“Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот volf » 12 мар 2013 21:47

El greco написа:С удоволствие ще им изгледам последния мач в неделя и ако е така ще отворя бутилка Moet & Shandon - специална резерва да го полея .
Знам какви ще бъдат последващите постове , но ми дреме защото съм искрен и казвам какво мисля и не искам да лицемернича с постове от рода : " Това е жалко за целия футбол .... ", " Внимавайте защото на всеки може да се случи ..." и т. н.
Аз ще съм много радостен ако това се случи ! Това обаче беше предизвестено с падането на Б.Б. Знаете ли колко го интересува Вальо Златев футбола въобще ??? Ами точно никак ! И сега когато няма кой да му наложи да изкара кинти и то не заради друго , а за да се осигурят гласоподаватели за ГЕРБ , бай ти Вальо се освобождава от този неприятен ангажимент .
Големия губещ обаче от тази ситуация , разиграла се в последните месеци обаче е Черноморец , защото защитавайки монополните интереси на Лукойл , държавата не допусна новия силен съдружник в Петрол холдинг . Нали се сещате , че силен Петрол холдинг не е в интерес на най-големия спонсор на ГЕРБ Вальо Златев .
А закриването на зелените е логична развръзка , за мен щастлива !

Петрол холдинг застрашавал интересите на монополите! Ти серьозно ли....? :shock:
Казвам ти го, като добре запознат - никой не приема на сериозно петролна компания без собствена рафинерия!
Поне бензиностанциите да бяха изграждани с някакъв здрав разум.
Проучвал съм ги заради интерес на други фирми да ги изкупят, но те просто не струват нито като местоположение нито като капацитет и възможност за развитие. Кой зарежда на вход на населено място? Как голямо превозно средство ще спре зад трета поликлиника? ...............
Налага се да промениш концепцията си! Наистина ли не искаш да гледаш футбол в този град?

El greco
Мнения: 588
Регистриран на: 07 юли 2009 19:30
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот El greco » 12 мар 2013 21:55

В Бургас гледам футбол само в синьо . От там на сетне не ме е грижа какво се случва със съгражданите . До толкова не ме интересуват , че не съм гледал повече от мачовете им с Черноморец + 2- 3 максимум . Негативното ми отношение към тях е формирано като следствие на нахалното , просташко и арогантно поведение на подкрепящите този отбор .
И не мисля ,че със закриването на Нефтохимик ще свърши футбола в Бургас . Имало го е преди него , ще го има и след него .
Относно Петрол Холдинг - може би си запознат по - добре , аз само навързвам събития и факти на база проста логика , Вълчо .

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот volf » 12 мар 2013 21:57

ntodorov написа:
За заинтересованият клуб имам жокер! - пробвайте, чрез Домусчиев!

...и да обиграва юношите на Крейзифорс там ли ? Ако не направи Нафтата свой първи отбор по-добре да си седи в Лудогорието...щото и заради "съвместителство" и обвързаност на Домусчиев с два клуба Нафтата няма нивга да заиграе в А група докато Лудогорец съществува. А и друго...В Бургас вече няма отбор със собствени стадион и база. Още едно нещо, което би възпряло Домусчиев да даде пари за футбол в Бургас.

А защо смяташ, че трябва да използува своето име за да преследва някакви цели?
Всъщност знаеш ли кой е собственик на Лудогорец?! Има официална информация за това!

mazut
Мнения: 402
Регистриран на: 14 юни 2009 18:25
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот mazut » 12 мар 2013 21:58

El greco написа:В Бургас гледам футбол само в синьо . От там на сетне не ме е грижа какво се случва със съгражданите . До толкова не ме интересуват , че не съм гледал повече от мачовете им с Черноморец + 2- 3 максимум . Негативното ми отношение към тях е формирано като следствие на нахалното , просташко и арогантно поведение на подкрепящите този отбор .
И не мисля ,че със закриването на Нефтохимик ще свърши футбола в Бургас . Имало го е преди него , ще го има и след него .
Относно Петрол Холдинг - може би си запознат по - добре , аз само навързвам събития и факти на база проста логика , Вълчо .

Ама ти наистина ли си мислиш,че и на вас положението ви е розово?

El greco
Мнения: 588
Регистриран на: 07 юли 2009 19:30
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот El greco » 12 мар 2013 22:04

Мисля , че в темата не се обсъжда финансовото състояние на Черноморец , а ЗАКРИВАНЕТО НА НЕФТОХИМИК , тема която си пуснал ти .

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот ntodorov » 12 мар 2013 22:06

volf написа:
ntodorov написа:
За заинтересованият клуб имам жокер! - пробвайте, чрез Домусчиев!

...и да обиграва юношите на Крейзифорс там ли ? Ако не направи Нафтата свой първи отбор по-добре да си седи в Лудогорието...щото и заради "съвместителство" и обвързаност на Домусчиев с два клуба Нафтата няма нивга да заиграе в А група докато Лудогорец съществува. А и друго...В Бургас вече няма отбор със собствени стадион и база. Още едно нещо, което би възпряло Домусчиев да даде пари за футбол в Бургас.

А защо смяташ, че трябва да използува своето име за да преследва някакви цели?
Всъщност знаеш ли кой е собственик на Лудогорец?! Има официална информация за това!

Ами щото в БГ пари за футбол вече дават само тези със "страдащо" его...Ако не се изтипоса благодетеля пред ТВ , за чий му е да си хвърля парите под чуждо име. :roll: ...А и в Бургас баницата така е накъсана, че и най-злия териер не моЙ я добара без благоволението на хранещите се.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

mazut
Мнения: 402
Регистриран на: 14 юни 2009 18:25
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот mazut » 12 мар 2013 22:11

Ти казваш,че футбола в Бургас нямал да свърши със закриването на Нефтохимик.Най-много да не спрът закриванията на бургаски отбори обаче.

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот plamenski » 12 мар 2013 22:40

ntodorov написа:
mazut написа:[offtopic]Ти напиши още 1 такъв пост и си пази задника по улиците[/offtopic]

[offtopic]mazut. Ей точно тази агресия отблъсна много хора от идеята Нефтохимик.
Отговори му, както подобава, ама с "пази си гъза на улицата" си сваляш сам гащите.
Все пак дано си имаш идея, на кого го казваш това де ?
Това е един човек от бизнеса в Бургас и такива, като него могат да развържат кесиите си...Явно Ел Греко няма да даде и лев
за Нефтохимик, но те моля друг път, когато пишеш офтопици не презумпирай насилие, че риеш прах на гърба и в никакъв случай не
помагаш на клуба си.
Иначе. Според мен от загубата на един клуб, който и какъвто и да е в БГ никой не печели. Няма да изпадам в излишна куртоазия, но искрено се надявам нещата да се оправят и в частност футболът в градът ни да продължава да живее...Спасението е в едрия бизнес в града ни. Лук-ойл, мук-ойл са само плява. Руснака от футбол не се интересува. Няма ли, кой да го натисне пари няма да извади, а и да извади ще бъдат мимолетни средства. С такива пари - футбол - йок.[/offtopic]

Ай стига сте плашили с този Ралев. Ама вече ставате банални. Дреме ми на мен и на останалите, че именно този бизнесмен няма да си развърже кесията. 5 лева няма да ни оправят. Нека да го прави за вашия отбор. Ако едрият бизнес/мен искаше да дава пари, досега трябваше да цъфтите. То около вас само такива риби.
Нейчо, който и да дава пари за футбола в града или са му много изцапани дрехите, или трябва да направи чудеса, че на стадиона да идват 18000 , които да плащат по 5-10 лв за билет. Примерът е налице - Ботев. Евала! Но не забравяй, че в Бургас работата е много кьор и това няма как да се случи....скоро. Що се каса до ЛУКОЙЛ, нещата са ясно поставени на масата и никой не спекулира с тях. Те са само спонсори. За тази година. Имаме си собственици, които трябва да осигурят стабилността на клуба. Ако нямат възможности ще се търсят други варианти. Сега мисля, че това е на дневен ред.
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот Искам си Акаунта » 12 мар 2013 22:58

Понеже се повдигна въпроса ... Домусчиев не е собственик на Лудогорец . Собственик е някаква офшорка . Още когато го спрягаха за Спартак Варна , той каза че не е проблем варненци да играят в "А" група заедно с Лудогорец . А че инвестицията му в Разград беше по поръчка знаят и малките деца . Ако действително има някакви интереси във футбола , аз лично гих приветствал едно негово решение да ги пренасочи към Бургас ... без значение към кой отбор . И без това по-лошо от Събев няма накъде . Дори последно време си мисля , че Дражев беше за предпочитане .

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: “Нефтохимик” e пред спиране на участието си в първенството н

Мнениеот izumrud » 12 мар 2013 23:05

гадно е когато отбор от нашия регион си отива, макар да съм от Несебър ме е яд че Поморие ги няма
но ако трява да бъда честен, като човек който следи футбола от 25 години като играч на ниско ниво и като фен, Нефтохимик в последните години се държат адски противно. Имам преднвид феновете им, които се правят на нещо повече от това, което са. Накакви тюфлеци се взимат предвид за фактори, а всъщност са доста прости, а и финансово бедни, не са някакви в обществото....
познавам привърженици на всички отбори (без мастерс, те нямат според мене :) ), но по-неприятни от тия на Нефтохимик няма - все са велики, все не знам си какво, все някой им пречи, все другите виновни, все не знам си какво...Помня когато влизаха, заедно бяхме в Б група. ПРи нас Джангъра беше играещ треньор, аз бях резерва в тоя мач..биха ни 1:0 на Лазур. Но ние не се дадохме, играхме яката...и като ни почнаха - плюнки, руганти, обиди, еба си майката...като че ли трябва да им даваме и за какво????
от Черноморец такова нещо не съм видял. Сега чета че феновете им някакви агресивни, нападат хора, малки деца, не знам си какво..ами патите си от т.нар фенове, пичове...


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта