Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот pomiqr272 » 27 яну 2017 17:05

paro24 написа:
pomiqr272 написа:Аз съм горд с Владо Илиев и Краси Анев, но медиите за масова дезинформация няма да им обърнат нужното внимание и просто ще ги споменат и цяла седмица ще ни навират в носа достойната загуба на Григор Димитров. Такова нещо като достойна загуба няма. Питайте България, която губи достойно няколко войни.

ПС: Колко много пари хвърлиха за ПР на Григор и чуждестраната публика не го бръсне за жив.


И кой от известните участва на европейското? Там ли са Бьорндален, сравним в тениса с Федерер, там ли е Свенсен, а Мартен Фуркад, който мачка както беше доскоро Джокович. Добри резултати на нашите биатлонисти и те са длъжни да участват в това слабо състезание, защото такава е наредбата и по този начин им отпускат пари.


Срещу кой топ тенисист игра и победи Григор на АО?

Потребителски аватар
BurnX
Мнения: 255
Регистриран на: 03 авг 2014 15:26
Контакти:

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот BurnX » 27 яну 2017 17:09

pomiqr272 написа:Естествено Григор Димитров е по-добър, игра по-добре от житния бегач и блъскач, беше в по-добро физическо състояние и това си пролича в петия сет, в който Надал остана без въздух и нямаше шанс срещу Григор Димитров, както предвиждаха форумните капацитети и само късмета го покри.

Късмет не късмет , факта е че той продължава а Григор отпада. Жалко , че късмета не беше на наша страна.

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот paro24 » 27 яну 2017 17:09

Ако продължава така скоро до четвъртфинала няма да среща топ тенесист, въпреки, че Гаске, а и белгиеца, който размаза Тиим не са за изхвърляне.
Димитров не виновен, че Джокович и Тиим, които бе победен седмица преди това са паднали.
Но те участваха в състезанието.

Потребителски аватар
gela
Мнения: 3
Регистриран на: 07 дек 2016 20:47

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот gela » 27 яну 2017 17:12

pomiqr272 написа:
paro24 написа:
pomiqr272 написа:Аз съм горд с Владо Илиев и Краси Анев, но медиите за масова дезинформация няма да им обърнат нужното внимание и просто ще ги споменат и цяла седмица ще ни навират в носа достойната загуба на Григор Димитров. Такова нещо като достойна загуба няма. Питайте България, която губи достойно няколко войни.

ПС: Колко много пари хвърлиха за ПР на Григор и чуждестраната публика не го бръсне за жив.


И кой от известните участва на европейското? Там ли са Бьорндален, сравним в тениса с Федерер, там ли е Свенсен, а Мартен Фуркад, който мачка както беше доскоро Джокович. Добри резултати на нашите биатлонисти и те са длъжни да участват в това слабо състезание, защото такава е наредбата и по този начин им отпускат пари.


Срещу кой топ тенисист игра и победи Григор на АО?


А ти копеле нещастно кога ще достигнеш успехите на Григор??? Явно си някой кенефаджия, който чисти крайпътните тоалетни за дребни стотинки, но тук раздава правосъдие иначе. помяре, яж ми хуя!

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот pomiqr272 » 27 яну 2017 17:15

gela написа:
pomiqr272 написа:
paro24 написа:
pomiqr272 написа:Аз съм горд с Владо Илиев и Краси Анев, но медиите за масова дезинформация няма да им обърнат нужното внимание и просто ще ги споменат и цяла седмица ще ни навират в носа достойната загуба на Григор Димитров. Такова нещо като достойна загуба няма. Питайте България, която губи достойно няколко войни.

ПС: Колко много пари хвърлиха за ПР на Григор и чуждестраната публика не го бръсне за жив.


И кой от известните участва на европейското? Там ли са Бьорндален, сравним в тениса с Федерер, там ли е Свенсен, а Мартен Фуркад, който мачка както беше доскоро Джокович. Добри резултати на нашите биатлонисти и те са длъжни да участват в това слабо състезание, защото такава е наредбата и по този начин им отпускат пари.


Срещу кой топ тенисист игра и победи Григор на АО?


А ти копеле нещастно кога ще достигнеш успехите на Григор??? Явно си някой кенефаджия, който чисти крайпътните тоалетни за дребни стотинки, но тук раздава правосъдие иначе. помяре, яж ми хуя!


Не съм виновен за калпавия ти живот и чуждите успехи да ме карат да се чувствам добре.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1178
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот redhooligan » 27 яну 2017 17:16

Невероятен мач. Просто изключително зрелище. Пет часов трилър. Може да се нарече по още много начини.
За жалост Григор отпадна. Надявах се да гледаме baby Fed срещу Fed на финала,но уви. Много добра игра и от двамата тенисисти, като не във едно или две отигравания Надал беше покрит от късмета. Нашия също така направи някои грешки които му костваха мача,но няма какво да се направи. Този мач определено не беше за хора със слаби сърца. Финалът може да е доста интересен, за жалост без нашето момче. Все пак се вижда че е на прав път. Дано запази тази форма на игра и не се съмнявам, че през тази година ще вземе титла от големия шлем.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот Alex » 27 яну 2017 17:17

Айде, айде... допреди няколко годин ив тоя форум всички обясняваха как нищо не ставало от Григор, колко слаб бил и какво ли още не... :roll:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот River Plate » 27 яну 2017 17:19

pomiqr272 написа:
paro24 написа:
pomiqr272 написа:Аз съм горд с Владо Илиев и Краси Анев, но медиите за масова дезинформация няма да им обърнат нужното внимание и просто ще ги споменат и цяла седмица ще ни навират в носа достойната загуба на Григор Димитров. Такова нещо като достойна загуба няма. Питайте България, която губи достойно няколко войни.

ПС: Колко много пари хвърлиха за ПР на Григор и чуждестраната публика не го бръсне за жив.


И кой от известните участва на европейското? Там ли са Бьорндален, сравним в тениса с Федерер, там ли е Свенсен, а Мартен Фуркад, който мачка както беше доскоро Джокович. Добри резултати на нашите биатлонисти и те са длъжни да участват в това слабо състезание, защото такава е наредбата и по този начин им отпускат пари.


Срещу кой топ тенисист игра и победи Григор на АО?


Ех, колко е малка и тясна душичката на обикновения българин. Ти в сферата в която работиш, дали си в топ 20 в световен мащаб?
Вместо да се радваме, че дори имаме тенисис в топ 100, то байганьовците го наричат "Каун", "Дришо" и всякакви други безродни коментари. Твоя живот да не се обогати, като Гришо отпадна на 1/2 финал на АО? Оставаш си същия лузър в живота. А Гришо ще треска готините каки, ще почива на Малдивите и ще си прави кефа.

Айде, балък.
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 27 яну 2017 17:28

Е.. надявах се друго да стане, но всъщност е логично случилото се. Григор Димитров е добър, а за стандарт български - фантастичен, но трудно ще се мери с Надал и Федерер. Аз лично съм доволен - България не е световна сила в мъжкия тенис и на фона на това представянето на Григор Димитров е голям успех. Всъщност кариерата му като цяло е успех.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот pomiqr272 » 27 яну 2017 17:33

River Plate написа:
pomiqr272 написа:
paro24 написа:
pomiqr272 написа:Аз съм горд с Владо Илиев и Краси Анев, но медиите за масова дезинформация няма да им обърнат нужното внимание и просто ще ги споменат и цяла седмица ще ни навират в носа достойната загуба на Григор Димитров. Такова нещо като достойна загуба няма. Питайте България, която губи достойно няколко войни.

ПС: Колко много пари хвърлиха за ПР на Григор и чуждестраната публика не го бръсне за жив.


И кой от известните участва на европейското? Там ли са Бьорндален, сравним в тениса с Федерер, там ли е Свенсен, а Мартен Фуркад, който мачка както беше доскоро Джокович. Добри резултати на нашите биатлонисти и те са длъжни да участват в това слабо състезание, защото такава е наредбата и по този начин им отпускат пари.


Срещу кой топ тенисист игра и победи Григор на АО?


Ех, колко е малка и тясна душичката на обикновения българин. Ти в сферата в която работиш, дали си в топ 20 в световен мащаб?
Вместо да се радваме, че дори имаме тенисис в топ 100, то байганьовците го наричат "Каун", "Дришо" и всякакви други безродни коментари. Твоя живот да не се обогати, като Гришо отпадна на 1/2 финал на АО? Оставаш си същия лузър в живота. А Гришо ще треска готините каки, ще почива на Малдивите и ще си прави кефа.

Айде, балък.


Номер едно съм. Ела на работа да попиташ. Не си падам по стари чанти, за да му завиждам на протърканите вагини. Ще си трескам готините 16-ки, 18-ки и 20-ки и ще си почивам на леглото. Пусни сълза. Всички лузъри коментирате коментиращите, които не харесват Григор. Пусни още една сълза. Не съм в Северна Корея и не съм длъжен да харесвам Григор. Като се отдаде на професията си може и да го харесам. Досега е доказал, че го прави само за парите. Божи номер две, но онзи поне е забавен. Преди не харесвах и клоуна Джокович, но показа професионализъм и ми е издигна в очите.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта