Въпрос - кой с каква марка екип ще е играе в А група

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Въпрос - кой с каква марка екип ще е играе в А група

Мнениеот Libera » 02 юли 2012 00:30

Последни новини от Ботев Враца. Новите спонсори на клуба са постигнали договорка с позабравената фирма ADMIRAL, която обличаше Премиършип през 80-те години, а последно време облича цялата Мейджър Сокър Лига и английския Херефорд. Екипировка на стойност 25 000 лева ще пристигне във Враца след няколко седмици.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Въпрос - кой с каква марка екип ще е играе в А група

Мнениеот ntodorov » 02 юли 2012 12:15

FCH написа:
ntodorov написа:Показваш същото невежество, както и в писанията за Черноморец Бургас.

Зависи за кой Черноморец говориш... за събевия историята е дискусионна тема, спорен момент е година на основаването и чий пряк наследник е? /По думите на футболни статистици, Черноморец е създаден на база Вихър 2000 от гр.Айтос, Бургаско/.
Реално Черноморец Бургас е несъществуващ български отбор, закрит 2005г. другото е комерсиална употреба на защитена марка в личен интерес на определени кръгове и прах в очите на заблудени фенове!!!

[offtopic]И теб, къде те човърка цялата тази работа ?...То откак футбола съществува по нашите географски ширини отборите са се трансформирали N на брой пъти, че надали най-стария ни отбор е на повече от 10 годинки...Аз обаче от позицията на моята възраст и патило ще си позволя да ти напомня, че живота е толкова кратък и лъжовен, че няма време да живеем със спомени и въздишки. Като нямам силата, властта и парите да променям нещата по мой вкус предпочитам да съм "заблуден", но на стадиона и да поддържам добър спрямо възможностите си отбор...Ти, като си много ориентиран би ли ни помогнал ( виждам, че сме ти дерт) да си вземем "стария" Черноморец от времето на Жишев с председател Тома Томов. Аз това време помня и това искам...А-ааа. И да те помоля. Ако успееш да се справиш би ли ми върнал ония годинки ГАТ бях на 20. Само за тях съжалявам...[/offtopic]
ПС: По темата: И Нефтохимик ще играе с Леджеа.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

orion
Мнения: 722
Регистриран на: 03 авг 2011 10:40
Контакти:

Re: Въпрос - кой с каква марка екип ще е играе в А група

Мнениеот orion » 03 юли 2012 21:39

Към днешна дата с Legea ще са ЦСКА, Славия, Локо Сф, Черноморец, Нефтохимик, Черно море и Видима-Раковски. :)


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 15 госта