Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 08 яну 2022 23:40

Ае, форца Денвър.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13869
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Pichichi » 09 яну 2022 09:17

Снощи какъв маратон си направих:
Почнах с Питспърг - Далас, после позяпах Клипърс - Мемфис (трябваше да си остана на хокея) и накрая
Денвър - Канзас. Канзас май не се представиха много добре в защита почти две части и половина но накрая
победиха и ще чакат тази вечер да се разбере дали вземат първо място.
Хокея ме израдва най- много като игра макар че Далас по принцип са ми дразнители откак ни
прецаках пред 2 г. в сезон в който изглеждаше че може да се доберем до финал.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 09 яну 2022 10:21

Ае беше време победната серия на Пенс да спре, а и честно казано Далас си бяха по-добри в мача, освен в началните минути.

Второто полувреме на футбола го изгледах на задрямване и събуждане, но общо взето случи се очакваното.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13869
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Pichichi » 09 яну 2022 10:34

И аз бях така след 1:30, то няма как след като са ме събудили супер рано и през деня въпреки че бях
уморен се изсилих да тичам и 10,5 км. Дори съм пропуснал момента в който Канзас са повели, да не кажа
че и четв. част доста малко помня от нея :-)
Ще ги прегледам на запис 4-тата и половината от третата. Иначе щом успях да се ядосам при третия тъчдаун
на Денвър от некъдърната игра в защита на Канзас явно имам симпатии към тях :-(
То всъщност ако аз не съм в някаква супер яказаблуда от статистиката в този спорт (все още може би не
разбирам някои неща вярно) Канзас са си отбор който разчита на атаката и са слаби в защита или?
Иначе имаха контузен играч от атакуващите им играчи което ги затрудни макар че играеше въпреки
контузията, май казаха коментаторите че на загрявката се е контузил.
Иначе в НХЛ Далас са ми врагове! Всичко най-лошо им желая :-)

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 09 яну 2022 13:31

Тайрик Хил се контузи (10 номер). Но той като цяло не е на себе си след като изкара Ковид и не играе добре напоследък.
Иначе да, КС определено фаворизират атаката. Не са чак трагични в защита, но със сигурност е по-слабата им страна.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 10 яну 2022 11:32

Много луд финал на редовния сезон.

Джаксънвил сензационно смазаха Колтс и буквално ги изритаха от сигурното им място в плейофите.
Това отвори шанс за победителя от Питсбърг-Балтимор да се надява на място там. Старият Бен измъкна мача с продължения. Всичко, което трябваше на Стийлърс за да се класират е късният мач да не завършва на равно.
А с оглед на резултатите от ранните мачове, равенство между дивизионните съперници Рейдърс и Чарджърс класираше и двата отбора напред. Всичко изглеждаше приключило при 29:14 за Вегас, но някак си ЛА се добраха до равенство и продължения. Там след един разменен FG, Рейдърс бяха с последно владение, което не отиваше на никъде, преди отличен рън на Джош Джейкъбс да ги вкара във fg range и в крайна сметка да спечелят мача, което класира тях и Питсбърг в елиминациите.

В NFC пък драматична победа на 49's след продължения ги класира за "танца", оставяйки Ню Орлиънс зад борда.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот paceto » 13 яну 2022 04:35

Тази седмица цели 6 мача, браво.

Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 13 яну 2022 12:20

Чакат ни много яки плейофи.
Хайде малко прогнози ;)

AFC
1. Tennessee Titans (BYE)
2. Kansas City Chiefs vs. 7. Pittsburgh Steelers - тук очаквам изненада
3. Buffalo Bills vs. 6. New England Patriots - един от 2-та най-интересни сблъсъка
4. Cincinnati Bengals vs. 5. Las Vegas Raiders - ЛВ ги виждам като потенциален финалист

NFC
1. Green Bay Packers (BYE)
2. Tampa Bay Buccaneers vs. 7. Philadelphia Eagles
3. Dallas Cowboys vs. 6. San Francisco 49ers - вторият много интересен двубой
4. Los Angeles Rams vs. 5. Arizona Cardinals
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 13 яну 2022 12:41

Pichichi написа:Да имам интерес.
....

Не го слушай Регъра, .... кънтрито му е размътило главата :)
Това е истината :)
Изображение
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 13 яну 2022 13:06

Кво да не ме слуша, аз не съм го агитирал да става от моя отбор. Само му посочих грешните алтернативи. :D

Иначе мен няма да ме учуди и 6 домакински победи да видим уикенда. Не вярвам Стийлърс да бутнат КС, а Патс и Билс сякаш тръгнаха в различни посоки в последните седмици и от двата отбора май Бъфало са тези, които вървят нагоре. Синси/Вегас е с леко предимство на оранжевите, но е единственият мач, в който не бих дал прогноза за победител.
Чичо Том ще си бие Фили без много зор, очаквам домакинството на Далас да изиграе роля и също да се справят с числата. И тук последният мач изглежда най-непредсказуем, Рамс намалиха оборотите напоследък, но същото важи и за Аризона. Все пак отборът от ЛА е по-класният за мен и очаквам да продължат.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта