ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот Beladona » 08 авг 2016 13:50

Sir_Stanley_Rowse написа:
Beladona написа:
GOLEADOR написа:До къде стигнахме,Боркиша да пуска тема за ЦСКА.Боркиш,нали щеше да търсиш указа,какво стана?А другия указ за създаването на Спартак намери ли го?Носеха се слухове,че е се пази в офисите на Герена,нали бяхте едно цяло преди време. ;)
Иначе по темата -Успех на ЦСКА 1948,дано съберат много фенове.Пък има още някакъв шанс за ОП на ГГ.Ако той успее чакам феновете отново да се обединят!
А ти Боркиш дерзай,търси указите с които са създадени ЦСКА и Спартак,дано ги намериш!


Аз имам указа на Полковника и Генерала , за мен той сега е актуален ....другите си ги търси ти !!!

Ти нали щеше да правиш ЦСКА на феновете ???? Да не се обиди , че не те поканиха във Военния клуб ???

Ела сега , може и да не си много умен , но ако имаш 50 лева годишно или пък ако имаш 10 лева за билет на Васил Левски .. Добре дошъл !!!

Ама 10 лева ти дават на входа ,за да влезнеш ли :? Питай го Полковника ,кога са го произвели и да ти покаже заповедта за това !


Аз го произведох в Генералисимус , вече не е Полковник !!!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот kiril.a.d » 08 авг 2016 13:50

Beladona написа:
kiril.a.d написа:
Beladona написа:Днес е паметен ден ! Първа тренировка от 18 ч на стадиончето в квартал Обеля !

Всеки е добре дошъл ! :)

Помня игрището на село Обеля - там съм служил, 1977 - 1979 г., там съм и полагал клетва, към Родината - но какво общо има това игрище с ЦСКА?.....
Да бяха се обърнали към Гришата и нямаше да имат проблем да ползват игрищата на ЦСКА за тренировки и мачове!...


Какво общо има Литекс с Армията или пък Гришата с нея ????

Ти спомняш ли си Иван Костов като беше премиер ??? А ?

Какво общо има Литекс, не знам! - но какво общо имат Гришата и ФК ЦСКА - знам!!!
Ти ако не знаеш...заповядай да почерпиш и ще ти разкажа ;) :lol:
А-а, помня го другаря Костов, още от 1991 г. когато беше финансов министър в правителството на Димитър Попов...та? - псувах си го още тогава, ако че се правеше на седесар ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот Beladona » 08 авг 2016 13:54

kiril.a.d написа:
Beladona написа:
kiril.a.d написа:
Beladona написа:Днес е паметен ден ! Първа тренировка от 18 ч на стадиончето в квартал Обеля !

Всеки е добре дошъл ! :)

Помня игрището на село Обеля - там съм служил, 1977 - 1979 г., там съм и полагал клетва, към Родината - но какво общо има това игрище с ЦСКА?.....
Да бяха се обърнали към Гришата и нямаше да имат проблем да ползват игрищата на ЦСКА за тренировки и мачове!...


Какво общо има Литекс с Армията или пък Гришата с нея ????

Ти спомняш ли си Иван Костов като беше премиер ??? А ?

Какво общо има Литекс, не знам! - но какво общо имат Гришата и ФК ЦСКА - знам!!!
Ти ако не знаеш...заповядай да почерпиш и ще ти разкажа ;) :lol:
А-а, помня го другаря Костов, още от 1991 г. когато беше финансов министър в правителството на Димитър Попов...та? - псувах си го още тогава, ако че се правеше на седесар ;)



Ок , нищо не знаеш за крадеца на ДДС и ЦСКА , то е ясно вече .... А спомняш ли си Слави Трифонов и Куку бенд в кое мазе ги бяха навряли да си правят шоуто и по коя кабеларка ги излъчваха ?????


Това поне спомняш ли си го ????? Ааааааааааааааааа ?????

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот GOLEADOR » 08 авг 2016 13:57

Beladona написа:
GOLEADOR написа:До къде стигнахме,Боркиша да пуска тема за ЦСКА.Боркиш,нали щеше да търсиш указа,какво стана?А другия указ за създаването на Спартак намери ли го?Носеха се слухове,че е се пази в офисите на Герена,нали бяхте едно цяло преди време. ;)
Иначе по темата -Успех на ЦСКА 1948,дано съберат много фенове.Пък има още някакъв шанс за ОП на ГГ.Ако той успее чакам феновете отново да се обединят!
А ти Боркиш дерзай,търси указите с които са създадени ЦСКА и Спартак,дано ги намериш!


Аз имам указа на Полковника и Генерала , за мен той сега е актуален ....другите си ги търси ти !!!

Ти нали щеше да правиш ЦСКА на феновете ???? Да не се обиди , че не те поканиха във Военния клуб ???

Ела сега , може и да не си много умен , но ако имаш 50 лева годишно или пък ако имаш 10 лева за билет на Васил Левски .. Добре дошъл !!!

Още не е изтекъл срока за обжалване,за това не бързай да погребваш ЦСКА.Иначе ти желая успех с намирането на указите за създаването на ЦСКА и Спартак!Дерзай!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6779
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот soilwork » 08 авг 2016 13:59

[center]Зафиров: Няма как да тренираме в "Обеля", скъпо е...[/center] Първата си тренировка ще проведе по-късно днес отборът на ЦСКА 1948. Заниманието ще се състои от 18:00 часа, на стадиона в столичния квартал „Обеля”.

„Червените” обаче най-вероятно няма повече да тренират там :roll: Това сподели треньорът на тима Адалберт Зафиров. Изображение „В Обеля ни искат много пари. 350 лева за една тренировка. Така че – няма как да тренираме постоянно там.

Имаме два варианта за място, където да провеждаме подготовката. Единият е в „Спортна София” в Зона Б 5. Другият е в „Бонсист” в Студенски град. По-вероятно да тренираме на второто място”, уточни Зафето.

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот Beladona » 08 авг 2016 13:59

GOLEADOR написа:
Beladona написа:
GOLEADOR написа:До къде стигнахме,Боркиша да пуска тема за ЦСКА.Боркиш,нали щеше да търсиш указа,какво стана?А другия указ за създаването на Спартак намери ли го?Носеха се слухове,че е се пази в офисите на Герена,нали бяхте едно цяло преди време. ;)
Иначе по темата -Успех на ЦСКА 1948,дано съберат много фенове.Пък има още някакъв шанс за ОП на ГГ.Ако той успее чакам феновете отново да се обединят!
А ти Боркиш дерзай,търси указите с които са създадени ЦСКА и Спартак,дано ги намериш!


Аз имам указа на Полковника и Генерала , за мен той сега е актуален ....другите си ги търси ти !!!

Ти нали щеше да правиш ЦСКА на феновете ???? Да не се обиди , че не те поканиха във Военния клуб ???

Ела сега , може и да не си много умен , но ако имаш 50 лева годишно или пък ако имаш 10 лева за билет на Васил Левски .. Добре дошъл !!!

Още не е изтекъл срока за обжалване,за това не бързай да погребваш ЦСКА.Иначе ти желая успех с намирането на указите за създаването на ЦСКА и Спартак!Дерзай!


Кажи бе , изненадаха ли те другите фенове и ти взеха идеята за ЦСКА на феновете и да преговарят с някой благодетел да ги вземе ????? Хахахахахах !!!!

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот Beladona » 08 авг 2016 14:03

soilwork написа:[center]Зафиров: Няма как да тренираме в "Обеля", скъпо е...[/center] Първата си тренировка ще проведе по-късно днес отборът на ЦСКА 1948. Заниманието ще се състои от 18:00 часа, на стадиона в столичния квартал „Обеля”.

„Червените” обаче най-вероятно няма повече да тренират там :roll: Това сподели треньорът на тима Адалберт Зафиров. Изображение „В Обеля ни искат много пари. 350 лева за една тренировка. Така че – няма как да тренираме постоянно там.

Имаме два варианта за място, където да провеждаме подготовката. Единият е в „Спортна София” в Зона Б 5. Другият е в „Бонсист” в Студенски град. По-вероятно да тренираме на второто място”, уточни Зафето.


Е, нали Домуса ни спонсорира , що нямаме пари да си тренираме където си искаме ????

Видяхте ли сте колко сте несъстоятелни с вашите лъжи !!!!

Потребителски аватар
***cska***
Мнения: 1062
Регистриран на: 08 юли 2008 14:13
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот ***cska*** » 08 авг 2016 14:04

Тия платени изроди, не осъзнават ли че се гаврят с любовта на половин България - ЦСКА? :(
Господ да им прощава, аз не мога!
Не е нужно да работиш в аптека, за да бъдеш заобиколен от капути!

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот ММ1914 » 08 авг 2016 14:09

kiril.a.d написа:
Beladona написа:Днес е паметен ден ! Първа тренировка от 18 ч на стадиончето в квартал Обеля !

Всеки е добре дошъл ! :)

Помня игрището на село Обеля - там съм служил, 1977 - 1979 г., там съм и полагал клетва, към Родината - но какво общо има това игрище с ЦСКА?.....
Да бяха се обърнали към Гришата и нямаше да имат проблем да ползват игрищата на ЦСКА за тренировки и мачове!...

Трудовак ли си бил? Нормално е да се казваш Кирчо. :mrgreen: Може и да мина да ви видя на тренировката. Любопитно ще е.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10926
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот ivan56 » 08 авг 2016 14:10

***cska*** написа:Тия платени изроди, не осъзнават ли че се гаврят с любовта на половин България - ЦСКА? :(
Господ да им прощава, аз не мога!


Щом може за някакъв микренски селяк, що да не може за едни шапкари :?
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта