Депортиво Ла Коруня изпадна в Сегунда!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mishki
Мнения: 39
Регистриран на: 29 мар 2011 13:09
Контакти:

Re: Депортиво Ла Коруня изпадна в Сегунда!

Мнениеот mishki » 22 май 2011 14:17

За Сампдория и Уест Хем повече ме е яд.
За Депортиво даже ми е кеф, че си заминаха след като им гледах смешния мач с Барса 0:0.Двата отбора си играха тогава за х-кса, но сметките на Депор не излязоха.
Гледах Реал Сосиедад - Хетафе, като стана 1:1 пълна пародия, футболистите си подаваха топката и чакаха да свърши мача.
Бетис изпаднаха и се върнаха, дано са по силни.Същото ще се случи с Депор, освен ако няма финансова криза.

Потребителски аватар
Shtuka
Мнения: 290
Регистриран на: 22 май 2011 09:59
Skype: ivaylo shtukov
Местоположение: Bournemouth
Контакти:

Re: Депортиво Ла Коруня изпадна в Сегунда!

Мнениеот Shtuka » 22 май 2011 14:43

wolf написа:
Shtuka написа:Първо:Супер Депор бяха наречени през сезон 1994/95 тъй като имаха шансове за титлата през целия сезон,а там играеха легенди като Бебето,Мауро Силва,Донато,Ривалдо,Емо Костадинов,Фран и така нататък...Футболисти,които вие хлапетата няма как да знаете и си измисляте факти като: ''бяха Супер Депор с Валерон и Тристан :shock: '' пълен смях като не знаете не се изказвайте неподготвени :roll:

И кога постигнаха най-големите си успехи бе професоре? Май 1999-2004. Да не би онзи отбор който разби Милан и Байерн да беше по-слаб от този от средата на 90те?


Кой е казал,че е по-слаб,недей да търсиш под вола теле...просто не отбора от 1999-2004 е наречен Супер Депор,и да спрямо теб съм професор по футбол :shock:
[rimg]http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201303/75025/Soccer-bump-stairs-gtfo.gif[/rimg]

Потребителски аватар
david_villa
Мнения: 2625
Регистриран на: 29 юли 2008 14:23
Контакти:

Re: Депортиво Ла Коруня изпадна в Сегунда!

Мнениеот david_villa » 22 май 2011 15:06

Жалко, но сами са си виновни във вчерашния мач срещу експерименталния състав на "Валенсия", ужасни пропуски пред двете врати...


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Ponko и 13 госта