Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 02 юли 2018 21:22

MuFc1878 написа: Кака Никол да не му е била шута?

Аз си го помислих това пролетта, когато зацикли, но после ги бяха снимали заедно. И на мен нещата ми напомнят на тези след раздялата с Мария. Депресията се задълбочава и нещата стават все по-зле. В Бризбън бе неубедителен, но си взимаше мачовете. После смъртта на дядо му със сигурност оказа ефект върху настроението му за АО. Там играта не му спореше, имаше и травма в рамото, но той отново намираше начин да спечели мач срещу коравия Рубльов и изпусна много тъпо победата на 1/4 финал срещу Едмънд. Бореше се, бореше се и беше готов за битка! След това всичко се срина. Адски слабо представяне в Америка, после на червено малко дигна глава в Монте Карло и дори надигра Надал в първия сет и вече всичко се срина.... цикли много жестоко и всичко е на психологическо ниво. Не знам каква е причината, но нещата са все по-зле с всеки изминал турнир. До края има много точки в Синси и Лондон. За ФМ няма да се класира, ще загуби достатъчно точки, че да изпадне от топ 10. Може би тогава очаквания ще са никакви и отново ще си повярва :?

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3223
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 02 юли 2018 22:03

Откакто го пое внецуелецът , вдигна едно ниво , но до тук. Никакво понататъшно развитие. Цикли на едно место с еднообразна игра. Мисля , че има и нотки на будалък.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Red_Neck » 02 юли 2018 22:07

Потрес. Нямам обяснение за тази загуба.
Григор май бързо забрави колко време му отне да се върне в топ 10!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 02 юли 2018 22:18

sandi74 написа:Големият Стан прегази и се подигра с хасковската кифла.ФАКТ :idea: :!:


Григор Димитров днес счупи всякакви олигофреномери ...... да паднеш от Вавринка на трева ...... не е много престижно за играч, имащ някакви претенции. Но да паднеш от този труп, дето откак се върна на корта, е в апокалиптично състояние ...... това вече е олигофрения на квадрат.
Последна промяна от 1982 на 02 юли 2018 22:20, променено общо 1 път.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2419
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 02 юли 2018 22:20

Трябва да смени тренера, а и да поработи със спортен психолог. Според мен Валверду опрости играта на Григор максимално и с това явно не печели вече.
Победа на Вики Томова срещу чехкинята Смиткова със 7-6 6-1 и браво за което! Следващ мач със Серина Уилямс по всяка вероятност на Централния корт.
ps Vive la Belgique!!!!
Последна промяна от Esi на 02 юли 2018 23:09, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 02 юли 2018 23:08

TodorT написа:Абсолютен нещастник! Бесен съм :evil: :evil: :evil:

Трябва да намалиш очакванията към нашия. Нищо кой знае колко необичайно за Димитров не се е случило.

Потребителски аватар
gacobacov
Мнения: 726
Регистриран на: 25 мар 2008 17:39
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот gacobacov » 03 юли 2018 00:23

Щом Вики Томова с общо 4-те победи на трева в кариерата си (тая днеска и 3-те в квалификациите :lol: ) стига по-далече от Гришето на Уимбълдън, сметай :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24560
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот boabbb » 03 юли 2018 08:43

MuFc1878 написа:Тотален шок! Да беше срещу някой натегач, може.....но Стан не е играл тенис от 1 година :| Като загуби точките от Синси и Лондон, става много зле. Кака Никол да не му е била шута?


Ами ще му го бие, я. Тя направи 40, а още няма деца, в същото време нашето момче се чуди за какво му служи оная работа и някакви мацки го хранят със сладолед :lol: Няма кой да го чака.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2419
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 03 юли 2018 09:28

Григор след мача с Вавринка е казал, че не знае какво ще предприеме в бъдеще, но било хубаво да си почине и да окачи ракетата за известно време. Най- важното било да остане позитивен, въпреки че не е лесно да гледа отстрани турнира след като е отпаднал.

Най- лесното е да отпадне. От какво ще почива не е ясно след като има няма 10 мача за 2 месеца, как ще остане позитивен, също. Напоследък играе някакъв безидеен и страхлив тенис, играта му върви надолу мач след мач, а Валверду гледа безучастно. Да сменя тренера, това трябва да предприеме. Направи за него много, но явно не вървят вече нещата, а нашият вместо някакви депресии, емоционални сривове и да оставя ракетата, да тренира часове наред и да търси отново успеха.
Изображение

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 03 юли 2018 15:44

„Насъбират се много мачове, което натоварват тялото и същевременно тежат на психиката. Особено имайки предвид в колко мачове е трябвало да се преборя, да се върна от сет пасив. Понякога успявах, но за да си най-добрият, трябва да да правиш това всяка една година.“

„Пътят е труден, просто е. Със сигурност не съм щастлив от това, че отпаднах в първия кръг на Уимбълдън. Не мога да се сетя кога бе последния път, в който това се случи. Още съм шокиран. Трябва да го приема, предполгам. Не знам какво ще предприема сега, ако трябва да съм честен. Предполагам, че един от малкото позитиви е това, че мога да си почина, да оставя ракетата за известно време.

„Малко почивка не би навредила на никого. Най-важното е да остана позитивен. Това е най-трудното. Да знаеш, че си отпаднал, да гледаш мачовете по телевизията… не е лесно. Ако беше лесно, това нямаше да е тенис.“


Поне си признава, че психически не издържа. Мачовете не са много, че да натоварят тялото до краен предел, но очакванията му тежат.... Никол е в Гърция, ще видим нашият дали ще се присъедини към партито за юбилея й.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост