Atletico Madrid (Фен тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7373
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Los Che » 30 сеп 2018 13:18

Изображение
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 03 окт 2018 11:48

Днес посрещаме Брюж в едни наглед лесен мач от ШЛ.Вярно е че сме по класния отбор но място за подценяване няма.Втора победа и се насочваме уверено към следващия кръг.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 04 окт 2018 08:18

Въпреки всичко подценихме Брюж и победата дойде доста по трудно от очакваното.Нищо важното е че е с две победи си глудаме съвсем уверено към излизане от групите.Този път.

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7373
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Los Che » 04 окт 2018 21:58

Изображение
В центъра започнаха да демонтират "Калдерон"
На VM глудат съвсем уверено
Изображение
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 05 окт 2018 09:15

Симеоне иска златна топка за Гризман.Има логика - след две купи с Атлетико и световна титла с Франция.Гризман се намира във формата на живота си и би била логична Златна топка.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 07 окт 2018 09:57

Днес ни чака трудно домакинство на Бетис.Трябва да си го вземем ва всяка цена.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 08 окт 2018 09:06

Важна победа над Бетис с 1:0.На второ място сме след Севиля но ни предстои гостуване на вечната черна котка Виляреал.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 09 окт 2018 14:46

Диего Коста ще може да играе за Атлетико Мадрид срещу Виляреал, съобщават медиите в Испания.

Нападателят е контузен в бедрото и пропусна победата на столичани с 1:0 срещу Бетис през миналия уикенд.

Коста получи травмата при успеха на Атлетико с 3:1 срещу белгийския Брюж в Шампионската лига на 3 октомври.

30-годишният Диего Коста се възстановява в Мадрид, като пропуска и лагера на националния отбор на Испания през настоящия месец.

Атлетико Мадрид гостува на Виляреал на 20 октомври.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 11 окт 2018 15:32

[center]Нигес: Искам да приключа с футбола в Атлетико[/center]

Звездата на Атлетико Мадрид Саул Нигес разочарова много клубове, в това число и тимове като Барселона и Манчестър Юнайтед, след като заяви, че желае да приключи кариерата си в настоящия си клуб.

23-годишният Нигес прекара две години в школата на Реал Мадрид, но в крайна сметка премина в Атлетико, за да направи име.

Халфът вече направи над 200 мача за „дюшекчиите“ и привлече погледа на редица големи грандове, както в Испания, така и в чужбина.

През лятото се твърдеше, че от Юнайтед са предложили над 130 млн. паунда за Нигес, който обаче подписа договор с Атлетико до 2026 година.

„Именно заради това подписах толкова дълъг договор. Това са моите намерения, да бъда в Атлетико през целия си живот. В света на футбола обаче нищо не се знае“, коментира Нигес.

„Лично аз искам да приключа кариерата си в Атлетико, но ако направя няколко лоши години, може вече да не ме обичат“, пошегува се още той.

Саул има един гол в десет мача за Атлетико от началото на сезона.


Световен шампион от Атлетико: Аз съм честен човек и не бих отишъл в Реал

Левият краен бранител на Атлетико Мадрид Люка Ернандес говори пред медиите по време на лагер-сбора на националния отбор на Франция за двубоите с Исландия (приятелски) и Германия (от Лигата на нациите). Играчът обаче бе попитан за своя клуб и офертата, която е получил от градския съперник Реал Мадрид.

"Не съм се замислял много. На 100% съм с моя клуб и дори вече преподписах. Моят агент ме информира, че от Реал се интересуват от мен, но аз му казах, че няма как да го направя. Атлетико е моят отбор - клуб, който ми даде всичко. Аз съм честен човек и не мога да отида в Реал", сподели пред "RMC" Ернандес.

"Очаквам да остана много време в Атлетико, но знаете, че футболът е много динамичен. Ако все пак дойде оферта, която не мога да откажа...", не довърши изречението си френският бранител.

Люка Ернандес е роден в Марсилия през 1996 г., но е юноша на Атлетико Мадрид, за който дебютира през 2014 г. Оттогава той изиграва 53 двубоя, като печели трофея в Лига Европа през сезон 2017/2018 г., както и Суперкупата на Европа през 2018 г.


Тука някои говореха за Саул, аз като им обяснявах, че той може да е и с 20 млн клауза и пак ще си остане при нас ;) :twisted: 8-) 8-) 8-)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 16 окт 2018 09:26

Носителят на трофея в Лига Европа и вицешампион от миналия сезон в испанската Ла Лига - Атлетико Мадрид, регистрира рекорден бюджет в своята история. Техническата администрация на клуба изнесе данни, от които става ясно, че тимът от Мадрид ще може да разчита на бюджет от 403 млн. евро за сезон 2019/2010 г. Така клубът за първи път прескача границата от 400 млн. евро.

Увеличаването на бюджета на Атлетико е право пропорционално на представянето на отбора както на домашната, така и не европейската сцена. В последните шест години, под ръководството на аржентинеца Диего Симеоне, "рохибланкос" веднъж станаха шампиони на Испания (2014 г.), веднъж вдигнаха Купата на краля (2013 г.), Суперкупата на Испания (2014 г.), два пъти Суперкупата на Европа (2012 и 2018 г.), два пъти вдигнаха трофея от турнира Лига Европа (2012 и 2018 г.). Тимът достигна и в два случая във финала на Шампионската лига (2014 и 2016 г.), но загуби и в двата от градския съперник Реал Мадрид.

Бюджетът за сезон 2012/2013 г. беше 123 млн. евро, 2013/2014 г. - 150 млн. евро, 2014/2015 г. - 200 млн. евро, 2015/2016 г. - 241 млн. евро, 2016/2017 г. - 266,1 млн. евро, а през миналия сезон 374 млн. евро.

Основните пера в икономическия ръст са телевизионните права, участието в Шампионската лига, абонаментните карти и билети за домакинските мачове, както и парични средства от различни спонсори.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта