Бербатов ще играе в ПАОК

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бербатов ще играе в ПАОК

Мнениеот blue avalanche » 02 сеп 2015 14:16

ПАОК ще бъде поредният отбор,станал пишман,че е взел Диадемата(коронката,тиарата,превръзката)... :mrgreen:

На линия
Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Бербатов ще играе в ПАОК

Мнениеот Alexx » 02 сеп 2015 14:17

Pichichi написа:И това че МЛС го дават по Евроспорт прави футбола в тази лига качествен ли, мачовете са по-зле от родната А група като футбол.
Взели по 1/2 известни футболисти от Европа които никой не ги иска и голямо първество. Тези които са над нивото на МЛС си правят
каквото си поискат в мачовете, един Джовинко го гледах в някакъв мач и ги правеше луди противниците им вкара 3 гола а той
не е никак по-добър от Бербатов! Бербатов има време и в САЩ да отиде естествено ако има желание.


НА мен мачовете от МЛС са ми много по-интересни от повечето европейски първенства.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Бербатов ще играе в ПАОК

Мнениеот sandi74 » 02 сеп 2015 14:18

CSKA 78 написа:
Viktor4o_Rs написа:Меко казано съм изумен от този избор на Бербатов :shock: :shock: :shock: Ако наистина са го искали Астън Вила и Сампдория, а той се е пазарял за пари, за да иде накрая в ПАОК, просто нямам думи ... Разбира се, той си знае най-добре какво да прави, ПАОК са силен отбор с чудесна агитка, но все пак в гръцкото първенство да отидеш вместо в някой от ТОП 7 първенствата, при това дори не са Олимпиакос все пак. Другият вариант е никой друг читав отбор да не го е искал и всичко да са били спекулации. Очаквах да иде в много по-силен тим и съм разочарован.




Бербатов като всеки футболист на неговите години търси отбор, който ще му даде повече пари! Той няма нужда да прави кариера и да играе при компромисни условия! Защото вече е направил кариера/име (при това кариера, с каквато могат да се похвалят малко футболисти), което работи за него, сега може да играе още 1-2 години за този отбор, който се съгласи с неговите изисквания!!! ;)

ПП Всъщност това, че ще играе за ПАOK e добре дошло, след 2 години го чакаме да се завърне в ЦСКА!

Добре ще е да завърши кариерата си в трупа ритаща за здраве в Б група,стига да влезете де ако ли не В група за него е идеалния вариант :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Бербатов ще играе в ПАОК

Мнениеот CSKA 78 » 02 сеп 2015 14:21

sandi74 написа:Добре ще е да завърши кариерата си в трупа ритаща за здраве в Б група,стига да влезете де ако ли не В група за него е идеалния вариант :mrgreen: :lol:



Бате Сандьо, явно не можеш да смяташ! Факт! :mrgreen:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9088
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бербатов ще играе в ПАОК

Мнениеот FLANKER » 02 сеп 2015 14:22

Alexx написа:
dunavrs написа:Честито на Бербатов! Прекрасен трансфер за него и с оглед климата(не политическият, разбира се :D ) в Гърция, и с оглед близкото разстояние до България. Колкото до хората, които иронизират преминаването му в ПАОК - жалки сте. Много се лъжете, ако си мислите, че да играеш в САЩ или в Дубай е по-хубаво от това да играеш в Гърция, най-малкото нивото на лигата на "съседите" ни е доста по-високо спрямо това на американската лига, въпреки нейния масивен PR и докарването на сума ти поостарели звезди там.


Първенството на САЩ го дават по евроспорт и скай спортс. Гръцкото го дават само в Гърция. Да не говорим,че е в топ 10 по посещаемост в света.
Също така в Гърция ще среща ежедневната простотия като ще среща в България с тази разлика,че ще е я среща в чужда държава.

Алекс,четири пъти съм бил в Гърция и определено простотия не видях.Видях едни 50г.+ пред България.
пп.Ако визираш публиката по стадионите им ,е за там нямам представа... ;)
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бербатов ще играе в ПАОК

Мнениеот Viktor4o_Rs » 02 сеп 2015 14:22

Alexx написа:
Pichichi написа:И това че МЛС го дават по Евроспорт прави футбола в тази лига качествен ли, мачовете са по-зле от родната А група като футбол.
Взели по 1/2 известни футболисти от Европа които никой не ги иска и голямо първество. Тези които са над нивото на МЛС си правят
каквото си поискат в мачовете, един Джовинко го гледах в някакъв мач и ги правеше луди противниците им вкара 3 гола а той
не е никак по-добър от Бербатов! Бербатов има време и в САЩ да отиде естествено ако има желание.


НА мен мачовете от МЛС са ми много по-интересни от повечето европейски първенства.


Гледал съм немалко мачове от МЛС и въобще не съм съгласен, че първенството е слабо, напротив. А и посещаемостта е супер.
Изображение

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Бербатов ще играе в ПАОК

Мнениеот sandi74 » 02 сеп 2015 14:23

CSKA 78 написа:
sandi74 написа:Добре ще е да завърши кариерата си в трупа ритаща за здраве в Б група,стига да влезете де ако ли не В група за него е идеалния вариант :mrgreen: :lol:



Бате Сандьо, явно не можеш да смяташ! Факт! :mrgreen:

Аз че смятам смятам,ама ти май не усещаш какво имам предвид. :idea: :mrgreen:

На линия
Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Бербатов ще играе в ПАОК

Мнениеот Alexx » 02 сеп 2015 14:25

FLANKER написа:
Alexx написа:
dunavrs написа:Честито на Бербатов! Прекрасен трансфер за него и с оглед климата(не политическият, разбира се :D ) в Гърция, и с оглед близкото разстояние до България. Колкото до хората, които иронизират преминаването му в ПАОК - жалки сте. Много се лъжете, ако си мислите, че да играеш в САЩ или в Дубай е по-хубаво от това да играеш в Гърция, най-малкото нивото на лигата на "съседите" ни е доста по-високо спрямо това на американската лига, въпреки нейния масивен PR и докарването на сума ти поостарели звезди там.


Първенството на САЩ го дават по евроспорт и скай спортс. Гръцкото го дават само в Гърция. Да не говорим,че е в топ 10 по посещаемост в света.
Също така в Гърция ще среща ежедневната простотия като ще среща в България с тази разлика,че ще е я среща в чужда държава.

Алекс,четири пъти съм бил в Гърция и определено простотия не видях.Видях едни 50г.+ пред България.
пп.Ако визираш публиката по стадионите им ,е за там нямам представа... ;)


Maнталитета на българите и византийците е много близък. Така,че вероятността Бербатов да се сблъска в Гърция с нещата които би се сблъскал в България е голям.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Бербатов ще играе в ПАОК

Мнениеот CSKA 78 » 02 сеп 2015 14:26

sandi74 написа:Аз че смятам смятам,ама ти май не усещаш какво имам предвид. :idea: :mrgreen:



Аз те усещам, но както Бирое шампион няма да стане, така и ЦСКА след 2 години ще е...в А група!! :mrgreen:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9088
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бербатов ще играе в ПАОК

Мнениеот FLANKER » 02 сеп 2015 14:30

Alexx написа:
FLANKER написа:
Alexx написа:
dunavrs написа:Честито на Бербатов! Прекрасен трансфер за него и с оглед климата(не политическият, разбира се :D ) в Гърция, и с оглед близкото разстояние до България. Колкото до хората, които иронизират преминаването му в ПАОК - жалки сте. Много се лъжете, ако си мислите, че да играеш в САЩ или в Дубай е по-хубаво от това да играеш в Гърция, най-малкото нивото на лигата на "съседите" ни е доста по-високо спрямо това на американската лига, въпреки нейния масивен PR и докарването на сума ти поостарели звезди там.


Първенството на САЩ го дават по евроспорт и скай спортс. Гръцкото го дават само в Гърция. Да не говорим,че е в топ 10 по посещаемост в света.
Също така в Гърция ще среща ежедневната простотия като ще среща в България с тази разлика,че ще е я среща в чужда държава.

Алекс,четири пъти съм бил в Гърция и определено простотия не видях.Видях едни 50г.+ пред България.
пп.Ако визираш публиката по стадионите им ,е за там нямам представа... ;)


Maнталитета на българите и византийците е много близък. Така,че вероятността Бербатов да се сблъска в Гърция с нещата които би се сблъскал в България е голям.

Неслучайно един начетен човек беше казал преди време:"България и Гърция са толкова близо,а същевременно толкова далеч".
пп.Отново визирам ,че не съм бил на гръцки мач.Ако визираш тази простотия,може и да си прав.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта