Рафаел Надал - Тореадорът от Манакор

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34878
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Рафаел Надал - Тореадорът от Манакор

Мнениеот MuFc1878 » 28 яну 2022 08:59

Рафа Надал е на финал на най-прокълнатия му турнир. Този път нямаше пълна драма и 5 сета срещу Беретини (6-3, 6-2, 3-6, 6-3). Важното е, че държи физически до момента, което е огромна изненада предвид кошмарната 2021 година и невъзможността да тренира. На финала каквото стане!

VAMOS
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18131
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Рафаел Надал - Тореадорът от Манакор

Мнениеот kingofpop » 28 яну 2022 13:16

Не изглежда Рафа да има много шансове срещу Медвед в момента. Не виждам как ще издържи на темпото му, отделно руснака има да отмъщава за онзи финал на ЮСО през 2019.....тогав Рафа беше много по-млад, а Данил много по-зелен. Логиката сочи лесна победа за руснака, но Рафа няма да се даде и ще остави сърцето си на корта това е ясно :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17851
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Рафаел Надал - Тореадорът от Манакор

Мнениеот pomiqrat » 28 яну 2022 13:33

Сложи ли по същата логика на Беретини на 1/2-финала
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18131
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Рафаел Надал - Тореадорът от Манакор

Мнениеот kingofpop » 28 яну 2022 13:36

pomiqrat написа:Сложи ли по същата логика на Беретини на 1/2-финала


Изглежда тенисът ти е много далечен чисто като спорт щом сравняваш Беретини с Медведев в момента. :mrgreen: Може би просто се пренасочи към друг спорт
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17851
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Рафаел Надал - Тореадорът от Манакор

Мнениеот pomiqrat » 28 яну 2022 13:41

Не беше ли изгорял с няколко хилки на мач на Джокович
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18131
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Рафаел Надал - Тореадорът от Манакор

Мнениеот kingofpop » 28 яну 2022 13:42

pomiqrat написа:Не беше ли изгорял с няколко хилки на мач на Джокович


Брато, аз от тенис съм изкарал толкова пари, колкото ти няма да заработиш през целия си живот, дори и да бачкаш като магаре 7 дни в седмицата по 10 часа на ден. В това можеш да си напълно сигурен :mrgreen: :mrgreen: жив и здрав да си
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17851
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Рафаел Надал - Тореадорът от Манакор

Мнениеот pomiqrat » 28 яну 2022 13:47

По време на европейското изяснихме, че нещо си объркал човека с финансите и си дребна рибка и спря да ми пишеш. Като те гледам всеки път няколкото ти хилки заминанат след като се похвалиш колко много разбираш от тенис.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18131
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Рафаел Надал - Тореадорът от Манакор

Мнениеот kingofpop » 28 яну 2022 13:56

pomiqrat написа:По време на европейското изяснихме, че нещо си объркал човека с финансите и си дребна рибка и спря да ми пишеш. Като те гледам всеки път няколкото ти хилки заминанат след като се похвалиш колко много разбираш от тенис.


Не знам какво си изяснил, но не си много адекватен. :mrgreen: според мен няма смисъл да ти отговарям повече
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17851
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Рафаел Надал - Тореадорът от Манакор

Мнениеот pomiqrat » 28 яну 2022 13:59

Така е и тогава спря да ми отговаряш след скрийншота та банковата ми сметка. Бягай да нищиш залози и вземи най-накрая си купи S-ка и къща с тези 20 000, които изкарваш на месец. Не го раздавай толкова скромен с кола на старо.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13620
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Рафаел Надал - Тореадорът от Манакор

Мнениеот sapio0o » 28 яну 2022 18:10

Надал компенсира някои позагубени елементи с по-добро разбиране за играта. Много повече я чете, нагажда се спрямо опонента. Преди години стилът му бе абсолютно идентичен без значение от съперника, сега варира постоянно. Затова и е трудно за феновете му да му повярват, тъй като очакват да гони всичко като преди 15 години. Не е нужно, използва друг тип оръжия и пореден финал от шлема го демонстрират. В неделя може да се случи всичко, но важното е, че след толкова дълга пауза се представя на високо ниво и с добър шанс за рекордна титла от ГШ.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта