Efbet лига - сезон 2020/2021

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6816
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Efbet лига - сезон 2019/2020

Мнениеот icko65 » 14 юли 2019 20:52

Zhu_dai_through написа:Ицко, ти колко пари изкара от тая обръщалка :?:

Не залагам..Там ми е проблема..Щото имам пари :)
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6816
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Efbet лига - сезон 2019/2020

Мнениеот icko65 » 14 юли 2019 20:55

Dust написа:Значи всеки различен резултат от единица ще се счита, че мача е уреден и някой се е облажил от тото залози.

Deal?

No deal...Говоря за начина -не за знака.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Zhu_dai_through
Мнения: 18
Регистриран на: 26 май 2018 00:19
Контакти:

Re: Efbet лига - сезон 2019/2020

Мнениеот Zhu_dai_through » 14 юли 2019 20:57

icko65 написа:
Zhu_dai_through написа:Ицко, ти колко пари изкара от тая обръщалка :?:

Не залагам..Там ми е проблема..Щото имам пари :)


Не залагаш, ама говориш за залози. Това е проблема в случая ;) Пишеш глупости, ама щом не залагаш няма смисъл и да ти се обяснява, защото няма да разбереш. Айде гледаме морето :)

Dust
Мнения: 8207
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Efbet лига - сезон 2019/2020

Мнениеот Dust » 14 юли 2019 20:58

Това с химна преди всеки мач за първенство ли ще се прави и ако да, браво за това решение.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

gkostadinov
Мнения: 266
Регистриран на: 03 окт 2017 17:35
Контакти:

Re: Efbet лига - сезон 2019/2020

Мнениеот gkostadinov » 14 юли 2019 21:01

Еееее как па се обръщалките полувреме/краен са с участието на Венци(торбата с л..на), ако се вземат всички от миналия сезон сигурно в 90% са с участието на тотаджиите на Маджо :lol:

reddevil80
Мнения: 133
Регистриран на: 13 мар 2018 19:29
Контакти:

еfbet Лига - сезон 2019/2020

Мнениеот reddevil80 » 14 юли 2019 22:02

Както започна новото първенството, и на мен не ми харесва коментаторите предаващи новата лига, да продължават да са пристрасни по телевизията. Не е нормално да играят два български отбора, а коментатора да обяснява как единият трябва да се вдигне за да го зарадва. Някак и той прекалено елементарен стои в ефир. Визирам мача ЦСКА-София -Етър (ВТ), където дори чиста еднометрова засада коментатора не я отрази, а за всяка по-тънка ситуация, която дори от камерите не може да се хване, той я подлага на съмнение, ако е ощетила любимият му отбор, който за никога не е тайна кой е.
Някой по-горе беше писал, че феърплей имало при дузпите, ами пристрастен съм към Левски от трите отбора, но според това, което знам за правилата на играта, си имаше чиста дузпа за Лудогорец, без никакво съмнение. За ЦСКА-София дузпата също мога да кажа че е нарушение. Сега дали нарочно го е направил футболиста на Етър, точно там колко би бил опасен футболиста на ЦСКА-София? Тука е така!
Затова поне спрете да наричате Георги - Жоро, защото в противен случай, си заслужавате нивото Жорката
от 30 години гледам БГ футбол, но така и не съм видял титла на отбор на Гриша Ганчев, спечелена по честен път с убедителна игра, без приятелски отборчета, с блокиращи футболистчета, без хванати съдиии всичко онова, което да ни убеди.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Efbet лига - сезон 2019/2020

Мнениеот kiril.a.d » 15 юли 2019 09:59

sandi74 написа:
kiril.a.d написа:
sandi74 написа:
kiril.a.d написа:
sandi74 написа:Едва ли има някой който поне малко да разбира от футбол и да не му е ясно че Лудогорец с лекота ще спечели 9-тата поредна шампионска титла.За шестицата поне на първо четене сигурни изглеждат още Берое и Левски.За останалите 3 места ще спорят Ботев Пд,Етър,Арда,Черно море,Локомотив и ЦСКА-София.За отпадащите ами нека най-слабите отпаднат.

:lol: санди, добре бъзикаш, но защо?...Ти не чули че Бойчо обещал Лудогорец повече да не е шампион, след като поискал феърплей? Явно тази година ще се заформи стария спор ЦСКА - Левски....
Колкото до 6-тицата, до 5-то място е попълнена! - същите 5 отбора...Въпрос е шестия и баражния 7-ми?...

Кире,ти верно ли мислиш че Лудогорец няма да стане шампион отново?Ще стане Кире,ще стане и то с минимум 10 точки преднина Шестия и седмия пък изобщо не ги броя.Шестия както винаги ще е брашнян чувал в шестицата а седмия ще играе за здраве в долната част на първенството и на баража ..... отново язък за барута Сполай ти,Кире за добрината и разбирането естествено.Жив и здрав

А бе....може и да си прав - ей сега като отпаднат от Ференцварош и ще се съсредоточат в шампионата...но там, не са само Царско село и Арда...
Как не ги броиш бре? - сам си писал за тях...А-а повече нема да има брашняни чували - Бойче е забранил! ;)
Въпросът е, ако твоето писание приемем за верно, дали тази години 7-мия ще му бъде разрешено да опраши Левскито или...до тогава Бойче ще забрави за феърплея?...
Аз мисля че ще забрави, за да се случи твоя сценарий...достатъчно е само да видиш Efbet Лига, която пак прикрива Домус лига ;)....

П.П.
И санди, вземи че изслушай поне веднъж Марсилезата, с превод! - може пък да ти послужи Берое да стане ПСЖ?...или ти, тотално си отписал България от Европейския континет ;)...Мерси боку ;)

Бачо Киро,че тя клета България отдавна е под нивото на Мозамбик,Заир,Камбоджа,Пакистан и Афганистан ама това е тема на друг разговор затова..... заеби.А Бойчо да не лае много че току виж докато е в командировка или в отпуск Кирчо Домусчето му разфасовал я кабинета,я къщичката,я парламента или в най-лошият вариант столицата му растяща но не старееща и отбора му дръпнал със светлинни години пред останалата сволоч.Интересно е да се води културна и нормална дискусия с начетени люде като твоя милост а не с разни пишлигари.Приятна почивка баче Кире и спорна,мирна,здрава и весела нова седмица.

:) Благодаря, санди - на теб също!
Ама да ти кажа, пратил си ни в чужда дестинация ;) - ние сме си при Бурунди и Ботсвана ;)...
:lol: Хареса ми приказката за Кире Домуса и Бойче! Но едва ли ще се случи...Пред Домуса, със сюнет в село Дръндар е Прасчо Пеевски! Домуса...има още бая ряпа да изяде ;)
И не, вече не може да направи такъв отбор, който беше направил...Не знам какво му липсва, но...отива си Лудогорец вече! - поне според мен...Е, да видим!
И Гришата го настига! - има само още един необходим ход: Да прати Стойкас Стоилас, обратно в Литекс и да остави другите мениджъри на отбора да си вършат работата!!! Отдавна съм го казал...вече трета година!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12413
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Efbet лига - сезон 2019/2020

Мнениеот TristaNNN » 16 юли 2019 16:17

Да си пожелаем едно наистина честно и оспорвано първенство, доколкото това е възможно в клетата ни татковина!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

БФС не изхвърли ЦСело, като Верея

Мнениеот loko1 » 17 юли 2019 14:32

Дисциплинарната комисия към БФС порица и наказа Царско село с имуществена санкция клуба в размер на 5000 лева. Това се е случило на база сезиране от експерт по почтеността в БФС за сезон 2018/2019. Същата санкция важи и за Струмска слава.

Ето официалното съобщение на БФС:

На база сезиране от Експерт по почтеността в БФС за сезон 2018/2019, на основание чл. 46, ал.6, б. В от ДП /2018/2019/ – ДК наказва ФК „Царско село“ гр. София с порицание и имуществена санкция в размер на 5000 лева.

На база сезиране от Експерт по почтеността в БФС за сезон 2018/2019, на основание чл. 46, ал.6, б. В от ДП /2018/2019/ – ДК наказва ФК „Струмска слава“ гр. Радомир с порицание и имуществена санкция в размер на 5000 лева.


https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... ove-550660


Най-накрая БФС се светна, че има тото проект на околовръсното, чудно само що не ги изхвърли както направи с Верея, а ги остави да играят патерица.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12413
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: БФС не изхвърли ЦСело, като Верея

Мнениеот TristaNNN » 17 юли 2019 14:56

loko1 написа:Най-накрая БФС се светна, че има тото проект на околовръсното, чудно само що не ги изхвърли както направи с Верея, а ги остави да играят патерица.

Патерица на кого? На обвиненият в данъчни измами господин от село Микре ли? :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта