“Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

mazut
Мнения: 402
Регистриран на: 14 юни 2009 18:25
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот mazut » 13 мар 2013 16:33

Еми ха де.Някои хора тук твърдят,че са по-запознати какво става с отбора от хората в самия клуб,а един коментар не съм видял от тях за играта или за селекцията на отбора ;)

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот hristo1306 » 13 мар 2013 17:43

Владо,много си прав за мечките. По-лошото е, че в Бургас си нямаме Бриджит Бардо, която да "обгрижва" животинките, а мисли само за нейната "клетка" !!!

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 13 мар 2013 22:03

Изображение Няма да умрем!
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот plamenski » 14 мар 2013 07:26

Първи сме, оставаме първи до края и влизаме! Това е директивата!
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот калпазанчо » 14 мар 2013 10:38

hristo1306 написа:Владо,много си прав за мечките. По-лошото е, че в Бургас си нямаме Бриджит Бардо, която да "обгрижва" животинките, а мисли само за нейната "клетка" !!!

За съжаление знам че съм прав. И течението ше ни отнесе навътре в морето и двата отбора. И пояси няма да има кой да ни подаде. Няма слънце на хоризонта :(
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот калпазанчо » 14 мар 2013 10:39

mazut написа:Еми ха де.Някои хора тук твърдят,че са по-запознати какво става с отбора от хората в самия клуб,а един коментар не съм видял от тях за играта или за селекцията на отбора ;)

Ами аз на мач на Нефтохимик не съм присъствал от доста години, как да коментирам. Това че Бургас е малък и се познаваме с хора около клуба ви обаче е факт. Затова и коментираме...
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
gubernatora62
Мнения: 35
Регистриран на: 05 яну 2013 21:30
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот gubernatora62 » 15 мар 2013 01:52

Ние сме фалирали от 2002 година откакто Порточана ни продаде на Митко Събев ! Педераста ни съсипа смени името на отбора и след няколко години ни прати в Б група като най-богатия отбор с бюджет към 7 милиона ! ФК.Урод 2005 (Вихър Айтос) влязоха в Б група и там се засякохме. Нашият отбор беше по добрия завършихме сезона без загуба ,имахме само 1 и тя беше от Левски за купата на България ,където поведохме на Левски с 2-0 ,но след доста странен обрат да не кажа явен загубихме с 2-3 в този сезон Левски играеше в групите на шампионска лига и щеше да е доста смешно да отпадне от отбор от Б група ,както и да е цял полусезон мачкахме всички включително и цаците като ги отупахме в първия мач ,а другия завършихме 1-1 след като им бяхме повели .Стигна се до там че от БФС казаха ,че два отбора на един собственик не могат да играят в една група и бяха глобени с някаква сума не се сещам и тогава стана ясно ,че само единия отбор ще влезе в А група .Нашите момчета към края на първенството направиха няколко хикса за да получат директна промоция шараните ,а ние да отидем на бараж(никъде не беше казано ,че нарочно не бяха спечелени някои мачове ,но за всички нас беше повече от ясно) На баража в Стара Загора играхме срещу Видима Раковски цял мач не минахме центъра ,а тея некадърници от НЕвидима не можеха да вкарат гол! Минаха 90-те минути и почнаха продълженията ,историята същата седим и чакаме да ни вкарат ,но тея дърводелци не можеха и така към края на второто продължение (към 118мин) един от нашите си набута такъв автогол ,че трябваше да му дадът златен скункс от господарите ! Другия бараж беше същата работа знаехме ,че отиваме на стадиона в Ловеч и ще загубим и въпреки това цял мач ги подкрепяхме (поне на втория бараж сценария беше друг но с ясен финал ) Отбора загуби баража и тогава Митко Събев си изми ръцете ,като каза че не можел да издържа два отбора и там другите му глупости дрън дрън...Отбора беше закрит ,но някои от бившите легенди на клуба се опитаха да го спасят и го направиха ,макар отбора да трябваше да вземе лиценза на Атлетик Бургас (това е отбора на повечето бивши легенди на клуба където са си цъкали за кеф )
Трябваше да играем играем в Долно Езерово на никой не му беше приятно да ходи в едно село пълно с мангали на 10 км от Бургас ,а в същото време един ГМО продукт да играе на твоя стадион който е построен за НЕФТОХИМИК НЕ ЗА УРОДА ТЕ СИ ИМАТ СТАДИОН В КОМЛУКА !!! Да ти присвоят цялата школа 90% от момчетата са фенове на нафтата и още си обичат отбора въпреки че играят за УРОДА (ще ви кажа един случай в който едно от момчетата след като смениха цвета на школата направи след като вкара гол под синята фланелка играеше с зелена отдола свалия и всички на стадиона останаха доста изненадани особено треньора след ,което му се е карал за това му действие)Не стига ,че си присвоиха стадиона школата и всичко останало наглите пиявици (феновете им 10 клошара) крадат и песни от нас и от други отбори те са толкова прости и ограничени същества ,че не могат две песни да си измислят! Цялата схема за закриването на НЕФТОХИМИК става заради земите на стадион Черноморец в Комлука !Щяха да се строят ШАРАН АРЕНА МОЛОВЕ БАСЕЙНИ НЕБОСТЪРГАЧИ ПИРАМИДИ ЗА 400 Милиона ,но си останаха нещата само с проекта ! В момента клуба им нарочно трупа дългове защото общината е съсобственик на 50% и когато се откаже община Бургас от участието си в ФК.УРОД2005(Вихър Айтос) Земите ще станат собственост на Митко Събев и след време най вероятно от стадион Черноморец ще останат само спомени и снимки ,защото ще се построят хотели молове и такива лайна! НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН С ТОВА ,ЧЕ ШАРАНИТЕ СЕ ВЪЗПОЛЗВАТ ЗА ВСИЧКО НА НАША СМЕТКА ! НЕ ВЯРВАМ ДА ИМА ФЕН КОЙТО ДА МОЖЕ ДА СЕ ПРИМИРИ С ТАКАВА СЪДБА НА ЛЮБИМИЯ МУ ОТБОР ЗА СМЕТКА НА ГРАДСКИЯ СИ СЪПЕРНИК ,КОГАТО НЯКОЙ ФЕН ДА КАЖЕМ НА ЛЕВСКИ СЕ ПРИМИРИ ,ЧЕ ОТБОРА МУ ЩЕ ИГРАЕ В ПАНЧАРЕВО А ЦСКА ЩЕ ИГРАЕ НА ГЕРЕНА ШКОЛАТА СЕ ОБИРА ВЗИМАТ СЕ НАЙ ДОБРИТЕ МОМЧЕТА И СТАВАТ ЧЕРВЕНИ А ДРУГИТЕ ГИ ОСТАВЯТ ДА СЕ СПАСЯВАТ ГЕРЕНА СЕ ПРЕБОЯДИСВА СМЕНЯ МУ СЕ ИМЕТО СЕДАЛКИТЕ И Т.Н. ИЛИ ФЕН НА ЛОКО ЧЕ ЛОКОТО ЩЕ ИГРАЕ В БРЕСТНИК А БОТЕВ НА ЛАУТА И Т.Н. ТОГАВА ЩЕ СЕ ПРИМИРЯ С НЕПРАВДАТА !!! ПОМИСЛЕТЕ СИ ЗА ПРИМЕРА КОЙТО ВИ ДАВАМ И СЕ ПОСТАВЕТЕ НА НАШЕ МЯСТО !

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот hristo1306 » 15 мар 2013 23:08

Приятел,много си прав ! И мен ме боли за случващото се с любимия ми отбор. Боли ме, защото от моите пари е построен ХРАМА ! Нямаше повишение на заплати,нито премии, само и само да го има това БИЖУ ! Това беше строено за нас НЕФТОХИМИЦИТЕ . Но какви времена дойдоха ??? Дойде някакъв от с. Подвис - наричан от мен Зъбев, Митьо селския- 2 , и още ДС = държавна сигурност. Още ДС = държавна смърт. Още ДС = долен селянин. И какво стана ? С помощта на една личност - наричана от мен Бала МАНГАЛА решиха да ликвидират любовта на Бургас ! Почти го постигнаха ! Но сега е време да покажем, че НИКОГА не ще се предадем !!! Жал ме е за ХРАМА само, че построеното с моите пари не се поддържа! На мача с "Видима" бях принуден да сядам на седалка с два пръста шлюпички от слънчоглед, не почистени от предния мач - "Черноморец" - "Левски" !!! За това ли си плащаме наем ???? Какъв стадион им остави Порточанов - какъв е сега ??? Срам и позор !

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот ntodorov » 16 мар 2013 21:19

hristo1306 написа:Приятел,много си прав ! И мен ме боли за случващото се с любимия ми отбор. Боли ме, защото от моите пари е построен ХРАМА ! Нямаше повишение на заплати,нито премии, само и само да го има това БИЖУ ! Това беше строено за нас НЕФТОХИМИЦИТЕ . Но какви времена дойдоха ??? Дойде някакъв от с. Подвис - наричан от мен Зъбев, Митьо селския- 2 , и още ДС = държавна сигурност. Още ДС = държавна смърт. Още ДС = долен селянин. И какво стана ? С помощта на една личност - наричана от мен Бала МАНГАЛА решиха да ликвидират любовта на Бургас ! Почти го постигнаха ! Но сега е време да покажем, че НИКОГА не ще се предадем !!! Жал ме е за ХРАМА само, че построеното с моите пари не се поддържа! На мача с "Видима" бях принуден да сядам на седалка с два пръста шлюпички от слънчоглед, не почистени от предния мач - "Черноморец" - "Левски" !!! За това ли си плащаме наем ???? Какъв стадион им остави Порточанов - какъв е сега ??? Срам и позор !

:cry: Ицо. Ако те чете някой, който не знае, каква е истината би плакал, плакал за теб, твоята заплата и "жертвата" ти за да "построиш" този стадион, който Порточанов по-късно "оставил". :) :) :) . За непросветените думите ти звучат, като сълзливо излияние...Що не напишеш истината, ами заблуждаваш толкова евтино хората ? Излез от мантрата и напиши нещата такива, каквито са, защото хората не са толкова наивно тъпи.
Що не обясниш, как Порточанов продаде бижуто ти построено от теб и специално за Нефтохимиците в Бургас на Събев и защо, как и кога Нефтозавода се оттегли от издръжката на Нефтохимик. Началото на този край беше поставено още през 1998 година, ако помниш.
Иначе за наема. Позаинтересувай се, кога за последно е плащан от Нефтохимик такъв, а и никой не ви е заставил да го плащате. Алтернативата я знаеш. Нашата - също е там - в Д. Езерово.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта