"Бъдещето" на българския футбол ......

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Бъдещето" на българския футбол ......

Мнениеот 1982 » 29 сеп 2016 13:00

Ми, не съм съгласен, че Георги Миланов е на средноевропейско ниво. Ако беше такъв, щеше отдавна да е взет в някое от топ първенствата, разбира се, не в топ клубовете, но в някой от средняците.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Бъдещето" на българския футбол ......

Мнениеот River Plate » 29 сеп 2016 13:02

1982 написа:Ми, не съм съгласен, че Георги Миланов е на средноевропейско ниво. Ако беше такъв, щеше отдавна да е взет в някое от топ първенствата, разбира се, не в топ клубовете, но в някой от средняците.


Е ЦСКА Москва са точно на такова ниво според мен. Средняк от ВЛ/БЛ/Примера ;)
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: "Бъдещето" на българския футбол ......

Мнениеот iliev72 » 29 сеп 2016 13:31

Спомняте ли си къде бяха Германия 2006 и че тогава да сглобиш отбор съвсем не беше лека задача.
А сега къде са ?! След като ГФС разработиха стратегия за развитие и сега пак трудно се сглобява отбора.
Тогава заради липса на качествени футболисти , а сега заради изобилие на същите.Къде им бяха клубните отбори ?!
А сега къде са клубните им отбори !Тук до 25г ги водим обещаващи млади таланти , а там на 19-20г. вече са титуляри във водещите им отбори.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Бъдещето" на българския футбол ......

Мнениеот 1982 » 29 сеп 2016 13:32

Може, ама руското първенство е далеч от нивото на тези, то и Лудогорец може би би бил средняк в някое от тези първенства, това не значи, че Йордан Минев, примерно, е играч от средноевропейска класа.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: "Бъдещето" на българския футбол ......

Мнениеот vg_vasilev » 29 сеп 2016 13:37

1982 написа:Може, ама руското първенство е далеч от нивото на тези, то и Лудогорец може би би бил средняк в някое от тези първенства, това не значи, че Йордан Минев, примерно, е играч от средноевропейска класа.


Абе Минев не играеше ли отляво преди да се наложи там Натаниел ?

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: "Бъдещето" на българския футбол ......

Мнениеот hristo1306 » 29 сеп 2016 13:53

82 на 29 Сеп 2016 10:13

Динамо Загреб просто обира повечето таланти в Хърватия, затова си мислиш, че само те изкарват читави футболисти.

Не ми ги хвали ! Щом взеха да обират "съблечени" от България няма да прокопсат ! :mrgreen:

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: "Бъдещето" на българския футбол ......

Мнениеот Балкански Орел » 29 сеп 2016 14:07

Ари набийте си го в главите, че бъдеще и България в едно изречение няма как да съществуват като градивен замисъл.
Виж ако имаш на предвид бъдеще столипиново, боклуци, мизерия, алкохолици, богати мутри, болни и гърбави бедняци така може.
Всичко е яко туш и няма оправия.Радвайте се поне, че все още бг национала се състои от българи, щото скоро и това ще остане в миналото.Айде поздрави.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: "Бъдещето" на българския футбол ......

Мнениеот Lyubaka01 » 29 сеп 2016 14:21

Съвсем наскоро в София се проведе Ювентус джуниър камп - беше за деца от 5 до 17год. Много силно впечатление ми направиха треньорите-трима италианци. Разнообразни упражнения, съобразени с възрастовата група, много работа с топка и т.н. Знаеха децата по имена още на втория ден... Направи ми впечатление че успяваха да задържат интереса дори и на най-малките(5 годишни) към тренировките(всеки с малко дете знае колко трудно е това ;) ). За екипировката пък въобще няма смисъл да коментираме.
Въобще за работа с деца си трябват по-специфични знания, умения и методики. Може би някой ден и нашите футболни управници ще вдянат че не е необходимо да откриват тепърва топлата вода, при положение че нещата могат да се получат(или по-скоро купят) наготово. Могат да се наемат чужди треньори, да се закупят методики и т.н. Въпрос е на пари, желание и акъл...

vladomin_
Мнения: 426
Регистриран на: 27 юни 2008 15:53
Skype: vladominlok
Местоположение: гр. Стара Загора България
Контакти:

Re: "Бъдещето" на българския футбол ......

Мнениеот vladomin_ » 29 сеп 2016 14:51

Tommi написа:Нещата опират основно до мотивация при младежите и до подход при треньорите. Някъде тук се къса нишката.

Неотдавна проведох на тази тема разговор с Пламен Липенски (треньор по физическа подготовка в Берое). И той ми отговори следното: Като цяло имаме технични футболисти, които като ги удари хормона към 16-17 години, започват цигари, алкохол, дискотеки, момичета и на тренировки не им се бяга. Или как искаш да бяга, като цяла нощ е купонясвал. И лека по лека се отказват или системата ги отхвърля. Ако искаш да ставаш професионален футболист или спортист, то не трябва да имаш личен живот от 16 до 35 години да кажем. Да си на режим, хранене, лягане на време, да не пиеш, да не пушиш. И не на последно място да решиш семейния си статус. Пример Стоичков се ожени на 21 и и направи деца, за какво да мисли освен за футбол. И към тези проблеми като прибавиш и корупцията в школите и некадърните треньори и работите горе долу си идват по местата.
ВДинев

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: "Бъдещето" на българския футбол ......

Мнениеот rsk » 29 сеп 2016 14:53

Кои футболисти са излезли от великата ловешка школа, та толкова я хвалите бе? Милчо Ангелов ли?
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта