Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 2:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11125
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Furious_Monk » 27 юни 2016 14:26

Подготвям се за някоя грозна картина на терена, пък нека футболистите да се почувстват свободни да ме опровергаят. Някаква минимална победа за един от двата отбора, или продължение и дузпи.

Едните са нахъсани, другите са технични, защо пък да не вземе и да стане мач. Португалия-Хърватска разбиха прогнозите и очакванията, може и сега да стане същото в обратен смисъл, но за всеки случай се настройвам за една голяма скука на игрището.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13620
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот sapio0o » 27 юни 2016 14:27

Балкански Орел написа:Че то пас-пас-гол си е истинския футбол за мен.
Всеки, който ще каже, че не иска любимия му отбор да играе като Барселона и Испания е лъжец.Това е магията на финтове, динамика, спринт и техника, това е футбола.Дано Испания да практикуват този стил докато съм жив.

Най-красивият футбол е този на Реал при Дел Боске, този при Анчелоти или този на Байерн при Хайнкес. 2-3 паса и да си пред наказателното на противника, като същевременно не играеш в стил Челси от 2012-та де. Хем контролираш темпото, хем атакуваш бързо = класика. То Реал и в момента го практикува това, но част от основните играчи вървят към залез вече и сякаш не е същото. На Барса играта през 2008/2009 и 2010/11 също беше вълшебна за наблюдаване, спор няма.


miro_rz написа:1-5 с Холандия и имаха 3ти повече пасове от тях .

1:0 на финал на световно > 1:5 в рандом мач :roll:

Иначе тук пак се отваря тезата за изпълнителите. Холандците се възползваха от грешки на противника и си ги застреляха на контра.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2784
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот matador1 » 27 юни 2016 14:55

rhaegar написа:
sapio0o написа:
miro_rz написа:Писнало ми е от този испански стил и футболът пред едната врата . Ще викам за Италия .
Italia avanti per vincere :)

Никой не е виновен, че останалите ги е страх да се надиграват с Испания. За съжаление и днес ще гледаш мач на една врата.

Иначе изходът е тотално непредвидим. Успех и нека по-добрият в срещата победи.


Пази Боже, някой да тръгне да се надиграва с Испания по техния начин. Тогава ще гледаме 394673906396 паса от двата отбора и не повече от 5 удара към вратите. Хората измислиха по-прост начин за справяне с проблема, въпросът е, да имаш изпълнителите. Дано италианците направят добър мач, пък каквото стане.


Не мисля, че до сега на това първенство някой е показал страх от надиграване с Испания. Единственият достоен до момента противник за испанцити ги победи, въпреки че игра частично с резервите и после се провали на 1/8 финал...

Балкански Орел написа:Че то пас-пас-гол си е истинския футбол за мен.
Всеки, който ще каже, че не иска любимия му отбор да играе като Барселона и Испания е лъжец.Това е магията на финтове, динамика, спринт и техника, това е футбола.Дано Испания да практикуват този стил докато съм жив.


Аз не искам. Ужасяващо скучно е. Любимият ми отбор поигра така известно време в някои мачове, но това вече мина.

sapio0o написа:
miro_rz написа:1-5 с Холандия и имаха 3ти повече пасове от тях .

1:0 на финал на световно > 1:5 в рандом мач :roll:

Иначе тук пак се отваря тезата за изпълнителите. Холандците се възползваха от грешки на противника и си ги застреляха на контра.


Колко да беше рандъм мача? Ако беше равен или победа за Испания - щяха да продължат. И си спечелиха смях и подигравки от цял свят.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот rhaegar » 27 юни 2016 15:03

matador1 написа:
Балкански Орел написа:Че то пас-пас-гол си е истинския футбол за мен.
Всеки, който ще каже, че не иска любимия му отбор да играе като Барселона и Испания е лъжец.Това е магията на финтове, динамика, спринт и техника, това е футбола.Дано Испания да практикуват този стил докато съм жив.


Аз не искам. Ужасяващо скучно е. Любимият ми отбор поигра така известно време в някои мачове, но това вече мина.


И аз не искам. Владеене на топката в 60-70% от времето и 800 паса между централните защитници и халфове, на мен ми е отегчително. Байерн на Хайнкес, Реал с Анчелоти, Челси в първия период на Жозе, Милан 2004-07, дори Барса на Енрике през сезон 14/15. Пеповщината, която Дел Боске въведе и в национала им, ме отвращава.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13620
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот sapio0o » 27 юни 2016 15:16

matador1 написа:Единственият достоен до момента противник за испанцити ги победи, въпреки че игра частично с резервите и после се провали на 1/8 финал...

То и единственият достоен противник на Германия им взе хикс, като можеше да вкара поне 5, но тоя Милик ли, къв е там се скъса от пропуски. До утре можем да извъртаме нещата.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12974
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Eminem » 27 юни 2016 15:17

Щото Италия играе мега красивия футбол................................

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2784
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот matador1 » 27 юни 2016 15:27

sapio0o написа:
matador1 написа:Единственият достоен до момента противник за испанцити ги победи, въпреки че игра частично с резервите и после се провали на 1/8 финал...

То и единственият достоен противник на Германия им взе хикс, като можеше да вкара поне 5, но тоя Милик ли, къв е там се скъса от пропуски. До утре можем да извъртаме нещата.


Говорим за Испания. Факт е, че досега друг стойностен противник, освен Хърватия не са имали. Не виждам защо споменаваш Германия - Полша... няма никаква връзка с Испания, нито с Италия. Няма извъртания - единственият сериозен противник на Испания си спечели мача срещу тях. Това не означава, че Испания са слаби.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13620
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот sapio0o » 27 юни 2016 15:28

matador1 написа:
sapio0o написа:
matador1 написа:Единственият достоен до момента противник за испанцити ги победи, въпреки че игра частично с резервите и после се провали на 1/8 финал...

То и единственият достоен противник на Германия им взе хикс, като можеше да вкара поне 5, но тоя Милик ли, къв е там се скъса от пропуски. До утре можем да извъртаме нещата.


Говорим за Испания. Факт е, че досега друг стойностен противник, освен Хърватия не са имали. Не виждам защо споменаваш Германия - Полша... няма никаква връзка с Испания, нито с Италия. Няма извъртания - единственият сериозен противник на Испания си спечели мача срещу тях. Това не означава, че Испания са слаби.

Просто реших да ти отвърна със същото, нужно ли е да има връзка?
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2784
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот matador1 » 27 юни 2016 15:30

[offtopic]
sapio0o написа:
matador1 написа:
sapio0o написа:
matador1 написа:Единственият достоен до момента противник за испанцити ги победи, въпреки че игра частично с резервите и после се провали на 1/8 финал...

То и единственият достоен противник на Германия им взе хикс, като можеше да вкара поне 5, но тоя Милик ли, къв е там се скъса от пропуски. До утре можем да извъртаме нещата.


Говорим за Испания. Факт е, че досега друг стойностен противник, освен Хърватия не са имали. Не виждам защо споменаваш Германия - Полша... няма никаква връзка с Испания, нито с Италия. Няма извъртания - единственият сериозен противник на Испания си спечели мача срещу тях. Това не означава, че Испания са слаби.

Просто реших да ти отвърна със същото, нужно ли е да има връзка?


Поне му слагай, че е офтопик.[/offtopic]


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост