ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот MarianDimitrov » 12 авг 2018 23:20

Хайде пак с компетентните мнения, че Мауридес не можел да играе с крака ! Ами като му я центрират за глава, няма да прави задни салта, че да я вкарва с крака ! Като получи нисък пас, пак ли с глава ще вкарва ? Не сте специалисти, ама за какво се правите на такива, не мога да разбера !
Велик ЦСКА !

pyrwaka
Мнения: 198
Регистриран на: 20 мар 2018 13:45
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот pyrwaka » 12 авг 2018 23:28

peliforewer написа:Искам да ме разберете правилно аз не желая отборите да не играят срещу ЦСКА,но нека това става с футболни средства,защото такива нарушения като това на Шоколаров,като влизанията на Сашо Александров нямат нищо общо с футбола.

Ами действията на Лясков какво заслужават :?:

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот MarianDimitrov » 12 авг 2018 23:29

Аз не знам Загорчич, защо ни в клин, ни в ръкав се изказва, че с такава игра на ЦСКА с такива центрирания, нямаме шанс за титла и се правеше на много ядосан затова, все едно му дреме, дали ЦСКА има шансове за титла :) Два пъти повтори, че с такива центрирания, нямаме шансове а с такива центрирания им вкарахме два гола :) После намекна, че много се ядосал, защото от нашата скамейка много се радвали на головете :) Доста неадекватни изказвания !
Велик ЦСКА !

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот kiril.a.d » 12 авг 2018 23:30

MarianDimitrov написа:Хайде пак с компетентните мнения, че Мауридес не можел да играе с крака ! Ами като му я центрират за глава, няма да прави задни салта, че да я вкарва с крака ! Като получи нисък пас, пак ли с глава ще вкарва ? Не сте специалисти, ама за какво се правите на такива, не мога да разбера !

Съжалявам - аз можех да играя и с крака, а не топката да се отбива от краката ми, в наказателното поле на противника...
И за беля, повечето от центриранията към него, ги посреща точно с топка ударила се в краката му! - иначе, до сега да имаше...поне 15 гола!
Ако можеше да играе с крака...
Но и за това, мерси, следствие на българския футбол...Ще се опитам да не съм перфекционист :)..............
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13813
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот Red_Neck » 12 авг 2018 23:31

Дееева тоя Венци, ..... как само ни легна без никой да разбере.... :)
.... и Загорчич кво театро изигра след мача: "... тия не са ЦСКА и не стават за шампиони, тоя не е сърбин... " :) :) :)

Режиииииии тия вени с тъпото на ножа! :)
Последна промяна от Red_Neck на 12 авг 2018 23:31, променено общо 1 път.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот tut » 12 авг 2018 23:31

MarianDimitrov написа:Аз не знам Загорчич, защо ни в клин, ни в ръкав се изказва, че с такава игра на ЦСКА с такива центрирания, нямаме шанс за титла и се правеше на много ядосан затова, все едно му дреме, дали ЦСКА има шансове за титла :) Два пъти повтори, че с такива центрирания, нямаме шансове а с такива центрирания им вкарахме два гола :) После намекна, че много се ядосал, защото от нашата скамейка много се радвали на головете :) Доста неадекватни изказвания !


Ми как няма да е ядосан ... както писа някой преди малко ..... са само ще мирише едни пари и ще ги връща.....

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот kiril.a.d » 12 авг 2018 23:33

kiril.a.d написа:
MarianDimitrov написа:Хайде пак с компетентните мнения, че Мауридес не можел да играе с крака ! Ами като му я центрират за глава, няма да прави задни салта, че да я вкарва с крака ! Като получи нисък пас, пак ли с глава ще вкарва ? Не сте специалисти, ама за какво се правите на такива, не мога да разбера !

Съжалявам - аз можех да играя и с крака, а не топката да се отбива от краката ми, в наказателното поле на противника...
И за беля, повечето от центриранията към него, ги посреща точно с топка ударила се в краката му! - иначе, до сега да имаше...поне 15 гола!
Ако можеше да играе с крака...
Но и за това, мерси, следствие на българския футбол...Ще се опитам да не съм перфекционист :)..............

П.П.
Вместо съвременните футболисти, където не виждам перфекционисти, от мое време ;)
:lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

peliforewer
Мнения: 9604
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот peliforewer » 12 авг 2018 23:34

pyrwaka написа:
peliforewer написа:Искам да ме разберете правилно аз не желая отборите да не играят срещу ЦСКА,но нека това става с футболни средства,защото такива нарушения като това на Шоколаров,като влизанията на Сашо Александров нямат нищо общо с футбола.

Ами действията на Лясков какво заслужават :?:

Лясков контузи умишлено някой ли,не съм забелязал,а това което направи Шоколаров е директен червен картон ,не му показаха даже и жълт.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот MarianDimitrov » 12 авг 2018 23:34

kiril.a.d написа:
MarianDimitrov написа:Хайде пак с компетентните мнения, че Мауридес не можел да играе с крака ! Ами като му я центрират за глава, няма да прави задни салта, че да я вкарва с крака ! Като получи нисък пас, пак ли с глава ще вкарва ? Не сте специалисти, ама за какво се правите на такива, не мога да разбера !

Съжалявам - аз можех да играя и с крака, а не топката да се отбива от краката ми, в наказателното поле на противника...
И за беля, повечето от центриранията към него, ги посреща точно с топка ударила се в краката му! - иначе, до сега да имаше...поне 15 гола!
Ако можеше да играе с крака...
Но и за това, мерси, следствие на българския футбол...Ще се опитам да не съм перфекционист :)..............

Досега не 15, 35 гола можеше да вкара !
Велик ЦСКА !

Mitata
Мнения: 6659
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот Mitata » 12 авг 2018 23:34

Лясков игра много добре момчето, раздаде се.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта