Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот HoUs4oOL » 11 окт 2023 19:44

sirius123 написа:S. Korda е кандидата. Още повече е израснал. Гледах го срещу Мечо.

Е, Рубльов също, въпреки формата му, той е единствения останал от топ 10 май.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3225
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 11 окт 2023 19:57

Esi написа:Казал е, че ако Джокович не спечели най- много титли от ГШ този сезон щял да съжалява повече от него, който съжалявал само заради това, че не е в играта. Кратко и ясно. Трябва да си напълно скаран с логиката за да не разбереш, че Надал не е казал нищо негативно. А защо сърбинът е подпалил и джковисти вдигат врява, не е ясно. Мен ако питат, след като знае как му дебнат и тълкуват зле всяка дума е било по- добре да си мълчи, но са го питали в интервюто пред Movistar+ и е отговорил.


Джокович, говорейки пред Sportal, беше ясен в отговора си: "Не съм съгласен с това, което Надал каза за мен. Но няма да говоря лошо за него или Федерер. Уважението, което изпитвам към тях, преодолява всички негативни мнения, които може да имам за тях." :lol:

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот HoUs4oOL » 11 окт 2023 20:08

Амбицията на всички големи е еднакво крайна според мен, вижте Мъри, на тия години, мултимилионер, има 4 деца, световна разпознаваемост и какво ли още не, и вместо да си гледа живота, ходи да играе Чаланджъри по села и паланки... Сега, дали ще казваш, че продължаваш от любов към играта, или от любов към титлите е все тая, всички са еднакво луди, иначе нямаше да стигнат до върха, според мен.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2419
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 11 окт 2023 20:40

sirius123 написа:
Esi написа:Казал е, че ако Джокович не спечели най- много титли от ГШ този сезон щял да съжалява повече от него, който съжалявал само заради това, че не е в играта. Кратко и ясно. Трябва да си напълно скаран с логиката за да не разбереш, че Надал не е казал нищо негативно. А защо сърбинът е подпалил и джковисти вдигат врява, не е ясно. Мен ако питат, след като знае как му дебнат и тълкуват зле всяка дума е било по- добре да си мълчи, но са го питали в интервюто пред Movistar+ и е отговорил.


Джокович, говорейки пред Sportal, беше ясен в отговора си: "Не съм съгласен с това, което Надал каза за мен. Но няма да говоря лошо за него или Федерер. Уважението, което изпитвам към тях, преодолява всички негативни мнения, които може да имам за тях." :lol:

И какво може да е негативното му мнение за тях, след като Надал не е казал нищо негативно. Той спечели най- много титли от Шлема, начело е в статистиката и ако не беше го постигнал щеше да съжалява. Сега разбирам, че Джокович не е съгласен и нямало да съжалява ако беше падал. :lol: А Надал съжалява само за това, че не е здрав и на корта. Човекът е отговорил на въпрос на водещия какво мисли за рекордните титли на Джокович. Още от сега се започва с подпалване на интригата, представям си какво ще е през 2024.
Последна промяна от Esi на 11 окт 2023 21:04, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34878
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот MuFc1878 » 11 окт 2023 21:04

Няма какво да се случи, ако Надал пада от играчи извън топ 100. Искат за последно да генерират големи приходи, защото после се бие хикса на тениса.
Не виждам с какво Алкарас, Руне, Синер и Медведев са интересни. Но това си е мое мнение.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2419
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 11 окт 2023 21:15

Сезон 2024 ще е направо мамма миа от мнения на разни спецове, бивши и настоящи тенисисти, панегирици, плюене и тн. Муратоглу вече взе да разправя как не вярвал на думите на Рафа, че ще се отказва. Искал да сваля напрежението от себе си. Отсега започват интрижките.
Изображение

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22994
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 11 окт 2023 23:04

MuFc1878 написа:Ехеее дон Григорио изкорми кат риба Алкарас :lol:
Пак е набарал нова кака.

Показателна беше последната точка.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3225
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 12 окт 2023 09:53

Esi написа:
sirius123 написа:
Esi написа:Казал е, че ако Джокович не спечели най- много титли от ГШ този сезон щял да съжалява повече от него, който съжалявал само заради това, че не е в играта. Кратко и ясно. Трябва да си напълно скаран с логиката за да не разбереш, че Надал не е казал нищо негативно. А защо сърбинът е подпалил и джковисти вдигат врява, не е ясно. Мен ако питат, след като знае как му дебнат и тълкуват зле всяка дума е било по- добре да си мълчи, но са го питали в интервюто пред Movistar+ и е отговорил.


Джокович, говорейки пред Sportal, беше ясен в отговора си: "Не съм съгласен с това, което Надал каза за мен. Но няма да говоря лошо за него или Федерер. Уважението, което изпитвам към тях, преодолява всички негативни мнения, които може да имам за тях." :lol:

И какво може да е негативното му мнение за тях, след като Надал не е казал нищо негативно. Той спечели най- много титли от Шлема, начело е в статистиката и ако не беше го постигнал щеше да съжалява. Сега разбирам, че Джокович не е съгласен и нямало да съжалява ако беше падал. :lol: А Надал съжалява само за това, че не е здрав и на корта. Човекът е отговорил на въпрос на водещия какво мисли за рекордните титли на Джокович. Още от сега се започва с подпалване на интригата, представям си какво ще е през 2024.


По- ''интензивен'' от лукавия Надал , по време на ковид кризата нямаше. Толкова ''интензивност'' го беше обзела , че го доведе до операционата маса. Чакаме го .

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2419
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 13 окт 2023 14:27

Григор мина и през Джари с чиста победа. Много силен турнир прави в Шанхай и само така докрая. Ползата от хайлайта. 8-)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ofUbCmbQ-B0&t=13s[/youtube]
Изображение

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18129
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот kingofpop » 13 окт 2023 15:13

Е Гришо ще вземе тази титла. В най-добра форма е от всички, а и му дойде самочувствието след мача с Карлос. Няма кой да го бие от останалте
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост