ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6762
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот soilwork » 15 май 2022 19:58

Честито на сините. Заслужено спечелиха, макар и на хартия с по-слаби футболисти,които до преди два месеца не можеха да ходят след 50 минути игра. От този отбор на ЦСКА трябва да останат Евтимов, Турицов, Матей и Кох. Всичко останало да се разкара незабавно.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3974
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот djd » 15 май 2022 20:40

Честита купа на Левски!
Този сезон практически не се отличаваше от останалите през последните 5-6 години. След зимната пауза абсолютно винаги отборът не е във форма, голяма част са контузени, а други - с картони. Нямам обяснение на какво се дължи това, но е факт, че то се повтаря всяка година, а мерки не се вземат. Росен Животното беше казал преди, че липсва лекар, че липсват медикаменти за възстановяване. Не знам докъде стигнаха нещата по този въпрос.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23834
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот delqnski47 » 15 май 2022 20:49

Мен не ебе чак толкова за Тенекето , а за цялостното поведение. Освен тва още кат разбрах ,че ще пуска Лам вместо да сложи Юга център, ми стана ясно че тоя човек по скоро си е за джентълменски лиги, а не за нашата :)
Иначе тия неща се оправят. "Up and down" дет се вика.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот goshev » 15 май 2022 21:08

djd написа:Росен Животното беше казал преди, че липсва лекар, че липсват медикаменти за възстановяване. Не знам докъде стигнаха нещата по този въпрос.

До там ли стигнахме това нещо да се цитира като капацитет?

gihuelo
Мнения: 5820
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот gihuelo » 15 май 2022 21:19

Заслужено ни биха .
За мен за следващия сезон трябва да останат : Матей,Кох, Евтимов,Йомов,Турицов,Юга, Кръстев,Кайседо и Канцлера и Джеферсон.
Вион хич не беше лош преди да се контузи тежко ,сега е неузнаваем.
Мухар,Варела и Лам още утре могат да ги пращат да си ходят.
Маркиньос вчера каза много добри думи за Гарсес , но той за сега нищо не показва.
Обстановката на трибуните беше страхотна ! Поздравления и на двете агитки! Ето това никога няма да го има Домуса ако ще и 40 пъти да стане шампион подред.
Съдията свири перфектно въпреки опасенията и на двете страни, даже като се замисля май не съм му гледал толкова добър мач на този съдия.

gihuelo
Мнения: 5820
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот gihuelo » 15 май 2022 21:21

goshev написа:
djd написа:Росен Животното беше казал преди, че липсва лекар, че липсват медикаменти за възстановяване. Не знам докъде стигнаха нещата по този въпрос.

До там ли стигнахме това нещо да се цитира като капацитет?


Ами не знам дали е вярно . Гледам че примерно само нашите юноши играят със така нареченитр "сутиени" което показва че не толкова зле положението.

gihuelo
Мнения: 5820
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот gihuelo » 15 май 2022 21:24

Една снимка казва всичко!

Изображение

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот MASTER_COOL » 15 май 2022 21:24

Голямо браво на публиката ни, която изнесе безпрецедентен урок на нашите сини приятелчета. Усещането беше , че сме поне 3 пъти повече. Тотално неутрализирахме "синята лавина"
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Snatch
Мнения: 200
Регистриран на: 09 фев 2022 19:24
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот Snatch » 15 май 2022 21:39

gihuelo написа:Заслужено ни биха .
За мен за следващия сезон трябва да останат : Матей,Кох, Евтимов,Йомов,Турицов,Юга, Кръстев,Кайседо и Канцлера и Джеферсон.
Вион хич не беше лош преди да се контузи тежко ,сега е неузнаваем.
Мухар,Варела и Лам още утре могат да ги пращат да си ходят.
Маркиньос вчера каза много добри думи за Гарсес , но той за сега нищо не показва.
Обстановката на трибуните беше страхотна ! Поздравления и на двете агитки! Ето това никога няма да го има Домуса ако ще и 40 пъти да стане шампион подред.
Съдията свири перфектно въпреки опасенията и на двете страни, даже като се замисля май не съм му гледал толкова добър мач на този съдия.

Кох за мен е мн слаб играч, не може да изнася, страх го да играе с топката. За Жеферсон сериозен ли си? Той пас напред няма, ама ще го мъчим още някоя година барем даде един. Днес халфовата ни линия беше от 2-ма бека и един пълен дърводелец. Като единият бек даже го играеше плеймейкър. Еми с тези играчи толкова.
Keep Walking

gihuelo
Мнения: 5820
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот gihuelo » 15 май 2022 21:47

Snatch написа:
gihuelo написа:Заслужено ни биха .
За мен за следващия сезон трябва да останат : Матей,Кох, Евтимов,Йомов,Турицов,Юга, Кръстев,Кайседо и Канцлера и Джеферсон.
Вион хич не беше лош преди да се контузи тежко ,сега е неузнаваем.
Мухар,Варела и Лам още утре могат да ги пращат да си ходят.
Маркиньос вчера каза много добри думи за Гарсес , но той за сега нищо не показва.
Обстановката на трибуните беше страхотна ! Поздравления и на двете агитки! Ето това никога няма да го има Домуса ако ще и 40 пъти да стане шампион подред.
Съдията свири перфектно въпреки опасенията и на двете страни, даже като се замисля май не съм му гледал толкова добър мач на този съдия.

Кох за мен е мн слаб играч, не може да изнася, страх го да играе с топката. За Жеферсон сериозен ли си? Той пас напред няма, ама ще го мъчим още някоя година барем даде един. Днес халфовата ни линия беше от 2-ма бека и един пълен дърводелец. Като единият бек даже го играеше плеймейкър. Еми с тези играчи толкова.

Кох играеше добре с Матей. Той какво да направи днес? Лам ли да пази , някой от Левски ли да пази . Добре че Бари е супер дърво та не стана по голяма загуба.
За мен Джеферсон е добър футболист. Заспива като опорен халф.
Спомни си момента когато Уелтън остана сам срещу него и вратата , какво му се случи.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта