WWE Wrestlemania 31

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот dreben23 » 28 мар 2015 13:39

По-грозни кечисти Световната федерация не е имала, пфу, по-грозни са и от футболистите в реклама на Unicef! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот dreben23 » 28 мар 2015 13:46

Балкански Орел написа:Едно от любимите ми предавания от детството и до днес.
Една от малкото американски шоу продукции, които ме кефят, а и кой не го кефи Скалата ? :lol:
Сега и нашия като е там още по-добре.

Мен мъничко, само натиска на Скалата ме радва, аз съм си за Triple H! :) Така че без въпроси кой и кого, пак ще съм аз, излишни са. :mrgreen: Русев ми харесва, дано натупа Сина..за пореден път, макар че кой не е харесвал Сина поне мъничко? ;) Това е все едно да не харесваш дъщерята на Хълк Хоган! :mrgreen:
[offtopic]Дано ми стопляте шегите, че са много завоелирани, ами така ми идват! :) :mrgreen:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот Player » 28 мар 2015 13:58

Не вярвам с така наречения Русев да стане като с Козлов. Онзи нямаше чак такъв пуш, а и си беше дръвце сравнен с нашия откъм умения и движения. Имаше един дето излизаше с кърпа като арабин преди години и след мач с Тейкър в който го разби него и още няколко с кърпи повече не се появи. После видях интервю на Винс в което каза, че вече не им е нужен. Тогава пак беше битка на Америка срещу лошите араби, както е сега срещу Русия. Но не вярвам нашия да изчезне или отиде в трета глуха. Не и след като е големия хийл сега, а пък и на ръмбъла накрая скандираха, че искат той да победи, а не протежето Рейнс.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12893
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот Eminem » 28 мар 2015 14:53

Знаете ли, че вратарят Тим Вийзе има договор с WWE ?

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот sunscres92 » 28 мар 2015 14:53

Тази дивотия официален спорт ли ? Иначе този Русев ми изглежда адски противен, дано падне.

Потребителски аватар
MaRTo1233
Мнения: 5244
Регистриран на: 08 май 2008 20:07
Skype: Ко?Не!
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот MaRTo1233 » 28 мар 2015 16:02

Eminem написа:Знаете ли, че вратарят Тим Вийзе има договор с WWE ?


Освен, че е с договор от кеча ... той мисля, че има действащ договор още с Хофенхайм. Остават му 2 години до края на договора, взима заплата, но са го освободили от тренировки и мачове :lol: :lol:
[center]ИзображениеИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12893
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот Eminem » 28 мар 2015 16:05

MaRTo1233 написа:
Eminem написа:Знаете ли, че вратарят Тим Вийзе има договор с WWE ?


Освен, че е с договор от кеча ... той мисля, че има действащ договор още с Хофенхайм. Остават му 2 години до края на договора, взима заплата, но са го освободили от тренировки и мачове :lol: :lol:

Така е, егати пича. :lol: :lol: Кой не иска така. :)

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот Player » 28 мар 2015 16:06

sunscres92 написа:Тази дивотия официален спорт ли ? Иначе този Русев ми изглежда адски противен, дано падне.


Не е официален спорт. Развлекателен спорт се води. Всичко е по сценарии, написан от сценаристите и спортистите са нещо като актьорите на театъра. Сигурно има по някои друга импровизация, но е незначителна. Заради проблемите които имаше федерацията в миналото, промени доста неща и го направи без брутални неща и достъпно за малките деца PG. Има си лоши и добри и си правят вражди постоянно. Продава много и хората си го харесват. От нищо правят скъпо платено, нещо. Американска му работа. А Вийзе малко ще почака докато дойде в рау-а и смак-а. В по-долните дивизии малко да се обучи минава и тогава тук.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот dido1302 » 28 мар 2015 16:37

Сега разбирачите нали няма да ни обяснявате, че кеча е нагласен и че го гледат само деца. Обикновено някой, ако иска да изпъкне в тази тема, това са му разсъжденията.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот diplomat » 28 мар 2015 17:13

dido1302 написа:Сега разбирачите нали няма да ни обяснявате, че кеча е нагласен и че го гледат само деца. Обикновено някой, ако иска да изпъкне в тази тема, това са му разсъжденията.

Има време и за това. :lol:


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта