Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3194
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 15 юли 2021 10:33

Groucho написа:
sirius123 написа:Къде е залеза на Джоко ?

Не е, не е на 34 години сърбинът :lol:
На 25 години е и в средата на кариерата си :lol:


Когато днешните 25 годишни се озоват пред залеза , тогава може да се каже. Ти се взирай в цифрите и прави статистика. Джоко е все още гачка. Поне още три години. Помниш ли преди години , преди операцията на лакътя в Швейцария , такива като тебе , как го отписвахте. 8-)

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 15 юли 2021 14:35

sirius123 написа:Помниш ли преди години , преди операцията на лакътя в Швейцария , такива като тебе , как го отписвахте. 8-)

Сега внимавай, защото ще те питам нещо, което не съм питал никой друг в тоя форум.

Ти Дебил ли си :?:

Четеш внимателно и бавно на тая страница :arrow:
https://forum.gong.bg/gong/viewtopic.ph ... start=3690
:arrow:
Groucho написа:Иначе, за твоето "Джокович е сършил за големия тенис" съм готов да се обзаложа. 1 към 6 ти давам, че Новак ще спечели поне още един ГШ до края на кариерата си. В бутилки "Jack Daniel's" примерно. Приемаш баса, казваш, че няма да спечели повече нито един турнир от категория ГШ и ти пращам 6 бутилки, ако се случи. Ако вземе ГШ, аз получавам 1 бутилка.


Има облог между мен и един джоковист свършил ли е или не Джокович за големия тенис. Ако не можеш сам да разбереш написаното, искай помощ от някой роднина. Когато се справиш с четенето и осмислянето, цитирай мое мнение, в което казвам, че Джокович е свършил за тениса или съм го отписал. След като цитираш такова мое мнение, ще ти кажа дали помня или не помня как сме го отписвали сърбина :lol:

И горният въпрос е по-скоро риторичен :lol:

nghcvth
Мнения: 3557
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот nghcvth » 15 юли 2021 20:00

Никакъв залез, позволявам му да се отакже като направи 30 шлема и отчае западните пуритани. 8-)
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот HoUs4oOL » 16 юли 2021 01:53

Groucho написа:Изглежда си пиша на вятъра

Топ 3 са дърти вече и дават приоритет на турнирите от ГШ, а не на мастърсите. Сами си го казват в интервютата това.
Не се пускат на всички мастърси и не се напъват на всички мастърси, на които се пускат.
Дел Потро трябваше да печели мастърси, когато топ 3 + Мъри даваха приоритет на всичко: ГШ плюс Мастърси + 500 турнири. Конкуренцията е по-слаба за сегашните млади и те имат по-добри шансове да печелят големи титли в сравнение с аржентинеца.

И Гришака има мастърс и Финален мастърс, и той е на нивото на Дел Потро сигурно :lol: Да, ама не е и в най-силните си периоди също не можеше да се сравнява с най-силните периоди на Кулата.

Да, изглежда си пиша на вятъра :roll:
Топ 3, вече топ 2, след като Федерер не го броим, са дърти. Дел Потро трябваше да побеждава топ 3 + Мъри, когато топ 3 + Мъри бяха в разцвета на силите си.

Не знам как по-просто да го напиша :roll:
Не им отричам победите на младите. Просто ги правят над остарели топ 3, които са в залеза на кариерите си.

Финален мастърс... Ми, ОК, Дел Потро победи 2009-а Федерер на финалния мастърс в полуфинала. Младите на финалния мастърс миналата година кой от замесените в спора за GOAT победиха :? :?: :lol: A, Федерер, ама него вече не го броим, защото е дърт :lol:

Да, генерализирам. Генерализирам, че конкуренцията в момента е много по-слаба за Медведев, Цици и Тийм в сравнение с това, което имаше Дел Потро за конкуренция в годините, в които въобще беше здрав. Конкуренцията и за Джокович сега е по-слаба в сравнение с това, което беше 2009-2019. Това също генерализирам. Ако мислиш, че конкуренцията сега е по-силна в сравнение със споменатите години или поне равна на конкуренцията за големите титли в споменатите години - ок, имаш право на твое си мнение, аз имам право на мое.

Зверев е побеждавал Джокович и Федерер на М1000 финали, победи Джокович на финала на ФМ, какво значи, че не се напъват след като са стигнали финала? :) Хачанов също би Новак на финала в Париж за неговия М1000. Медведев би Джокович на полуфинала на Синсинати 2019, впоследствие вдигна и купата. Циципас би Федерер на 1/2 финала, когато спечели неговия ФМ.
Сега да казваш, че Федерер, Надал и Джокович играят някакви турнири, стигат на 1/2 финал или финал и падат, защото не се напъват е нелепо, не мислиш ли?

Нелепо е да сравняваш Димитров с Тийм, Медведев, Зверев или Циципас, неговия бум се дължеше на изцяло мъртвата конкуренция по онова време, като дори и тогава не можа да стигне до финал на ГШ, на ФМ бие Сок, Кареньо-Буста и Гофен. :mrgreen:

Е, как тенисисти като Ферер, Цонга и Сьодерлинг спечелиха М1000 през този период, а Дел Потро не можа? :roll:

На ФМ миналата година Медведев победи Надал, а Тийм победи Ноле на 1/2 финала, затова ти казах да погледнеш.

Не става въпрос за конкуренцията, а за факта, че според мен изкарваш Дел Потро по-силен тенисист, отколкото всъщност е. Но да, всеки има право на мнение, а конкретно с аржентинеца, нещата са страшно относителни.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3194
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 16 юли 2021 08:58

nghcvth написа:Никакъв залез, позволявам му да се отакже като направи 30 шлема и отчае западните пуритани. 8-)

@Groucho , да каже. Спец е.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 16 юли 2021 09:12

HoUs4oOL написа:Е, как тенисисти като Ферер, Цонга и Сьодерлинг спечелиха М1000 през този период, а Дел Потро не можа? :roll:

Еми, явно тримата са по-силни от него, след като имат цял мастърс, а той - не.

sirius123 написа:@Groucho , да каже. Спец е.

Знаеш аз какво съм, а не отговори дали си дебил.
Да разбера ти какво си и да сме равнопоставени в познанието :lol:

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3194
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 16 юли 2021 11:22

sirius123 написа:
Groucho написа:
Все пак, добре е и джоковистите да свият перките, защото 19 все още е по-малко от 20, въпреки всички други големи постижения на сърбина.

Е , другите големи постижения не са толкова повече , колкото на Матадора. Абе , ще станеш истински антиджоковист.

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2388
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 30 юли 2021 18:16

Браво на Зверчето! ;)
Изображение

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2388
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 31 юли 2021 12:41

Кареньо Буста с бронзовия медал. Честитка!
А голямата кошница на "великия" остана празна. ;)
Изображение

nghcvth
Мнения: 3557
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот nghcvth » 31 юли 2021 19:37

Добре, че и Джокович загуби по някой мач, че феновете на Надал да има на какво да се зарадват...
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта