Етър се завърна в професионалния футбол

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Етър се завърна в професионалния футбол

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 30 май 2016 15:49

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:
Captain Stottlemeyer написа:Честито! :) Иначе може би някои във форума не знаят, че няколко футболисти от "Етър" бяха в основата на най-големия успех в историята на българския футбол през 1994 година в САЩ. Там където е текло - пак ще тече... 8-)

Наборе.няма какво да им обесняваш.Етър беше първият отбор пробил двуплоюсният модел.Уникат.После Ловеч и Рчзаянзград ги последваха.Ако искаш може да поспом.За модел различен от вашият...

Първи са по-скоро твоите съграждани от "Спартак", само че аз като 8-годишен хлапак тогава нямам никакви впечатления, да не говорим за спомени... :oops: А за "Етър" от 90-те години съм на едно мнение с теб - уникален отбор... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

На линия
Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2109
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Етър се завърна в професионалния футбол

Мнениеот k20dan4o » 30 май 2016 18:42

Честито на всички Боляри и успехи за напред, дано този път финансово да бъдат стабилни и догодина А група.
Сещам се за шампионския им отбор и мачовете им с немския шампион Кайзерслаутерн. Първия мач паднаха 2:0, а в реванша до последно водеха с 1:0 и имаха куп шансове да удвоят, но уви завършиха 1:1. Само за справка същия този Кайзерслаутерн игра след това с Барса. Първия мач в Испания 2:0, а в реванша до последната минута немците водеха с 3:0 и Барса вкараха и се класираха с гол на чужд терен. Да същата тази Барса със Стоичков която взе КЕШ през 1992 г. Колко само бяха изравнени силите тогава, да играеш равен с равен срещу такива отбори. Това сега е немислимо.

Вълчан
Мнения: 4292
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Етър се завърна в професионалния футбол

Мнениеот Вълчан » 30 май 2016 21:50

Честито и от мен.Които и да е този Етър от всичките дано върви само нагоре.

donchovt
Мнения: 84
Регистриран на: 04 юни 2013 15:49
Контакти:

Re: Етър се завърна в професионалния футбол

Мнениеот donchovt » 14 юни 2016 16:59

Гледам се е дискутирала темата кой Етър е това. Повечето информация е вярна с изключение на това, че "шампионския" Етър развива юношеска школа. Това бе така допреди 2 години. Иван Ангелов - Картофа, човека който натрупа няколкостотин хиляди задължения и ликвидира мъжкия отбор се надяваше някой да му плати и да вземе лиценза и поддържаше деца доскоро. Минаха обаче 10 години и според някои давността за задълженията е погасена. Той май се съгласи накрая да даде лиценза без пари, но имаше опасения да не заведе някой дело и т.н. В крайна сметка той закри и децата и сега вече този клуб не функционира. Закриха си и сайта, а фейсбук страницата им се пренасочи към тая на фен клуба на Етър. Втория клуб Етър 1924, който беше продаден на един турчин, за да се отърват собствениците и който изгонихме в Сливен да играе домакинствата също е закрит. Заради него играхме 3 години във В група. Новият клуб е припознат от феновете и подкрепян безусловно. За нас Етър си е Етър - един велик клуб! Ако получим подкрепата и успеем да възстановим и поне един от големите футболни терени в града (защото всички до един се развалиха и 300 деца от школата играят и тренират по селата наоколо), ако успеем да го наречем на големия ни футболист Трифон Иванов щастието ни ще е почти пълно. Борбата с бюрократите вече доста години е тежка и изтощителна, но съм сигурен, че победата ще е наша, защото не само Търново, а и България го заслужава и има нужда от нови Балъков, Трифон, Цанко, Бончо, Киряка, за да изживее отново своя футболен възход!

donchovt
Мнения: 84
Регистриран на: 04 юни 2013 15:49
Контакти:

Re: Етър се завърна в професионалния футбол

Мнениеот donchovt » 15 авг 2016 13:48

Едно надъхващо за нас ново болярско видео. Казва се Докрай. Промотирахме го преди 2 дни и вече има доста положителни отзиви и сред феновете на другите отбори. Надявам се да ви изкефи. Ето линк:
https://www.youtube.com/watch?v=MN4rFJVFw1A

Чух, че и грандовете имат подобни, но не съм търсил. Ако знаете и за другите български отбори с подобни продукции, моля споделете ако няма вече такава тема. На мен би ми било интересно, предполагам и на други фенове отдадени на родните си отбори.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 22 госта