Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9088
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот FLANKER » 18 ное 2014 15:29

boabbb написа:
FLANKER написа:Никакъв проблем за Стоманения чук от Украйна.


Казахстан ;) Там е роден

Вярно е.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9088
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот FLANKER » 18 ное 2014 15:31

dreben23 написа:
FLANKER написа:Никакъв проблем за Стоманения чук от Украйна.


Сега ще го погледнем отблизо и претендента, че още не съм, напълно непознат е за мен. :)

Колега, някакви видеа за претендента? Може би в Тубата? :?
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот dreben23 » 18 ное 2014 15:41

Уайлдър има качества определено, поне от видяната сборка, но е твърде злобен. Тоя рано или късно ще посети дранголника най-вече. :lol: :

И аз мисля, че няма шансове, твърде непредпазлив ми се вижда. Това пък е прекалено неговото, но дясното му кроше си го бива. ;)
Все пак не се знае, може злобата да му помогне, а и не е тромав и се движи непрекъснато. Ако отбегне ударите на украинеца и клинчовете да речем, движейки се повече, дъртият ще капне в един миг. Но получи ли първия стоманен чук в главата си, ще се прави помен на американец.

Аз видях това от първа страничка, но ще потърся има ли други, даже ми хареса макар и злобен. :)
[youtube]http://youtube.com/watch?v=pmZo2_N4AB8[/youtube]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот boabbb » 18 ное 2014 15:50

Гледах му интервю, вика " Аз по принцип съм доста весел човек и лесно комуникирам. Това се оказва проблем, обаче, защото доста от противниците ми губят реална представа за това какъв съм на ринга. Излеземе ли на ринга, аз наистина искам да те нараня. " :mrgreen: :lol: Откачалка си е :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот dreben23 » 18 ное 2014 15:54

http://youtube.com/watch?v=jws9K_RTCy4

Много силна дясна ръка като ги шибне няколко секунди звездички имат, на лявата обаче само се подпира. :lol: Но определено прилича на боксьор- няма да ги гали с перце я.

Точно за нашия човек е.. първия рунд. :) http://youtube.com/watch?v=IxJ8uOyII58

Ще помоля някой да прави теми като има негови мачове, този определено има какво да покаже. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот dreben23 » 18 ное 2014 16:40

Той печели, защото не дава да го ударят, седи на голяма дистанция няма да може клинчове да прави Кличко. http://youtube.com/watch?v=tOSifbZWin0
По-слаб е физически обаче от украинеца и ония мачо ако го хилне веднъж-дотук беше с перченето. Но определено искам да гледам този сблъсък, дано се осъществи!
И двамата с различни стилове и ще е мега забавно. :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот dreben23 » 18 ное 2014 17:29

Кличко отново на ринга през март


Промоутърската компания на украинеца одобри Брайънт Дженингс
Световният шампион Владимир Кличко ще излезе отново на ринга през март догодина. Следващият му съперник най-вероятно ще е американецът Брайънт Дженингс. Според мениджъра на украинеца Бернд Бьонте, кандидати да излязат срещу него са още Бърман Стивърн и Деонтей Уайлдър, които ще се борят за титлата в WBC. За тяхната битка обаче все още няма насрочена дата и затова вероятността победителят да излезе срещу Кличко през март или най-късно април, е малка.

Дженингс е лично одобрен от промоутърската компания на Кличко. Американецът през тази година победи първо Артур Шпилка през януари, а през юли и Майк Перес.

До момента в кариерата си 30-годишният Дженингс има 19 победи от 19 мача на професионалния ринг, като 10 от тях са с нокаут. Шанън Бригс също напъва за мач с украинеца, но вероятността да има такъв е нищожна.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

zigi_zaga1914
Мнения: 31
Регистриран на: 25 окт 2014 22:27
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот zigi_zaga1914 » 18 ное 2014 18:26

Абе, че ни се искаше да се представи по-добре Кубрат спор няма, но недейте да отричате истината само и само да го оправдаете.
Защо никой не пише, че нашия извърши много повече забранени удари зад тила или след съдийския сигнал, дори беше предупреден.
Защо не отбелязвате, че това е боен СПОРТ, а не бой на улицата и победителя винаги се поздравява.
Забележете, че и Тервел балерината след мача размахваше агресивно пръст на Кличко и нещо беше побутнат небрежно.
Що за публика сме да освиркваме победителя.
Преди мача има много глупави приказки в бокса и от двете страни и това е нормална игра на нерви, но след мача да се правиш на победител с надутите бузи, някак си е недостойно.
В Бокса и бойните спортове първото нещо което те учат е респект към противника и точно това каза и Кличко на пресконференцията.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12893
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот Eminem » 18 ное 2014 19:16

dreben23 написа:[youtube]http://youtube.com/watch?v=pmZo2_N4AB8[/youtube]

ххахаххахахха всичките му опоненти в този клип са някакви смешници. Тоя бил ли се е срещу някой сериозен ?
Кличко ще го счупи тоя.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост