Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13816
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 15 дек 2021 12:28

Sstefanov написа:
sly написа:Ако реши да помогне и на волейбола ще го призная за номер 1. Винаги съм се чудел как не се намери някоя стабилна фирма която да помогне на волейболния ЦСКА,там също има много история и ще е дора реклама за спонсорите.

За жалост, никой не ходи да гледа волейбол, след изцепките на федерацията и изключително слабия национален отбор.

.... и въпреки това, волейболът десетилетия е най-успешният ни отборен спорт.
Все още имаме бол специалисти, работещи добре с деца. Тях ако изтървем, .... и волейболът отива в канала. :(
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3789
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 15 дек 2021 12:49

"Физическо възпитание и спорт" е елемент от цялостното възпитание, образование и личностно изграждане на отделните лица и на обществото като цяло.

И важът същите закономерности.

Следващото поколение е формирано последните 10 години.

Ако сега евентуално се промени държавното отношение, направят се сериозни инвестиции, привлекат се специалисти с модерна и адекватна методика, създадат се предпоставки за масов спорт, включително законодателни промени, обновяване и разширение на спортната инфраструктура, възстановяване на спортните училища и т.н. резултаатите ще са налице след 10 г. , а първите наченки най-рано след 5 г.

Пиша го, за да обоснова твърдението си, че следващите 5 години ще става все по-злеположението с децата и в частност със спорта. А няма за момента причини да очакваме положително развитие и след това.

По-вероятният сценарий е до края на този век въобще да няма такава държава, защото от 1944 г, насам нещата само се влочшават. В момента самото общество е страшно раазложено, липсват базови ценности, на които се крепи една държава. То деца няма, ние се чудим що нямало зрители по стадионите ...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1906
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Sstefanov » 15 дек 2021 13:44

Red_Neck написа:
Sstefanov написа:
sly написа:Ако реши да помогне и на волейбола ще го призная за номер 1. Винаги съм се чудел как не се намери някоя стабилна фирма която да помогне на волейболния ЦСКА,там също има много история и ще е дора реклама за спонсорите.

За жалост, никой не ходи да гледа волейбол, след изцепките на федерацията и изключително слабия национален отбор.

.... и въпреки това, волейболът десетилетия е най-успешният ни отборен спорт.
Все още имаме бол специалисти, работещи добре с деца. Тях ако изтървем, .... и волейболът отива в канала. :(

Тук си абсолютно прав. Помня с какво желание, ходехе семейството до Варна да гледаме националите. Добре се съчетаваше с почивка по курортите за 3-4 дена и някой друг мач. Волейбола е страхотен спорт и се надявам Сашо да намери пари и да изгражда талантите! Страхотен човек и уникален професионалист. Един от най стойностните Цскари!

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sly » 15 дек 2021 21:01

Сашо е Великан живота му мина в волейболния ЦСКА и в каузата да запази клуба, малко са такива като него.Обаче и да намира пари не знам как издържа.
А Любо Ганев сега е шеф на федерацията,излязъл е от ЦСКА.Дали прави нещо по въпроса ,не съм чул.

krumeto
Мнения: 3698
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот krumeto » 15 дек 2021 21:57

peliforewer написа:
krumeto написа:
peliforewer написа:
icko65 написа:Не съм коментирал последния мач с нас-верно надиграхте ни.Но една статистика ми се иска да вметна....Черно море-ЦСКА публика 6300 човека.ЦСКА-Черно море публика 850 човека.Но комент...

На Армията липсваха феновете на Черно море,а покрай тези зелени сертификати на всички стадиони намаля публиката.Видяхте ли в Ст.Загора, неделя,16.30ч. мач Берое-Левски, сектора за гости добре, въпреки че не е пълен,да не говорим че извън клетката фенове няма,а публиката на Берое я няма.А какво да кажем за мачовете през работните дни от 16.30ч.


Не се оправдавай с работно време, ковид, и т.н. Този е ваш човек и ти отговаря:

Майкъла: ЦСКА има нужда от подкрепа, а къде са феновете? Всички се покриха при фалита

Бившият играч и директор на ЦСКА Георги Илиев изрази мнението си пред "Мач Телеграф" по отношение на плановете за реконструкция на "Българска армия".

"Тези пари, които са обявени за построяването на това съоръжение, са напълно достатъчни, дори малко повече. Това, което сподели Гриша Ганчев, трябва да го използваме, това е шансът. И времето, което е заявено, също е напълно достатъчно. За мен лично този стадион може би ще бъде вдигнат за година и половина. Но сроковете са идеални", започна Майкъла, който преди няколко години прави ремонт на стадиона, докато начело на клуба бяха Димитър Борисов и Иво Иванов.

"Всички изисквания ще бъдат спазени. Дори съоръжението ще бъде малко по-малко като площ, след като се махне лекоатлетическата писта. Просто трябва на всяка цена да бъде използван този шанс и до една година да започне строежът. Има още два-три проекта, които също са прекрасни, но трябва да започнем да работим през идната година. В този проект има определени места за ресторанти и търговски обекти. Има три подземни етажа, а с тях изпълняваме и изискванията за 1000 паркоместа", продължи Майкъла.

"Имаме необходимите разрешения на главния архитект и всички, свързани с този казус. Колкото до парите, които ЦСКА дължи, да се извадят фактурите на всички плащания и да се покажат. Питате ме дали 18 000 места са достатъчни? Даже са много, като гледам по колко фенове идват. И ЦСКА, и Левски играят слабо и публиката няма да се върне, докато не станат конкурентоспособни на Лудогорец. Когато ЦСКА тръгна да фалира, никой не пое инициатива за спасението на клуба, както се случи с Левски. Къде бяха тогава всички привърженици на клуба?! Виждаме и сега какво се случва. Точно сега, когато "червените" се борят за титла с Лудогорец, ходят по 1000 души в най-добрия случай. Сега момчетата и Стойчо Младенов имат огромна нужда от подкрепа, а какво получават? Надявам се да победим разградчани. И те не са в най-добрата си форма. Видяхме ги срещу Пирин", завърши Георги Илиев.

Мамо мила,от Разград да ми говорят за фенове,във форума ви в Гонг няма коментар от три месеца,той седнал да брои феновете на ЦСКА.
Аз не ги броя. Брои ги бивш ваш шеф -Майкъла>
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24541
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот boabbb » 19 дек 2021 03:29

Да почива в мир Пламен Живков :(
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Skywalker » 22 дек 2021 01:05

"Победата с 1:0 над Лудогорец в последния мач за годината отприщи огромна доза позитивна енергия в ЦСКА. Въодушевен от успеха е и собственикът на клуба Гриша Ганчев, който часове след края на мача е обещал сериозна шампионска селекция.
Треньорът Стойчо Младенов е получил уверение, че ще разполага поне с двама нови топ играчи напролет, пише „Новспорт“. Очаква се те да дойдат от първенства в Топ 5 на Европа и веднага да вдигнат класата на „червените“. По всяка вероятност Кайседо няма да бъде продаван и ще продължи да води атаката. Очаква се в следващите дни Младенов и ръководството на ЦСКА да обсъдят конкретните имена за привличане на „Българска армия“. Основното желание на Стойчо е да бъде намерен много класен офанзивен халф, който да „връзва“ играта в средата на терена. Очаква се ЦСКА да започне спешни преговори с двама играчи, които вече са наблюдавани и одобрени от треньора."
7 дни Спорт

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3789
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 22 дек 2021 08:07

7 дни Спорт е абсолютен парцал. Дори не е истинска медия. Нямат журналисти и редакция. 2-ма човека съчиняват глупости и ги пускат във Фейса да трупат цъкания на будали и после се опитват да лъжат рекламодатели за дребни пари, като им показват глупави статистики колко били четени.
Аз ги ползвам за лакмус. Ако видя, че някой рекламира при тия, веднага ми става ясно, че се некви тъпаци продаващи страшни боклуци.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17711
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот pomiqrat » 22 дек 2021 15:28

Предполагам единият ще е недоволният от статута си на резерва Икарди, а другият Рюдигер с изтичащия договор.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8896
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот bilyaletdinov » 24 дек 2021 12:00

Red_Neck написа:
Sstefanov написа:
sly написа:Ако реши да помогне и на волейбола ще го призная за номер 1. Винаги съм се чудел как не се намери някоя стабилна фирма която да помогне на волейболния ЦСКА,там също има много история и ще е дора реклама за спонсорите.

За жалост, никой не ходи да гледа волейбол, след изцепките на федерацията и изключително слабия национален отбор.

.... и въпреки това, волейболът десетилетия е най-успешният ни отборен спорт.
Все още имаме бол специалисти, работещи добре с деца. Тях ако изтървем, .... и волейболът отива в канала. :(


Нещо си се объркал за специалистите. Волейболът като всеки един спорт се развива, а ние започнахме да изоставаме значително. Отборът на Владо Николов ( това не е Левски) е единственият, който работи добре с млади играчи и най-вече заради италианеца, който беше привлечен.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта