Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот bobo_13 » 07 юни 2015 09:56

Алекси май беше без глас и не ревеше. Не съм забелязал да е фен на Лц. Той прости си мисли, че като вика е много готин. Вика за Меси. боготвори го. Отдело и Роналдо и т.н. Спомням си на полуфинала Реал-Юве как боготвореще Реал, как мед му капеше и след като Юве изравни беше посърнал.
Просто такъв му е стилът на водене. Дай Боже Левски или ЦСКА някой ден да стигнат до плейоф за ШЛ или да влязат в групите и Алекси все още да е в БТВ и за тях ще вика.
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2145
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот k20dan4o » 07 юни 2015 10:15

iliyan написа:Справи се всеобщият любимец Алекси Сукачев.И на разградското фенче което явно не слуша какво се говори преди мача ще му кажа , че Алекси не беше сам.А защо Делов мълчеше като гъз не знам.Може и да платили само за достъп на един човек по време на мача.Да не говорим колко тъпият телефон на Сукачев звънеше.Този малоумник не можа ли поне за 2 часа да си изключи горещата линия до Домуса.И отново да го светна разградското фенче - звезди се слагат като станеш 10 пъти шампион.Та вие кога станахте 40 пъти шампиони ?!

Алекси води мача сам. Ако не си забелязал Делов беше в студиото в София. И какъв Домус те гони, става въпрос за финала. Май тотално си обсебен от него.
По въпроса със звездите съм наясно, но не съм виновен че има шарани като тебе. Преди време от Юве бяха обявили че емблемата им ще продължи да бъде с 2 звезди. Когато друг отбор сложи втора тогава те ще сложат третата.

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот iliyan » 07 юни 2015 10:24

Хем зелен , хем глупав.Ако си беше направил труда да следиш щеше да знаеш , че не е сам Алекси.Може да е бил някой друг от екипа им.Това въобще не ме интересува.И ако наистина си гледал мача щеше да беше чул поне 5 пъти как телефона му звънеше.Явно и това не си направил.Аман от такива заблудени зелени и...и.Ти колко левчета сложи в кутията за Боко ?!
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

peliforewer
Мнения: 9784
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот peliforewer » 07 юни 2015 10:40

Явно Сукачев имаше здравословни проблеми,за телефона нямам обяснение и малко да се пошегувам,гласът му още не се е оправил от мачовете на Лудогорец в ШЛ.Не знам защо всички сте се вторачили в Алекси,а не забелязвате водещия в студиото ,Йордан Георгиев май беше,толкова посредствен журналист рядко се вижда,задава въпроси-отговори,може сам да си води студиото без гости.Заглавието на темата можеше да е БТВ-Аматьорите,аналог на едно друго предаване,но какво да очакваме от хора на които началник им е Крум Савов,вижте му сайта и си отговорете защо е на такова ниво спортната редакция на БТВ.Необяснимо е да освободиш професионалист като Краси Минев и да назначиш Савов.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Red_Pride
Мнения: 4047
Регистриран на: 24 юли 2009 11:04
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот Red_Pride » 07 юни 2015 10:47

Много аматьорско поведение и пълна липса на професионализъм от страна на Сокачев.Между другото другото много лошо впечатление ми прави и Петър Бакърджиев във сутрешния блок на БТВ,няма такова нагло и просташко държание :?
[rimg]https://dl.dropboxusercontent.com/u/31972793/androidbg/10628155_946991171983886_3440970175867167846_n.jpg[/rimg]

Тик-Так1892
Мнения: 1021
Регистриран на: 15 юли 2014 22:58
Skype: ................
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот Тик-Так1892 » 07 юни 2015 10:53

Red_Pride написа:Много аматьорско поведение и пълна липса на професионализъм от страна на Сокачев.Между другото другото много лошо впечатление ми прави и Петър Бакърджиев във сутрешния блок на БТВ,няма такова нагло и просташко държание :?

Да,Бакърджиев много наглее.


mirodes
Мнения: 704
Регистриран на: 08 ное 2010 21:58
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот mirodes » 07 юни 2015 11:33

По едно време помислих,че няма връзка с коментатора-само мълчеше.После пък реве като луд.Абсолютен некадърник.Прави се на латиноамерикански коментатор с тези викове,но се получава една гротеска.

Потребителски аватар
EnevY
Мнения: 53
Регистриран на: 09 мар 2014 12:51
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот EnevY » 07 юни 2015 12:05

Съгласен съм. Аматьорско е точната дума.
Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите.

Айнщайн

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 07 юни 2015 12:13

k20dan4o написа:
iliyan написа:...И отново да го светна разградското фенче - звезди се слагат като станеш 10 пъти шампион.Та вие кога станахте 40 пъти шампиони ?!

Алекси води мача сам. Ако не си забелязал Делов беше в студиото в София. И какъв Домус те гони, става въпрос за финала. Май тотално си обсебен от него.
По въпроса със звездите съм наясно, но не съм виновен че има шарани като тебе. Преди време от Юве бяха обявили че емблемата им ще продължи да бъде с 2 звезди. Когато друг отбор сложи втора тогава те ще сложат третата.

Относно звездите има известни различия в някои страни. Например в Германия системата е три пъти шампион - една звезда, пет пъти - две, десет пъти - три и двадесет пъти - четири. Затова и на фланелките на "Байерн" - Мюнхен има четири звезди, макар че клубът е бил шампион на Германия "само" 25 пъти... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта