба за разлика от букмейкъра. Честно казано това е несериозно. .. Целта на букмейкъра е да спечели а не да пречи на залагащия (въпреки че двете са свързани). Друг въпрос е че залива залагащите с излишна и дори подвеждаща информация. .. Според мен ситуацията е доста по-простичка - Букмейкъра прави коефициентите без да търси изненади - просто дава по-нисък коефициент на по-силния отбор, респективно домакина. Конкретното им уточняване е вече счетоводство за да се намалят евентуалните загуби. .... За никаква средна линия не можем да говорим, защото тя предполага че ще има сходен брой заложени пари на т.н. изненади - Примерно : Барса - Селта , Манч.Сити - Борнемут , Ювентус - Аталанта. Предполагам сте наясно, че в тези мачове заложилите хикс и двойка взети заедно са в пъти по-малко от заложилите единици. И средната линия отива на кино. Ще кажете че мачовете са много - да много са, но между всичките мачове има сигурно 30 % за които няма никакви залози още по-малко пък някой да търси изненада. Съответно букмейкъра просто няма как да спечели от тези уж много мачове. .. За каква стратегия на букмейкъра да говорим ако примерно 27 % от залагащите, във всеки тираж си избират 2 или 3 отбора измежду Манч. Сити, Ювентус, Барселона, Реал, Байерн и пускат 1 колонка от 3 мача със залог 5 лв или 10 лв. Ами в т.н. дългосрочен план (примерно едно първенство) залагащите ще са винаги на печалба. .... В крайна сметка за залагащия няма значение каква е стратегията на букмейкъра. Има значение доколко познава изхода на даден мач. А познаваемоста зависи от 2 фактора - късмет и информация. Всичко останало е нещо като теория на конспирацията !
.... За букмейкъра печалбата идва когато залагащите търсят изненади, пускат дълги колонки, опитват се да хванат джакпота, когато залагащите търсят спазване на традицията или търсят нарушаване на традицията, когато търсят високите коефициенти и изобщо когато залагащите играят нещо различно от 2-3-4 мача в колонка със залози за победи на по-силните отбори. В подкрепа на мнението ми - някога да сте видели реклама как някой е спечелил с такава колонка ? .. Но пък всички сме виждали реклами как някой спечелил голяма сума с колонка от 5 мача на ... точен резултат като заложил 150 лв. !? Или играл колонка от 8 мача (и то 4 хикса + 4 двойки) с коефициенти от порядъка на 2,5 - 3,5 и заложил ... 300 лв !? .. Рекламират т.н. обръщалки (на полувремето единица - краен изход двойка), карат ни да обръщаме внимание на гол/гол и над 2,5 като ни показват статистика за тях. .... Изобщо всичко друго ни рекламират и подканват да играем, но не и елементарното - колонка от 2-3-4 мача със залог в полза на силните.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот hydetoshi » 13 апр 2019 20:49

balef написа:Някой знае ли колко е коефициента Славия -Дунав за точен резултат 3:5. , има ли залагания и печеливши?

Има! Бат' Венци и шефа на фирма Санси - Русе- д-р Симеонов. :lol:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

mizantrop
Мнения: 512
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 13 апр 2019 21:01

Хубаво мнение.Алтернативно.
Но аз не съм съгласен с теб.Можеш да провериш всички домакински мачове на суперфаворитите,да ги проследиш кръг по кръг и ще видиш че с колонка от 3-4 мача на по 1,10 - 1,20 за победа на фаворита,в повечето случаи има някой,който дъни колонката...щото 4 мача пълно комбиниране са си 81 колонки - чисто математически шансът ти да познаеш 4 мача в колонка е 1 към 81.Дори и да имаме 4 отбора с домакинска статистика примерно в първите 15 кръга 13-2-0,това значи че колонката ти 8 пъти се е издънила и 7 пъти излязла,при среден коеф. около 2,00 от тая колонка,виждаш че си вътре пак... :)
Всичко е изчислено,противникът има супермощен софтуер и не може да бъде надигран...освен това не забравяйте математическото им предимство,винаги го забравяте :) ...щом един мач е даден 'единица' на 1,10 - значи такъв мач ще излезе максимум в 9 от 10 случая.Ако си го хванал тоя коеф. 9 пъти поред с по 100 лева залог и си печелил всеки път по 10 лв отгоре,на десетия ще загубиш 100,и ще останеш с 90(от първоначалния 100 левов твой капитал).Това за сингъли,в колонка нещата стават в пъти по-зле :mrgreen:

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот Дидо » 13 апр 2019 21:45

mizantrop написа:
Дидо написа:Само схемата на kingofpop за залози на дупки в баскетбола има ефект в дългосрочен план,другото е късмет и разтягане на локуми.


много си със грешка,мидлинг има и в други спортове,в момента го тествам на крикет...освен това - кражбата е дейност с висока принадена стойност,а бонуси можеш да крадеш постоянно :)

по темата - днеска пак 'дежа вю' - току-що завърши Ботев Пд - Черно море,гледах мача на живо,видях как Ботев нямаха никакво желание да вкарват - биеха над вратата,встрани,и се сетих че на предния им мач коментаторът спомена че нямали загуба тая пролет....Черно море пък не били вкарвали гол последните си 4 мача - викам си - сега ще е ! :) праснах 'двойка' в 50-тата минута на 5,00 коеф..Мачът свърши 0-2.Жив уреден мач ! Да има човек сигурно инфо,да го натисне с пари..
Тези безсмислени баражи са пропити с тото,от мен да знаете.Следете ги и очаквайте неочакваното ! :mrgreen:

А ти много си се взел на сериозно,когато свърши мача и аз мога да кажа,че съм го познал,но преди мача никой нищо не споменава.
Айде остани си със здраве и си печели колкото си искаш без да натрапваш с твоите безсмислени теории.
Кинга поне споделяше къде и какво е играл преди мачовете,а ти....
Ти само се хвалиш.
Този който пчели много не се хвали а си действа без много шум.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9288
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот bubka » 13 апр 2019 23:58

Играйте баскетбол на живо over и under на четвъртини. Идеята е следната, ако границата за даден мач е over/under 160 точки, то по четвъртини ще е разделени по равно горе-долу или ще трябва да залагаш на over/under 40 точки за всяка приблизително. Вероятността обаче всички четвъртини да излязат точно по 40 точки граничи с нула. Има колебания в броя на точките за всяка от тях-например в първата си вкарват 30 точки, във втората 45, в третата 35 и т.н. и много често наистина го докарват до предварително обявената граница като сбор, в този пример 160 точки. Оттам насетне има закономерности. След малко точки в първа четвъртина често следва втора четвъртина, в която си вкарват много точки. Ако първите две четвъртини са с малко точки, третата доста често е пак с много и т.н. Или пък обратно. Отначало сигурно ще позагубите, докато схванете горе долу какви закономерности има, но след известно време ще понаучите по първенства, отбори и т.н., кой си вкарва, много, малко и т.н. Няма да е нещо кой знае какво, но ще имате повече печалба отколкото при футбола.

Има и к*р капани - понякога дадена среща като тръгне на over-и или under-и и всяка четвърт си вкарват по супер много или супер малко, примерно вкарали са си първата четвърт 50 и нещо точки, за втората гледаш граница около 45 точки, викаш си сега ще направят по-малко, ама няма братче-пак 50 и нещо, после третата пак така и т.н. или пък обратното. Ама с времето се научават кои отбори и първенства са страшни откъм такива изпълнения.

Ама по принцип ако го пробвате и не успеете да влезете в ритъм е по-добре да спрете, щото бързо се печели там, ама бързо се и губи.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 8 госта