A.S. Roma - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: A.S. Roma - Фен тема

Мнениеот Romanisto » 13 май 2019 09:42

Победата не ме изненадва. Проблемът е, че Милан и Аталанта трябва да сбъркат в следващите кръгове иначе оставаме аут от ШЛ.

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: A.S. Roma - Фен тема

Мнениеот Romanisto » 14 май 2019 10:55

Даниеле Де Роси приключва състезателната си кариера за Рома в края на сезона и ще си търси нов отбор за поне сезон два. От както Палота дойде почна да гони лидерите и да ги пенсионира. Първо Тоти , сега Де Роси следващия сигурно ще е Флоренци.

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: A.S. Roma - Фен тема

Мнениеот plmar » 20 май 2019 15:35

Romanisto написа:Даниеле Де Роси приключва състезателната си кариера за Рома в края на сезона и ще си търси нов отбор за поне сезон два. От както Палота дойде почна да гони лидерите и да ги пенсионира. Първо Тоти , сега Де Роси следващия сигурно ще е Флоренци.


За Тоти не си прав, оттегли се сам, не преклонна за футбол възраст и получи пост в отбора!И Де Роси е на години...не знам, дано не е нещо от сорта на Алегри.
Изображение

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: A.S. Roma - Фен тема

Мнениеот Romanisto » 20 май 2019 17:07

plmar написа:
Romanisto написа:Даниеле Де Роси приключва състезателната си кариера за Рома в края на сезона и ще си търси нов отбор за поне сезон два. От както Палота дойде почна да гони лидерите и да ги пенсионира. Първо Тоти , сега Де Роси следващия сигурно ще е Флоренци.


За Тоти не си прав, оттегли се сам, не преклонна за футбол възраст и получи пост в отбора!И Де Роси е на години...не знам, дано не е нещо от сорта на Алегри.


Абе глупости говориш. Нима забрави как бе пенсиониран ТОТТИ????!!!!!! Тоти бе готов да изиграе още един сезон, но те не му предложиха договор, а като утешителна награда му дадоха поста за да бъдат успокоени играчите и феновете, сега Де Роси открито си каза че може да изиграе още 1-2 сезона за Рома и да се пенсионира като играч на РОМА и, че е разочарован, че не е получил предложение за договор, но няма да прави драми.

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: A.S. Roma - Фен тема

Мнениеот plmar » 20 май 2019 21:32

Romanisto написа:
plmar написа:
Romanisto написа:Даниеле Де Роси приключва състезателната си кариера за Рома в края на сезона и ще си търси нов отбор за поне сезон два. От както Палота дойде почна да гони лидерите и да ги пенсионира. Първо Тоти , сега Де Роси следващия сигурно ще е Флоренци.


За Тоти не си прав, оттегли се сам, не преклонна за футбол възраст и получи пост в отбора!И Де Роси е на години...не знам, дано не е нещо от сорта на Алегри.


Абе глупости говориш. Нима забрави как бе пенсиониран ТОТТИ????!!!!!! Тоти бе готов да изиграе още един сезон, но те не му предложиха договор, а като утешителна награда му дадоха поста за да бъдат успокоени играчите и феновете, сега Де Роси открито си каза че може да изиграе още 1-2 сезона за Рома и да се пенсионира като играч на РОМА и, че е разочарован, че не е получил предложение за договор, но няма да прави драми.


И двамата са наши легенди, световни шампиони и пр. и пр. Но по твоята логика Шави и Иниеста още щяха да цъкат в Барса. Съжалявам, няма как да се съглася. Пак повтарям, те са легенди, но при днешната динамика, след 35.....няма как да стане.
Изображение

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: A.S. Roma - Фен тема

Мнениеот Romanisto » 21 май 2019 09:34

plmar написа:
Romanisto написа:
plmar написа:
Romanisto написа:Даниеле Де Роси приключва състезателната си кариера за Рома в края на сезона и ще си търси нов отбор за поне сезон два. От както Палота дойде почна да гони лидерите и да ги пенсионира. Първо Тоти , сега Де Роси следващия сигурно ще е Флоренци.


За Тоти не си прав, оттегли се сам, не преклонна за футбол възраст и получи пост в отбора!И Де Роси е на години...не знам, дано не е нещо от сорта на Алегри.


Абе глупости говориш. Нима забрави как бе пенсиониран ТОТТИ????!!!!!! Тоти бе готов да изиграе още един сезон, но те не му предложиха договор, а като утешителна награда му дадоха поста за да бъдат успокоени играчите и феновете, сега Де Роси открито си каза че може да изиграе още 1-2 сезона за Рома и да се пенсионира като играч на РОМА и, че е разочарован, че не е получил предложение за договор, но няма да прави драми.


И двамата са наши легенди, световни шампиони и пр. и пр. Но по твоята логика Шави и Иниеста още щяха да цъкат в Барса. Съжалявам, няма как да се съглася. Пак повтарям, те са легенди, но при днешната динамика, след 35.....няма как да стане.


Тотално не си в час братле. Слънчасал ли си??? Ръководството на Барса щеше да предложи нови договори на Иниеста и Шави!Даже май дори им предложи, но те отказаха. Те сами решиха да търсят друга тръпка. Тоти и Де Роси им бе казано да си търсят нов отбор или да се пенсионират. Тоти се пенсионира, защото се бе врякъл във вярност на РОма и щеше да престъпи принципите си, Де Роси обаче му се играе поне още 2 години и ще търси нов отбор. И там където отиде ще се играе динамичен футбол. Де Роси е ДЕФАНЗИВАЕН ХАЛФ, колко пъти ни е спасявал преез последните 2 години докато младите го гледат. Престани да говориш глупости. Спирам с този спор, защото явно не си наясно. Всички легенди, треньори и действащи играчи бяха възмутени, че на Тоти не му бе предложен нов договор, всички ултраси на РОма бяха бесни е явно без теб.

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: A.S. Roma - Фен тема

Мнениеот plmar » 11 юни 2019 21:00

Пауло Фонсека, определено много добър избор! Много добър.
Изображение

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: A.S. Roma - Фен тема

Мнениеот Romanisto » 12 юни 2019 15:19

Не мога да кажа дали е добър избор. Този човек за пръв път отива в голямо първенство. Да видим каква селекция ще направим и тогава мога да кажа за какво ще се борим. :)

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: A.S. Roma - Фен тема

Мнениеот rebelheartous » 17 юни 2019 10:52

За първи път голямо първенство другия път. Вече е водил Порто и Брага. Да не говорим, че с Шахтьор мина веднъж групите, като би Сити и Наполи в Украйна. Така че отличен избор, мен даже ми е жал за Шахтьор.

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: A.S. Roma - Фен тема

Мнениеот Romanisto » 18 юни 2019 11:33

rebelheartous написа:За първи път голямо първенство другия път. Вече е водил Порто и Брага. Да не говорим, че с Шахтьор мина веднъж групите, като би Сити и Наполи в Украйна. Така че отличен избор, мен даже ми е жал за Шахтьор.



Ок, аз след напускането на Тоти очаквам тотално фиаско. Фонсека няма да се задържи дълго даже и до зимата няма да изкара. Дано греша ще видим. Шахтьор винаги са играли силно в украйна и без фонсека.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта