Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот ehh » 15 мар 2014 12:11

И каква е идеята с тия коментари под статиите? Че след някоя статия, отдолу като лайна да има простотия след простотия ли? Особено, когато става дума за сайтове за по-широката публика.
Направо не виждам, какъв е проблемът на тия, идващите от спортни, да си коментират наравно с нас по отделните теми. Или пък, ако не откриват такава, която ги вълнува, да си направят тяхна и да предизвикат обсъждане
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
lady_in_blue
Мнения: 3
Регистриран на: 11 мар 2014 18:17
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот lady_in_blue » 15 мар 2014 14:03

Кашчей написа:
lady_in_blue написа:Ван,няма смисъл да чакаш.Според мен няма да пуснат коментари под статиите.Ще трябва да търсим друг сайт,явно в Гонг няма да стане. :)


Отиваш някъде на гости и налагаш на домакина своите виждания за водене на домакинството му-така и с вашите искания!
Вие не искате (не всички от вас, надявам се) да се приспособите към форума, а да наложите вашето виждане за политиката на сайта.



Не знаех,че Гонг ти е бащиния,че да ти идваме на гости.Ако така се отнасяш към всичките си гости,сигурно живееш в изолация. ;)

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот Кашчей » 15 мар 2014 15:19

lady_in_blue написа:
Кашчей написа:
lady_in_blue написа:Ван,няма смисъл да чакаш.Според мен няма да пуснат коментари под статиите.Ще трябва да търсим друг сайт,явно в Гонг няма да стане. :)


Отиваш някъде на гости и налагаш на домакина своите виждания за водене на домакинството му-така и с вашите искания!
Вие не искате (не всички от вас, надявам се) да се приспособите към форума, а да наложите вашето виждане за политиката на сайта.



Не знаех,че Гонг ти е бащиния,че да ти идваме на гости.Ако така се отнасяш към всичките си гости,сигурно живееш в изолация. ;)


Къде съм казал (написал), че ГОНГ е мой сайт-всички тук сме на гости. Дават се предложения, критикува се, но за мен лично е малко странно още с регистрирането си някой да започне да настоява за промени понеже на него така му било по-удобно :roll:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот Балкански Орел » 15 мар 2014 15:30

"В полза на читателите" е няма братче по-малоумно нещо.Всички знаем, че са се взимали пари и сега свикналите с онзи сайт им е тъпо, че трябва да се местят в Спортал, защото всички знаем, че на гонг само форума му е добър.За новини не го търси.И на мен ще ми е малко тъпо, утре спортала да кажат, обединихме се с лайвспорт в полза на читателите примерно.

Потребителски аватар
lady_in_blue
Мнения: 3
Регистриран на: 11 мар 2014 18:17
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот lady_in_blue » 15 мар 2014 15:57

Кашчей написа:
lady_in_blue написа:
Кашчей написа:
lady_in_blue написа:Ван,няма смисъл да чакаш.Според мен няма да пуснат коментари под статиите.Ще трябва да търсим друг сайт,явно в Гонг няма да стане. :)


Отиваш някъде на гости и налагаш на домакина своите виждания за водене на домакинството му-така и с вашите искания!
Вие не искате (не всички от вас, надявам се) да се приспособите към форума, а да наложите вашето виждане за политиката на сайта.



Не знаех,че Гонг ти е бащиния,че да ти идваме на гости.Ако така се отнасяш към всичките си гости,сигурно живееш в изолация. ;)


Къде съм казал (написал), че ГОНГ е мой сайт-всички тук сме на гости. Дават се предложения, критикува се, но за мен лично е малко странно още с регистрирането си някой да започне да настоява за промени понеже на него така му било по-удобно :roll:


На мен пък ми е странно,че не можете да се поставите на наше място.Много сте тесногръди. :roll:

Потребителски аватар
vannistelroy
Мнения: 68
Регистриран на: 14 май 2011 09:34
Местоположение: БУРГАС
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот vannistelroy » 15 мар 2014 16:06

Лейди...Уинър Бг... :mrgreen:
ЧЕРНОМОРЕЦ И РЕАЛ МАДРИД НА СЪРЦЕ!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот Кашчей » 15 мар 2014 16:31

lady_in_blue написа:
Кашчей написа:
lady_in_blue написа:
Кашчей написа:
lady_in_blue написа:Ван,няма смисъл да чакаш.Според мен няма да пуснат коментари под статиите.Ще трябва да търсим друг сайт,явно в Гонг няма да стане. :)


Отиваш някъде на гости и налагаш на домакина своите виждания за водене на домакинството му-така и с вашите искания!
Вие не искате (не всички от вас, надявам се) да се приспособите към форума, а да наложите вашето виждане за политиката на сайта.



Не знаех,че Гонг ти е бащиния,че да ти идваме на гости.Ако така се отнасяш към всичките си гости,сигурно живееш в изолация. ;)


Къде съм казал (написал), че ГОНГ е мой сайт-всички тук сме на гости. Дават се предложения, критикува се, но за мен лично е малко странно още с регистрирането си някой да започне да настоява за промени понеже на него така му било по-удобно :roll:


На мен пък ми е странно,че не можете да се поставите на наше място.Много сте тесногръди. :roll:


Преди 6 години една група от един форум се отцепихме и минахме в друг форум. Имаше и две зрънца, които бяха дошли само с цел провокация, но бързо се изпариха. Никой от нас не постави условие на "домакините" как да си водят форума и какво да правят. Ние просто се вписахме в него. Опитайте се и вие да се впишете-не боли, повярвай ми.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот paceto » 17 мар 2014 13:36

ehh написа:И каква е идеята с тия коментари под статиите? Че след някоя статия, отдолу като лайна да има простотия след простотия ли? Особено, когато става дума за сайтове за по-широката публика.
Направо не виждам, какъв е проблемът на тия, идващите от спортни, да си коментират наравно с нас по отделните теми. Или пък, ако не откриват такава, която ги вълнува, да си направят тяхна и да предизвикат обсъждане


Идеята им е такава, защото в спортни нямаше форум и се пишеха под статиите т.е. така свикнали.
Идеята им е такава, защото под статиите нямат ограничения като правила да речем и си изливат на воля душата с псувни и прочие без последствия, а докато във форума при второ или трето псуване ще си замине с Бан.

Ето затова не им харесва и толкова напират за коментари под статиите.
По старите тук може би помнят, че преди под статиите в Гонг имаше възможност да коментираш, чрез профила си във фейсбук.
Видя се, че няма голям ефект и се обиждаха не по-малко и се премахна, а да не говорим че така една статия се твари страшно много при едно зареждане докато всички коментари се покажат.

Напълно безсмислено е да има коментари под статиите след като има функциониращ форум.

Потребителски аватар
vannistelroy
Мнения: 68
Регистриран на: 14 май 2011 09:34
Местоположение: БУРГАС
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот vannistelroy » 17 мар 2014 21:03

Паце,хубава снимка си си сложила,ама коментара ти нищо не доказва...
Ако съм решил да псувам и да хуля и тука мога да го направя...
В Спортни имаше система за модерация,която цензурираше мненията на коментиращите,които си позволяваха по-груби изказвания.
За всяко нещо си има начини и трикове,стига човек да малко по-умен...
ЧЕРНОМОРЕЦ И РЕАЛ МАДРИД НА СЪРЦЕ!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот ralka_levskarka » 17 мар 2014 21:08

vannistelroy написа:Паце,хубава снимка си си сложила,ама коментара ти нищо не доказва...
Ако съм решил да псувам и да хуля и тука мога да го направя...
В Спортни имаше система за модерация,която цензурираше мненията на коментиращите,които си позволяваха по-груби изказвания.
За всяко нещо си има начини и трикове,стига човек да малко по-умен...

Пацето е мъж и е МОД.
Иначе окей, напсувай ме на майка, за да видим къде ще си за някой друг ден. Направи си друга регистрация и да видиш как ще имаш бан по IP адрес за около седмица, заради заобикаляне на БАН :?
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост