Левски - Партизан | БНТ HD

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Левски - Партизан | БНТ HD

Мнениеот diplomat » 15 ное 2014 23:26

Stahlgewitter написа:
diplomat написа:Синчецът винаги е на всеки мач, но и винаги коментира във форума, голям факир. :lol: :lol: :lol:

Някои хора имат смартфони,тблети,мобилен интернет,други въпроси имаш ли?

Ей, много сте модерни станали, скоро сигурно и с таблетите си ще почнете да налагате лошите "чорбари", които ви се привиждат зад всеки ъгъл. :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски - Партизан | БНТ HD

Мнениеот sin4ec » 15 ное 2014 23:28

memnto написа:Евала за което.
Иначе посочи ли ми ти фена на ЦСКА, и провокацията му? :?

От ТВ няма как, но заинтересувай се кой е пострадалият, дето отиде в болница. Тепърва ще събирам данни от агентурата, но предварителните са достатъчни засега! :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Левски - Партизан | БНТ HD

Мнениеот 1982 » 15 ное 2014 23:29

Никакви фенове на ЦСКА не е имало, 10-15 сърби и това е.
Никакви провокации не е имало. Единствената "провокация" е, че не са си дала един от шаловете доброволно .... което е разгневило сините нинджи и са изляли "справедливия" си гняв ...... запомнете едно - никога феновете на Левски не са виновни за нищо, винаги някой друг е крив. 8-) 8-)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски - Партизан | БНТ HD

Мнениеот sin4ec » 15 ное 2014 23:32

1982 написа:Никакви фенове на ЦСКА не е имало, 10-15 сърби и това е.
Никакви провокации не е имало. Единствената "провокация" е, че не са си дала един от шаловете доброволно .... което е разгневило сините нинджи и са изляли "справедливия" си гняв ...... запомнете едно - никога феновете на Левски не са виновни за нищо, винаги някой друг е крив. 8-) 8-)

Ъхъм, мирните фенове на задната трибуна наказват шалове... а кой ли вика КЗЛ? Смешник.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Левски - Партизан | БНТ HD

Мнениеот milen.hristov » 15 ное 2014 23:33

diplomat написа:
Stahlgewitter написа:
diplomat написа:Синчецът винаги е на всеки мач, но и винаги коментира във форума, голям факир. :lol: :lol: :lol:

Някои хора имат смартфони,тблети,мобилен интернет,други въпроси имаш ли?

Ей, много сте модерни станали, скоро сигурно и с таблетите си ще почнете да налагате лошите "чорбари", които ви се привиждат зад всеки ъгъл. :mrgreen: :lol:

Приличат ми на един треньор в Левски който в момента тренира дубъла с впечатляващи резултати който и тогава и сега го е обхванала параноята, както и на един истински треньор който пък съзираше световна конспирация

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Левски - Партизан | БНТ HD

Мнениеот 1982 » 15 ное 2014 23:36

Хаха, знаех си, накрая чорбарите излезнаха виновни. :lol: :lol: :lol: Дошли някакви червени фантоми и скандирали КЗЛ. :lol: :lol: :lol:

Очаквам Адриатическата лига да накаже ЦСКА, а на Левски да бъде присъдена служебна победа, както и изплатено обезщетение. :| :|
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

sirius
Мнения: 5
Регистриран на: 29 окт 2014 16:02
Контакти:

Re: Левски - Партизан | БНТ HD

Мнениеот sirius » 15 ное 2014 23:37

Това не са никакви фенове на Левски. Това е някаква утайка, комплексирани момченца, които като скачат 100 на 5 , се чувстват големите мъже. Лошото е,че тия пропадняци, само мърсят името на Левски. Пукнете бе, нещастници. Помияри миризливи.

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Левски - Партизан | БНТ HD

Мнениеот milen.hristov » 15 ное 2014 23:37

sin4ec написа:
1982 написа:Никакви фенове на ЦСКА не е имало, 10-15 сърби и това е.
Никакви провокации не е имало. Единствената "провокация" е, че не са си дала един от шаловете доброволно .... което е разгневило сините нинджи и са изляли "справедливия" си гняв ...... запомнете едно - никога феновете на Левски не са виновни за нищо, винаги някой друг е крив. 8-) 8-)

Ъхъм, мирните фенове на задната трибуна наказват шалове... а кой ли вика КЗЛ? Смешник.

Баба ми имаше една приказка ''Гърне ми викай, ама ме не троши''(и преди съм го споменавал тук), но хора с нарушена ценностна система не биха го разбрали

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски - Партизан | БНТ HD

Мнениеот sin4ec » 15 ное 2014 23:51

milen.hristov написа:
sin4ec написа:
1982 написа:Никакви фенове на ЦСКА не е имало, 10-15 сърби и това е.
Никакви провокации не е имало. Единствената "провокация" е, че не са си дала един от шаловете доброволно .... което е разгневило сините нинджи и са изляли "справедливия" си гняв ...... запомнете едно - никога феновете на Левски не са виновни за нищо, винаги някой друг е крив. 8-) 8-)

Ъхъм, мирните фенове на задната трибуна наказват шалове... а кой ли вика КЗЛ? Смешник.

Баба ми имаше една приказка ''Гърне ми викай, ама ме не троши''(и преди съм го споменавал тук), но хора с нарушена ценностна система не биха го разбрали

Само уважение към баба ти, но ти нямаш ценностна система. На първо време научи българския правопис, че и децата ти се подиграват вече!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Партизан | БНТ HD

Мнениеот plamenst7 » 16 ное 2014 01:48

sin4ec написа:
plamenst7 написа:О човек насила не може да даде нищо, още по-малко на някой който няма как да го приеме поради нечовешката си същност. Само мога да съжалявам, че такива примитивни индивиди живеят на тази земя.

Ти нямаш какво да дадеш, тъй че наври си го отзад и си извади червения шал от пояса, чорбароид! И ме боли хуя за какво съжаляваш и за какво не!

Хахаха чорбароид. Кой забива пирони в ковчега на БК Левски? Аз ли? Това което направиха приматите днес, на които ти имаш същото мислене, не може да го направи и най-върлия чорбар. Истината е, че в момента мед им капе на душичките на всички чорбари, заради "големите" левскари хвърлили поредното срамно петно върху името на Левски. Вие сте СРАМ не само за Левски, не само за България, но за човешкия вид като цяло.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта